Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kyby to byla pravda, jako, že není, běžný člověk z toho bude mít stejně kulový. Sežerou to jenom Burešovi poskoci. Ten slovenskej udavač ještě jede i v tom, že registrační pokladny vyrábí jeho zpřízněné firmy na Slovači.
    • Běžný člověk z toho nemá "kulový", má z toho vyšší ceny v hospodách i obchodech. To je jediný výsledek EET. *16* *16* *16*
      • No bohužel někdo ty nesmysly ve finále zaplatit musí, obchodníci a hospodští někde ty peníze na zvýšené výdaje musí vzít a tiskárnu na peníze nemají, mají jen to co jim přinesou zákazníci , jinak to přece ani dopadnout nemohlo , to bylo jasné od začátku že to přinese zdražování , nebo si snad někdo naivně myslel že si snad někdo na ty výdaje vycucá z prstu ??? Je to celkem jednoduchá rovnice "vyšší výdaje = zdražování" ....
  • Promiňte mi, ale nekasal se před rokem pan AB dokonalý, že zavedením EET se vybere od těch zlodějských živlů co provozují restaurace 12 až 15 miliard ročně? Že by se tu nakonec až tak moc nekradlo jak pan AB všechny ustavičně přesvědčuje? Nebo že by na ministerstvu udělali opět někde nějakou početní chybu?
    • Já si pamatuju, že tvrdil 18 miliard.
  • Babišova menšinovka: Česko na okraji okraje, sněmovna na hadry, Agrofert na koni

    https://nazory.aktualne.cz/komentare/babisova-mensinovka-cesko-na-okraji-okraje-snemovna-na-hadry/r~36a16362bd6111e79603002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-2
  • Zloděj křičí chyťte zloděje.
    Konfident StB (bývalý *3* ) hlásající fašismus (řídit stát jako podnik) a stíhaný policií za podvody př čerpání dotací na čapí hnízdo a kšeftování s korunovými dluhopisy, to bude ten pravý "ředitel" ČR (České Reservace). Samozřejmě k obrazu tupého stáda co ho s veselým bučením volilo.
  • Nerikal koblihar, neco o 80-ti miliardach...?!
    • Těch 80 miliard si z toho nahrabal. A teď při přepočítání zjistil, že tam zůstalo ještě pět miliard. Ty si vezme příště.
      • ... vlastně nevezme, není to havloid, jsem se spletla, pa Simča!
    • Ne!
  • Nic to nezmění, pokud si budu chtít ulít peníze, tak si je uliji a žádné EET tomu nezabrání. Lidé chodí za mnou a říkají, uděláte nám to bez papíru? Dokonce i zaměstnanci policie i finančního úřadu o co tomu Babišovi vlastně jde? Není žalobce není soudce. Každý ať je to politik nebo poslední babička z horní dolní chce ušetřit, musel bych se stydět abych nějaké babičce, která chce třeba přivést uhlí abych účtoval nějaké DPH. Babička ušetří a mne pár korun nevytrhne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit