Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... pssst, jsem noční Simona, ale to také jistě dávno víte :)))
    • ... tvá tupost je nádherná, primitivové jako ty mají pochopitelně primitivní představy :)))
  • ... užil jsem si dosytosti bezmocné zdegenerované všemi opuštěné trosky, už na ně kálím :)))
    • Troska navíc pořádně páchnoucí jsi tady výhradně ty. Vyhlášený vyvrhel a prasič stránek.
  • ... BIJEC je dokonalý objekt k okopávání, jsem nadšen, jak ten blb bezmocně plká s IQ 4 :)))
    • Ale to se zas opičíš. Ty kopeš okolo na počkání.A já za všeobecného veselí jen do tebe.
  • ... jsem ubohý primitiv a jsem na to hrdý, ale to už jistě víte :)))
    • ).(
  • ... IQ 4 mi uboze podsouvá nějakou Simonu, kterou narozdíl odemne zná velmi dobře :)))
  • ... ale já zde už nejsem a nic nečtu, blbe, BIJEC už nemůže být ještě větším hlupákem :)))
  • a zas napiš jak se doma v chlívě díváš na tenis. A kterým kopytem asi tak přepínáš programy.
  • ... seeru smíchy, jak ze sebe bezmocný primitiv ochotně nechá dělat absolutního hlupáka :)))
    • Dobře, A pochlub se jestli už jsi dnes vyčichal Simonce kalhotky. Zdá se, že ji tady zapíráš.Nedávno jsi tady házel ramenama o kvalitní čichačce!
  • Herče, drž se svého šapita.
    • ... jenom tak na okraj, blbe: šapito je pro cvičené poníky a klauny v cirkusu :)))
      • ááá prase pedagog promluvilo.Tak to pozor. To budou padat z rypáku velká moudra.
        • ... usínáš každý den ve smradu jak prase před porážkou, ty slizký primitivní chudáku :)))
    • ... podle tohoto svého primitivního měřítka jsi zde jako doma mezi primitivy jako BIJEC :)))
  • ... čau, debílku, není důvod dělat z trosky ještě větší trosku, protože jsi absolutně na dně :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit