Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobře, A pochlub se jestli už jsi dnes vyčichal Simonce kalhotky. Zdá se, že ji tady zapíráš.Nedávno jsi tady házel ramenama o kvalitní čichačce!
  • jééé tak prase nám zmoudřelo? Prase zas háže akedemické obraty? Ale ony smrdí. Po tobě lopato. Chlívem.
  • ... seeru smíchy, jak ze sebe bezmocný primitiv ochotně nechá dělat absolutního hlupáka :)))
  • ... jenom tak na okraj, blbe: šapito je pro cvičené poníky a klauny v cirkusu :)))
  • ... podle tohoto svého primitivního měřítka jsi zde jako doma mezi primitivy jako BIJEC :)))
  • Herče, drž se svého šapita.
  • ... čau, debílku, není důvod dělat z trosky ještě větší trosku, protože jsi absolutně na dně :)))
  • ... neexistuje nic víc ubohého než primitiv se slovní zásobou 20 slov, kterou si ohlasuje :)))
  • ... primitivní středověký hlupák BIJEC je v ha*zlu, jak se nikomu intelektem ani nepřibližuje :)))
  • ... jsi tak primitivní, že neodolávám pokušení dělat z tebe ještě většího ubožáka :)))
  • ... cha cha, kde je nulový intelekt, nastupuje pilné omílání 20 slov posledního primitiva :)))
  • opičíš se! Přesně takto se celé týdny směju já tobě do chlíva,
  • ale kdeže hlupáku. Zas čekám kdy mně ty lopata zaměříš a zničíš - páchnoucí snílku. A bažím se z tvé bezmoci s tím něco udělat. Chlíve.
  • ... BIJEC s mnohými nicky nejprimitivnějšího ubožáka na netu se zmítá v duševní agonii :)))
  • ... cha cha cha, tvá tupost je naprosto neškodná, jsi primitivnější, než si lze představit :)))
  • áááá prase se nám hlásí z chlíva? Vyvrhel by chtěl na výsluní? Zalez - smrdíš hnojem.
  • P.tomče. *11* *12* *11*
  • a ja mel za to ze je to clanek o prostitutech kdyz jsem videl tu fotku
  • Minule stoleti a tisicileti nikoho nezajima.vrahem cislo jedna je od roku 2000, USA
  • ... cha cha cha, nikdo nepíše primitivněji jako ty, ty bezmocná nevzdělaná ubohá trosko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit