Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zde tvrdíte jak nás Rus osvobodi. Rus se domluvil napřed s Hitlerem za Československo Polsko a další státy o čem zde hovoříte.
  Rus nás osvobodil za toto osvobození sebral pěkný kus naší země.
  Američan zásoboval Rusko jak zbraněma tak potravinama jinak by Rusko padlo na kolena, o čem zde hovoříte za báchorky. Prosím nastudujte si historii.
  • Ale prd. Jestli berete Sovětský svaz a Německo jako spojence, pak stejnou dohodu o neútočení měli i ostatní státy. Tudíž podle vašeho metru musí být tyto státy spojencem fašistického Německa.
   1933: Velká Británie, Francie, Itálie - pakt čtyř; 1934: Polsko - pakt Hitlera s Piłsudským;1935: Velká Británie - Anglo-German Naval Agreement;1936: Japonsko - pakt proti Kominterně;1938 září: Velká Británie - Deklarace o neútočení;1938 prosinec: Francie - Deklarace o neútočení;1939 březen: Rumunsko - smlouva o hospodářské spolupráci;1939 březen: Litva - smlouva o neútočení;1939 květen: Itálie - pakt o spolupráci a přátelství;1939 květen: Dánsko - smlouva o neútočení;1939 červen:Estonsko - smlouva o neútočení;1939 červen: Lotyšsko - smlouva o neútočení;1939 srpen: SSSR - pakt o neútočení.
   Polsko bylo spojencem Hilera, za kus Těšínska mělo blokovat sovětská vojska při případném útoku na Německo. Polsko nebylo spojencem Sovětského svazu. Tudíž o zradě na Polsku nemůže být řeč.
   Chtělo by si to něco přečíst, než začnete pouštět moudra. Můžete být za hlupáka.
  • Svatá pravda! Ale to rudí neradi slyší. Soudruh Lolo z toho má halucinace. *2*
   • tebe zneuživají dodnes co zvíře
    • Chi chi, já jsem veselé zvíře, protože mě nikdo nezneužívá. Největší zadel mám z příspěvků některých jakoby státníků. *1*
  • doma vás zneužíval otec?
   • Lolo proč mi toto píšeš, ty jsi psychicky nemocný nebo mne znáš? Máš poněkud smůlu, ale můj otec je již řadu let po smrti a byl to velice hodný otec. Ty máš nějaký problém?
 • =====hej blembáku, nemáš koblihu? :D
 • Ruský medvěd je poněkud opelíchaný a hladoví.
  Teď Rusové budou mít problém jen tak jít do Británie. V roce 1945 se proháněly s tankama po Evropě jako doma, v roce 1968 si to zopakovali v Československu, mají dost místa na druhou stranu nevím proč se stále tlačí na západ.
  Postavit zeď mezi Ruskem a západem na km. vysokou a km. širokou ať si zůstanou doma bolševici.
  • Křesťane, jinak normální. Nejsi americký jezuita. Kukluxland se od vás taky učili pálit. Ale jinak zaručeně fanatický lhář a křivitel historických skutečností. Ty zďi po světě již byly a jsou. Například JUDAzeď, zeď USA MEXIKO a další.
   • Rád se vzdělávám. Prosím můžeš mne poučit s historických událostí? Napiš podrobnější článek abych nebyl fanatickým lhářem. Rád poslouchám pravdu o velkém bolševickém Rusku. Doufám, že se brzo dočkám.
  • =====Zdar kobliháři, zase tu sedíš jak papundekl na kanále? :D
  • Rus byl vždy s anglií za dobře.V roce45 nás osvobodil,v roce68 nebyl sam kdo tu jezdil s tankem.Navic rus mnichov nepodepsal.britove nas nechali v roce 68 ve štychu jen aby se jim nenarušil s ruskem obchod....no a rus se nikam netlačí to se ti jen tlačí na mozek předsudky
   • Agente já jsem z Jižních Čech a Rus na naši zem nevkročil r. 1945, můžeš mi napsat kdo to byl? Rus to nebyl Američan taky ne. Brit nás nechal ve štychu v roce 1968, tak proč nás napřed Rus osvobodil aby nás posléze napadl jak uvádíš. Rok 1968 si pamatuji velice dobře jak jejich pásy tanků drtí naši zem. Rus se nikam netlačí, ale v roce 1968 ano a mne tlačí na mozek. Agent 007 byl velice inteligentní a bojoval i s Rusem, ale ty bojuješ se svou hloupostí. Pokračuj dále třeba tě pán bůh osvítí. Budu se za tebe modlit.
   • Šprýmaři! Rus nás v roce45 neosvobodil. Rus se hnal za kořistí do Německa a vzal to přes naše území, na loupení u nás mu čas nezbyl. Měl naši zem ostatně už slíbenou od Beneše. Přesto stačil sem tam něco ukrást, sem tam znásilnit nějakou ženskou a sem tam někoho brutálně povraždit (masakr v Lanškrouně, v Jihlavě, v Ústí n.L....)
    • když tak čtu jak se tu uráží mrtví vojáci rudé armády měl vás němec vyhladit vy špíno
     • Špína je jedině rusák a jejich přisluhovači - a s tím němcem máš pravdu rusácká filcko, měl to v těch vychodostepních rusáckých pelešincích probrat důkladněji.
      Pravdu máš v tom - mrtvý rusák- dobrý rusák.
     • Ruští vojáci, byli chudáci kluci, kteří byli pochytáni po vesnicích, navlékli jim uniformy, dali zbraně, napít vodky a davaj vperjod na vraga. A vzadu byly speciální jednotky, které měly za úkol zastřelit každého kdo se snad opozdi nebo zaváhal. Ti kluci vůbec nevěděli, že je nějaké Německo, nějaká Evropa a když poprvé přišli ze své děrevni do města, byli jak v Jiříkově vidění. Byly to oběti. Podobně ale na tom byl vojáci Wehrmachtu. Těch se také nikdo neptal. Dostali Befehl a buď uposlechli nebo skončil v koncentráku.
      • To 007:
       Nevím co bych dělal, naštěstí jsem nikdy před takové strašné rozhodnutí postaven nebyl.
      • ty bys byl hrdina co by neposlech viď *1* *1*
   • Rus je podrazácký záludný špinavec, kterému se nedá věřit ani pozdravení.
    A že nás "osvobodil" - tuhle báchiorku už je třeba přenechat jen potroublým komoušům, kteří ji stále žerou.
    Rusák je vůdčí síla všeho podrazáckého, špinavého, ...... ve světě, stačí se pořádně dívat se sundanými rudýma brýlema.
    • Jiříčku, hlavně co nejsprostěji jak ti nařídili v Paráglkavclu. Historicky je vyzkoumáno, že nejvíce porušovaly smlouvy státy prý demokratické, schvalující terorismus a svobodu vraždění protivníků, kterým můžeme něco ukrást.
   • 1968
    Spojené státy americké na tuto skutečnost nijak nereagovaly, neboť pro ně byla přednější bilaterální dohoda se Sovětským svazem a poválečné rozdělení tehdejší Evropy respektovaly. Britská vláda nechtěla ohrozit své obchodní zájmy se SSSR a dalšími zeměmi Varšavské smlouvy.
    1938
    Mnichovská dohoda (označována také jako Mnichovská zrada či Mnichovský diktát) byla dohoda mezi Německem, Itálií, Francií a Velkou Británií o odstoupení pohraničních území Československa Německu. Byla dojednána 29. září 1938 v Mnichově (ve všech jazykových verzích pak byla podepsána po půlnoci, tj. 30. září 1938).[1] Zástupci čtyř zemí – Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) – se dohodli, že Československo musí do 10. října postoupit pohraniční území obývané Němci (Sudety) Německu. Zástupci československé strany byli přítomni, ale k jednání samotnému nebyli přizváni.
    1939 reakce na okupaci
    Britský premiér Neville Chamberlain se pokoušel prosadit názor, že se vznikem Slovenského státu došlo k zániku ČSR a Velká Británie není povinna garantovat její hranice.
    • 1968:
     Rus se řídil svým heslem "kam jednou šlápne ruská noha, tam je ruské území". A jelikož se naši občané pokusili trochu setřást to asiatské ruské jho, poskytl nám "bratrskou pomoc", aby neztratil svou kolonii, za níž nás Rus považoval. A také nám Brežněv vyhrožoval deportací na Sibiř, jako tři desítky let předtím Hitler.

     1938:
     Mnichovská dohoda byla menší zlo. To větší zlo by byla válka proti nacistickému Německu, v tu ránu by nám Stalin vpadl do zad s "bratrskou pomocí" a koho by jeho hordy nepovraždily, ten by skončil v otroctví na Sibiři. A zažili bychom zvěrstva jako pobaltské země. K tomu "Mnichovu" to dovedla rusofilní Benešova nacionalistická klika svými slavjanofilskými kecy z 19.století o jakémsi "československém národě", jimiž celou třetinu původních obyvatel, německy mluvících Čechoslováků postavila do polohy nežádoucí menšiny a nahnala je do náruče Hitlerovi.

     1941:
     Rus podepsal s nacistickým Německem Pakt Molotov-Ribbentrop. V něm si rozdělili Polsko a potažmo celou Evropu. Hitler vědom si všestranné převahy Německa nad stepní ruskou říší zahájil invazi na východ (Drang nach Osten). Hitlerova nacistická říše se zdála nebezpečnější než Stalinova východstepní říše a proto jí USA poskytly všestrannou materiální pomoc, bez níž by dnes Džugašvilliho Džingischánova říše byla minulostí.
     • jo a postupim taky dobrý jsme hozeni pod stalina....jo spojenci na ty je vždy spoleh *1* *1*
      • 13. května 1945 byl Emil Hácha na příkaz Václava Noska zatčen na lánském zámku a dopraven do vězeňské nemocnice na Pankráci, kde 27. června 1945 zemřel. Někdy se jako datum úmrtí mylně označuje 1. červen.
      • No jo, Beneš, byl Stalinův poskok. Jel si za Stalinem pro rozumy, přestože ho představitelé západních mocností od toho zrazovali a nakonec přitáhl s rudou armádou od východu. A to nebyl presidentem, protože abdikoval ještě za Československa před svobodně zvoleným národním shromážděním. Legálně zvoleným presidentem byl dr. E. Hácha, kterého nechal Beneš zemřít ve vězení. A také prý přesvědčoval západní mocnosti, aby neotvíraly armádu v jihovýchodní Evropě a nechali to na Stalinovi. V opačném případě by totiž demarkační linie neprocházela Plzní, ale mnohem dál na východ. A nakonec v r. 1948 zemřel na diabetes. Možná mu soudruzi z KGB místo insulinu podstrčili cukerný roztok.
 • Šikovný Sajmno, tak pracuj, ju? *5*
  • ty sedíš na ruský ambasádě ruský teplouši BTW,
   Podvádíš tu s bodama a komolíš Simoně jméno.
   na víc nemáš ruský lejno BTW zlej trolle. chi chi *2* *2* *2* *2* *2* *2*
   • bezregistrace
    s takovým otrapou jako ty si vytřu kdykoli onanisto
   • *9*
 • Přesně před 25 lety 21. června 1991 kdy od nás odjel poslední vojenský transport Sovětské armády. Sluší se spíše mluvit o ruské okupaci, protože za Sovětským svazem se skrýval mix ruského nacionalismu a komunismu.

  Je třeba skoncovat s bludem, že generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu Leonid Iljič Brežněv byl Ukrajinec. Je to lež a je rovněž jasné, kdo ji vědomě šíří. Brežněv se sice narodil na Ukrajině, ale v rodině ruských přistěhovalců z Kurské oblasti v Rusku. Takže to byl etnický Rus.

  Blog dobřichovického místostarosty Michaela Pánka k této události je perfektní. Přesně popisuje situaci ohledně třiačtyřicet let trvající sovětské okupace. V roce 1968 nám byla sovětskými agresory vnucena smlouva o dočasném pobytu jejich vojsk na našem území. Mezi lidmi tehdy koloval vtip. „Den trvá 24 hodin, rok trvá 365 dnů, a jak dlouho trvá dočasno?“ Tak nyní už to víme. Myslím si však, že ještě v říjnu 1989 většina z nás nevěřila tomu, že Sověti od nás někdy odejdou. Nakonec se tak stalo bez jediného výstřelu, což lze považovat za velký zázrak. A byl to pádný důkaz toho, že SSSR alias ruská říše byl ve skutečnosti kolosem na hliněných nohou.
  • De facto ruská okupace nám způsobila škody v přepočtu na současné poměry za zhruba tisíc miliard korun, které nám už nikdy nikdo nevrátí. Kvůli ní zemřely téměř tři stovky lidí, jejichž životy nejdou penězi vyčíslit.

   Nejhorší však je chování některých současných ruských představitelů, kteří se snaží tuto ohavnost bagatelizovat. A dokonce ruská státní televize natočila loni dokument hájící tento brutální čin. To je nepřijatelné. Je to ovšem obecný trend Kremlu, který nekriticky přehlíží ruské komunistické zločiny v Polsku, Pobaltí, v Československu a dalších zemích. Je proto důležité je neustále lidem připomínat.
   • sovětská okupace
    • CCCP = SSSR = jakési rusko! Co je na tom nepochopitelného?
     Rusák je stále stejná podlá zrůda ať si říká momentálně jak chce!
     • Ok tak že čech je zase zloděj a vych.anek,podčlověk určen na otrockou práci.
 • /MLASK *14*
 • bezregistrace
  No myslím že medvěd nejraděj med a né kyselý vokurky ... akorát ke kecalům jako je bajaja a jiní simoni pokud by k něčemu došlo trak zrovna vy by ste se prali akorát ze dveřma jak by ste mizeli aby ste se nemuseli tuhle zemi bránit.
  • Zlej trolle bez registrace. Ty ruskej komiku.
   Když neměníš slovník tak ti je střídání jmen k ničemu trubko. *1* *1* *1*

   pořád dokola Simoně komolíš jméno. Jenže 20 lidí nemá stejné věty a fráze jako ty.
   Prostě tě tu znemožnila - odhalila že tu smrdíš nonstop, podvádíš s bodama a měníš nicky.
   Tak jí ze vzteku komolíš jméno. na víc nemáš ruský teplouši chi chi *15*
 • Nechápu co se to v médiích děje.
  Vždyť svobodnou vůli vyjádřili občané suvereního státu...
  Je jasně vidět jak tzv. nezávislá média slouží určité skupince bohatých vlastníků a jejich názory pouští ven.
  To je holt HNUS současnosti.
  • Média píší pouze to, co se jim hodí. Na Krymu se taky občané rozhodli pro referendum a to se médiím nehodilo. Referendum nebylo umožněno ani v Kosovu a nic. Média to schválila. Cílem je ovlivňování myšlení lidí ve prospěch kapitalismu, protože média jsou vlastněna kapitalisty.
   • mun.go
    Mimochodem, jak je to se zákonem o referendu v ČR?
   • Rozdíl v těch referendech byl ten že za zády anglánů netál nikdo s nabitým samopalem !Lery
    • cervenyrak pravě proto že ve vb bylo demokraticky rozhodnuto o odtržení od eu nemá co londýn do toho kafrat
     • A ty nemáš co kafrat do toho že nyní se Londýn odtrhne od anglie a vstoupí do EU *5*
      • od kdy menšina diktuje většině?
      • Konstatování faktů je pro tebe kvičení?
       Ty jsi opravdu duševně chorý rusák hnusák. *15* *15* *15*
      • až se odtrhne tak si pískej zatím tady jen bezmocně kvičíš
    • ještě aby "tál", mantáku
   • A ty zase překrucuješ pravdu a lžeš jako rudé neprávo ruský agente Ivane Lery.

    Ukrajinská ústava mluví jasně - jakékoliv změny územního uspořádání Ukrajiny mohou proběhnout jen po celonárodním!!!!!!!!!!!!!!!!!!! referundu.
    Takže Krym nemá žžádnou pravomoc hlasovat o odtržení.

    Navíc referendum za přítomnosi ruské okupační armády je samozřejmě dle všech zákonů neplatné. Pod samopalem se hlasovat nemůže.
    • Ty bajajo jeden rozumbradový. Kdo se ptal nás a Slováků.Klaus a Mečiar o nás bez nás.
    • co s tím uděláš?
     • EU prodloužila platnost sankcí proti rusku takže ruská ekonomika bude dále chcípat.
      Za krádež Krymu tvůj rusák draze platí. Chi chi *5*
      • hlavně rusku plať za plyn a ropu ostatní nech na nich bajajo *3*
   • ámen
 • to by nebyly naše havlopravdoláskařské kavárnické media,aby nás aspoň jednou denně nestrašily ruskem
  • Ruskem není potřeba jednou denně strašit to představuje hrozbu pro svět každou vteřinou,minutou,hodinou hlavně když mu vládne takový šmejd jakým Putin je. *12* *12*
  • rusákem nemusí nikdo strašit - všichni dobře víme co je to za vzpupný, roztahovačný, nepřízpusobivý, raubířský dobytek.

   Dobytku se tímto za přirovnání k něčemu tak odpornému, nízkému, podlému, ... jako jsou rusáci omlouvám.
   Dobytek na rozdíl od rusáka je užtečný.
   Rusák je užitečný jen 1,5m pod zemí - jako hnojivo.
   • Spodina jako ty která nedodělala základní školu, nemůže vědět že rusům vděčí za svůj život.
    • Těm odporným bolševickým gaunerům???
     Nech se poučit jak lidi přicházejí na svět - o podlých rusáckých bestiích to rozhodně není rudý potrate.
    • Rus v roce 1945 východní europě svobodu nepřinesl.
     Rusák jen nacistickou totalitu na 40 let nahradil stejně zrůdnou komunistickou totalitou.
     Proto se na prašivé rusáky po právu plive.

     Rus vděčí za svůj život USA. Nebýt tun a tun žrádla zbraní a vozidel které USA v rámci pomoci SSSR dodala tak by SSSR Hitlerově invazi podlehl. To uznal i Žukov.
     • *1* *1* *1* *1* *1*
 • rusko nejdemokratičejští stát světa,ať žije velké rusko ochránce míru
  • Klidně ať si žije juro,ale jaksi mu to ne a ne jít a to již skoro 100let *1* *1* *1*
  • Odporný ruský svrab. Rusák?? - jen nechutný hnijící smrdící vzpupný vřed někde ve vychodních stepích.
   Není nic podrazáčtějšího, křiváčtějšího, roztahovačného, podlého, vzpupného než vychostepní nájezdíci - tlupa jakýchsi ožralých rusáckých tupoňů.
   Rusko i se svými komoušfašistickými manýry ať klidně vychcípá v novém hladomoru, který mu připravuje jejich vrchní furer- KGB-zmr.d. - skřet putin.
   • Hulvát zůstane hulvátem. Zkus to napsat slušně. Ale pak ti Schapiro nebo Práglkavcl nevezme.
    • Na rozdíl od tebe rusácká hnído nejsem poslušnou loutkou rusáckého pelešince, co mu vy rusofilní pomateni říkáte ruská ambasáda.
     • ne vy jste jen loutka pana kalouska nebo jste se též nechal uplatit koblihou? *1* *1* *1*
   • Čech ´=zloděj ,v.chcánek ,podčlověk,určen na sterilizaci a otrockou práci. *1*
  • juro, juro, nepřeháněj to s tou vodkou, v tom vedru by to mohlo skončit špatně.

   Rusko je skřetokratický stát - nevládne tam démos-lid, ale vládne tam zlý skřet.
   *1* *2* *15* *15* *2* *1*
   • A ty jsi iddiotten fest. Ukaž jak třeba u nás nebo v USA vládne lid.Tu i tam vládnou finanční zločinci. Změřil jsi Jurovi alkohol, že tak blbě kecáš.
   • VeseléZvíře.cz neber už to LSD leze ti to na mozek *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit