Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • více pitomců nenajdu ani v hospodě...
    proč každý kecá sprostě, vylévá si zlost svého ega..
    mám za to, že asI toto je ta americká "DEMOKRACIE"....
    *1*
    • Lépe jsi to již nemohl vystihnout. Praveděpodobně těmto ubožákům sluníčko přihřálo mozek. Toto je ovšem pro další roky nezvratná diagnóza, mozkový mok se jim vypařil a dá se jedině nahradit destilovanou vodou, kterou v Ruských nemocnicích aplikují pro dementní jedince.
      • To poznáš jednoduše, zatřepeš s ním a jasně uslyšíš štěrchat mozeček.
  • jsem šťasten s británií
  • Nemůžu se dočkat, až se rozpadne Ruská federace, už se to blíží, Moskva drancuje Sibiř a její obyvatelé si to líbit nenechají.
    • Kdy jsi vyšel z pralesa? RSFSR se rozpadla 26.prosince 1991. A Krym půjčili Ukrajincům 19.2.1954 a protože Rusové nechtěli žít v ukrajinské bídě, tak referendem požádali o vrácení zpět a to 16.3.2014. No a tzv. "demokratické" referendum Anglie, EU a USA chápou, ale krymské referendum nechápou. Nehledě na to, že Kosovo bylo uzurpováno bez referenda a daleko větším vojenským zásahem než na Krymu.
      • což mě připomnělo kdy ukrajina vrátí zakarpatskou oblast?
        • Delší dobu jsem tam pobýval (V Ráchově). Řada lidí tam stále mluví česky. Taky jsme tam o tom diskutovali. Oni chtěli vyvolat referendum, problém byl ke komu se připojit. Zda k Česku nebo Slovensku. Navíc to byla ruská repatriace a v podstatě Ukrajina dodnes nemá OSN schválené státní hranice. Vlastně celé bývalé CCCP má problémy s hranicemi.
    • Pavlínko, pak USA již vydrancovali Sev. Ameriku. Navíc vyvraždili indiány a na Sibiři se zhruba počty původních obyvytel nezměnily. Kdežto u nás se vrátilo zpět hodně darebáků a zlodějů. Pak tento s prominutím stát tak vypadá - nese všechny znaky protektorátní neokolonie. A pusť si klimatizaci, vaří se mozeček.
  • To by nebyl Čapisrál, aby to tu nezasrál. *15*

    ---BREXIT *14* ---
  • Ten fašista Liliputin by si mohl něco zkusit, dostal by pořádně napráskáno na ten medvědí kožich!
    • Tebe šéf Práglkavclu již vyhodili z místa pomocné písařky? Tak to ti ani nebude chtít pomoci Schappiró.
    • To je fakt. Jeho učitel trpajzlík Hitler taky chtěl vládnout světu a to měl za sebou ekonomicky, vzdělanostně a kulturně silnou zemi. A jak skončil. *2*
      • Německo r.33 a Rusko v r.16 se opravdu srovnávat nedají. Mužici , nevzdělanost a korupce je tam stejná i po 80-ti létech.
  • Kreteen Simon odesel a kreteen blijec pitomec prisel. Idiotii z redakce Tiscali..hi..hi
    • Zato ty tu smrdíš neustále ruský agente zlej teplouši BTW kulihrachu trole.
      Tím že Simoně zkomolíš jméno se vždy prozradíš ruský žalude. *15* *15* *15*
      A s tím bodováním také podvádíš moc okatě *5*
  • zlejtroll
    Vivat Novorossia!! *1* *1*
    • Odproné rusácké bestie určené k vychcípání hladomorem zorganizovaným největším světovým gaunerem komoušfašistou - potratem bolševické ču.ky skřetem putinem.
    • Trotlle, trotlle, ty ruský ocase,ty tu demenci ani skrývat nemusíš.
      • Nasr si, semjone. *15* *15*
  • Británie neukázala EU dlouhý nos, rovnou na ni vystrčila holou řiť. *14*
    • Až udělá Skotsko sconexit a Irsko irexit tak potom všichni Anglány do té jejich holé řiti nakopou. *1*
  • a někdo se boji rusů ? Kdo zase zastrašuje a koho ?? To už tu bylo několikrát a co se stalo ? nic jen zase nějaký IQvák se chce zviditelnit
    • Já se rusáků nebojím, už mi vzali peníze, manželku i naději...
    • ... asi jako ty, jsi zde na správné adrese, trapáku :)))
      • říkam ti nechlastej když to nezvládáš...
        • ... a co zvládáš ty, trotle?
          • dělat srandu....
      • Bež se spláchnout tragéde, a zavři za sebou poklop. *15*
        • ... primitivní přání otcem "myšlenky" neškodného primitiva :)))
  • Pa Pa Pánové. Nemám čas ani chuť prosmrdět jako vy tak krásné sluneční odpoledne na Tiscali. Když odečteme hlasy a nicky zdejšího ruského BTW kulihracha zlého trollla agenta
    zjistíme že je tu s bídou tak pět lidí,.

    Simča jde s kamarádkou na koupaliště. *14* *14* *14* *14*
    Závidíte? to jsem ráda. *15* *15* *15*
    • ... jsi bezkonkurenční primitiv, který nechápe, že na jeho tupé závěry všichni došli sami :)))
      • Jo? Tak od špíny tvého formátu taková slova sedí! Parchantům se rodí zas parchanti.Připomeň to mamince.Než ji zas někdo poskáče.
    • brexit papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit