Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... neexistuje nic víc ubohého než primitiv se slovní zásobou 20 slov, kterou si ohlasuje :)))
    • ale na tebe sprostou chátru stačí, až moc. S odpadem se nehovoří květomluvou. Lůzo!
      • ... jsi bezmocný ubožák :)))
  • ... primitivní středověký hlupák BIJEC je v ha*zlu, jak se nikomu intelektem ani nepřibližuje :)))
  • ale kdeže hlupáku. Zas čekám kdy mně ty lopata zaměříš a zničíš - páchnoucí snílku. A bažím se z tvé bezmoci s tím něco udělat. Chlíve.
    • ... cha cha, kde je nulový intelekt, nastupuje pilné omílání 20 slov posledního primitiva :)))
  • ... BIJEC s mnohými nicky nejprimitivnějšího ubožáka na netu se zmítá v duševní agonii :)))
  • a ja mel za to ze je to clanek o prostitutech kdyz jsem videl tu fotku
  • dobrý večer všem,jsem povoláním zvířecí prostitut a rád bych vám zde nabídl služby pro vaše čtyřnohé miláčky.Neberte to jako reklamu,všechny moje služby jsou zcela zdarma.Mám rád zvířátka.nyní jsem se zapojil do dění na kulturní frontě a včera jsem navštívil Jirku Bartošku,potažmo jeho knírače.Bylo to tak elektrizující,že se k nám i Jirka přidal.A do toho přišel jeho tajný milenec Vojtíšek i se svým mopslíkem.Tak jsem je uspokojil oba dva...
    • ... cha cha cha, nikdo nepíše primitivněji jako ty, ty bezmocná nevzdělaná ubohá trosko :)))
      • áááá prase se nám hlásí z chlíva? Vyvrhel by chtěl na výsluní? Zalez - smrdíš hnojem.
        • ... cha cha cha, tvá tupost je naprosto neškodná, jsi primitivnější, než si lze představit :)))
          • jééé tak prase nám zmoudřelo? Prase zas háže akedemické obraty? Ale ony smrdí. Po tobě lopato. Chlívem.
          • opičíš se! Přesně takto se celé týdny směju já tobě do chlíva,
            • ... jsi tak primitivní, že neodolávám pokušení dělat z tebe ještě většího ubožáka :)))
  • Bartoška, herec který vyrostl za komunistů a měl se za nich dobře se potřebuje zase ukázat, reklama na zvířata mu nestačí a filmaři o něj nestojí. Dyk, kdo to vlastně je, co udělal pro demokracii ? Jsou to dva tlučhubové.
    • ... ostatní herci v jeho věku vyrostli asi na Marsu, hlupáku, blbý tlučhuba jsi jenom ty :)))
      • ale stoka je opět u počítače *1*
        • ... ja vím, moulo :)))
      • Noční Simon je tady. Už jsi si čmuchnul k připochcanejm kalhotkám Simony aby si se dobil? Tvoje IQ je na nule, ty dobytku..hi..hi
        • ... je krásné, že z tebe nemusím dělat primitiva, zvládneš to svou ubohou fantazií sám :)))
      • ... hlasy zdegenerovaného hlupáka mě vždy velmi potěší :)))
  • 28. říjen (publikováno 1.11.2016)


    Exkluzivní bleskový průzkum společnosti SANEP byl pro deník Blesk proveden ve dnech 27.– 30. 10. 2016 na vybrané skupině 1.497 dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek obyvatel ČR ve věku 18+ let. Celkově se průzkumu společnosti SANEP zúčastnilo v rámci respondentního panelu 220 tisíc registrovaných uživatelů, 11.502 dotázaných. Reprezentativní vzorek byl vybrán metodou kvótního výběru a odpovídá sociodemografickému rozložení obyvatel ČR dle údajů Českého statistického úřadu. Statistická chyba u uvedené skupiny obyvatel se pohybuje v rozmezí +-2,5%. Kontrola daného vzorku byla provedena triangulační datovou metodou

    http://www.sanep.cz/pruzkumy/28-rijen-publikovano-1-11-2016/

    Smůla kavárno a her Mane. Projeli jste na celé čáře. *3*
  • Pa pa dědkové. Pravdomluvná Simona vám komoušům zase šlápla na kuří oka? *8*
    tak sorry. Já mooooooc ráda. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    Lesbicky orientovaná Simča měla včera báječný sex s kamarádkou. A co teprve milostné dopisky na facebooku se zahraničníma lesbičkama. Wow. *15* *15* *15* *15*

    Bye Nuly. Veny Vidy Vicy. Vy Latiníci víte co jsem řekla. Nevzdělané socky musejí hledat ve slovníku. *15* *15* *15* *15* Vaše? Na to nemáte šťávu ani prachy lemplové. Tssss. *15* *15* *15* *15* *15* Zase 1. Prosince.
    • ale článek týkající se tvé "odborné kvalifikace" se nachází zde. http://zpravy.tiscali.cz/pruvodce-ceskymi-nevestinci-jak-funguji-popisuje-oborovy-personalista-288124
    • Ty jsi si sešlápla svoje připosraný a připochcaný kalhotky..hi..hi
  • Ty tak toho víš Simono, necháš si vypelichat kundůů, protože byla samá filcka u budeš nám tady něco psát o Rusku, ty vypelichaná stará krávo..hi..hi
    • Máš tam chybu soudruhu.
      Jsem mladá a veselá Krááva. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

      Bye plantalo. Odchod 18:00
      HOWG. Dokvokala jsem. *15* *15* *15*
      • Stará filcka s vypelichanou kundouu je krasavice Simona z Olomoca..hi..hi *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit