Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale lopato.Ty TADY budeš čekat jak já budu chtít! Obecní hlupáci nemají jinou volbu.
  • ... já bijec Simona, primitivní mrzáček neustále odcházím, ale mé Qí Qá Qé mi to nedovolí :)))
  • jo? Večer plný kopanců? Na to jsi ty chamraď zvyklá. Běžně lidi spolu žertují. Ty inkasuješ kopance, chlíve!
  • ... doufal jsem, že mě jednou nejprimitivnější ubožák naštve, ale nemohu čekat 100 let :)))
  • ... jsem velmi primitivní Simona, tělesně postižená, tepelně zpracovaná, však víte :)))
  • ... čau, debi*e, jednou provždy :)))
  • ... tvá tupost je nádherná, primitivové jako ty mají pochopitelně primitivní představy :)))
  • ... měl jsem nádherný večer s póvlem, budu rád vzpomínat, jak jsem zase pochcal BIJCE :)))
  • ... pssst, jsem noční Simona, ale to také jistě dávno víte :)))
  • ... usínáš každý den ve smradu jak prase před porážkou, ty slizký primitivní chudáku :)))
  • ... jsi bezmocný ubožák :)))
  • ... užil jsem si dosytosti bezmocné zdegenerované všemi opuštěné trosky, už na ně kálím :)))
  • ).(
  • ... BIJEC je dokonalý objekt k okopávání, jsem nadšen, jak ten blb bezmocně plká s IQ 4 :)))
  • ... jsem ubohý primitiv a jsem na to hrdý, ale to už jistě víte :)))
  • ... IQ 4 mi uboze podsouvá nějakou Simonu, kterou narozdíl odemne zná velmi dobře :)))
  • ... ale já zde už nejsem a nic nečtu, blbe, BIJEC už nemůže být ještě větším hlupákem :)))
  • a zas napiš jak se doma v chlívě díváš na tenis. A kterým kopytem asi tak přepínáš programy.
  • ale na tebe sprostou chátru stačí, až moc. S odpadem se nehovoří květomluvou. Lůzo!
  • ááá prase pedagog promluvilo.Tak to pozor. To budou padat z rypáku velká moudra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit