Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za vším zlem které nás potkalo hledejme Rusko a málokdy se spleteme říká
    Petr Cibulka. A já bych jen dodala že tato pravdivá slova by se měla tesat
    do kamenů pro příští demokratické generace.
  • Zde každý vidí do jakého spolku jsme vůbec vstoupili!EP se zřejmě sestává z fašounů a dementů!I ten poskok v Bílém domě po 50 letech zjistil že i když uvalili sankce na KUBU,byly k ničemu!!!Dementi z EU zřejmě nesledují toho loutkoherce který je vodí již několik let na provázku a stále nezapnuli vlastní myšlení!EP zrušit neboť sankce poškozují i naši republiku a se svazákem SOBOTKOU dopadneme jak hubkaři!
    • Chovej se slušně komoušský demente, nejsi v z a s r a n ém rusáckém bordelistánu. Tady je civilizace, chcešli takto žvástat táhni do gulagu, tam tě váš guru - komouškofašistický potrat skřet putin naučí jak se píská.
  • Tento konflikt je důkazem toho jak jsou lidé hloupí a bojují,vraždí ve jménu nějakého trpasličího trotla jménem Putin,přoč si to Ruská smetánka nejde se samopalem vybojovat sama?Velcí se dělají jen při jednáních jinak jsou to obyčejní poserové a Putin navíc s aspergerovým syndromem.Je to vlastně nevypočitatelný cvok čímž nechci urazit všechny kdo tímto syndromem trpí.
  • Krást nicky a psát pod ním Ruské nechutnosti,

    Tak pracují agenti KGB na Tiscali.
  • Aaaach, Voloďko Putine, jsi má jediná celoživotní láska! *14*
  • Neberte mě nick a nelžete komunist! *16* *16*

    Putina nesnáším a Ruská ekonomika pod jeho vedením nestoupá ale dále klesá.
    Brzy bude na samém dně a pak Rusa chuť na krádeže sousedních území přejde.
    • Ale mě stoupá. Co s tím uděláš?
  • Rubl posiluje!
  • Každou noc se modlím ke svému vůdci Putinovi, aby se smiloval a ojel mě. *14*
    • Už z té představy se mě dělá špatně. *16* *16*
  • Soudruzi mě zase kradou nick!

    Putina nesnáším a nešla bych s ním ani kdyby to byl jediný chlap na světě! *16* *16*
  • Já miluju Putina, jsem z něj celá mokrá a chci s ním mít dítě. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit