Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nietzsche říká,že všeho lepšího je míň a všeho horšího je víc.Tak je to i u lidí.A nebo ne.A to je právě ta otázka,na kterou hledám odpověď- člověk.Člověk není Homo sapiens,člověk je AMH=anatomicky moderní člověk.Čím se geneticky liší člověk(AMH) od zvířete je nejasné,našel se jediný  lidský gen-FOXP2
  (nalézá se na 2. chromozomu,který vznikl před 5 miliony let spojením
  dvou šimpanzích chromozomů)a který zodpovídá za řeč.Tento gen mají  poddruhy člověka-kavkazoidní,negroidní a mongoloidní.Jak se od sebe liší fenotypem víme,geneticky je to zajímavější-mezi šimpanzem a kavkazoidem je to rozdíl 1%.Mezi kavkazoidem a negroidem nevíme,nechtějí říct.Jak se liší negroid od šimpanze zase nevíme,zase nechtějí říct.Můžeme dedukovat,že asi počtem chromozomů a genem FOXP2.Zato však víme,že od Neandrtálců mají kavkazoidi a západní mongoloidi 1 až 4% DNA,kterou negroidi nezdědili.Takže kavkazoidi a západní mongoloidi se liší od negroidů o 1až4%,t.j. více než se tito liší od šimpanzů.Ostatní mongoloidi a austrálci mají zbytky(a to až 10%)DNA od Denisovanů,které u negroidů zase schází.

  Takže můžeme říct,že se  lidé mezi sebou liší více,než se člověk liší od zvířete,což je nelogické.Správné by bylo říct,že se lidské druhy mezi sebou liší více než se  liší od zvířete.

  A je-li tu obava,že jeden z druhů vymírá,pak je třeba aby se o jeho vhodné namnožení postaraly instituce.


 • Lesby a homosexuálové - kteří jsou autory podobných prohlášení o škodlivosti nových dětí pro planetu - se odkopávají! 

 • Proč Evropanky nerodí, necítí se v bezpečí, ony ani jejich děti. 

  • Necítí se bezpečně? Vždycky mohou odejít třeba do ......... kde je vlastně bezpečněji než u nás? 


   • vkaždém štědře dotovaném místě jen dotace nejsou pro každého holt pečení holuby letí jen z neziskovek pro kvóto lidi

 • Za bolševika takové problémy nebyly. A když byly, Husák to vyřešil a bylo po problémech. Ani se o tom nemluvilo.

 • Bližší košile než kabát. Jak na tom byla Česká republika? V roce 2017 chybělo 39 595 novorozenců do vyrovnané populační bilance ČR. Denně se nenarodilo 108 dětí v rodinách pracujících rodičů! To vše díky dvěma problémům v legislativě! Za prvé, stát peníze rodičům na výchovu dětí nenechá. Nadměrné zdanění mezd rodičů bylo ve výši 44 miliard korun/rok. Šlo o peníze, které si rodiče sami vydělali! Za druhé, díky podvodné účetní praxi při správě státního důchodového systému (https://slideplayer.cz/slide/13563954/), jsou investice rodičů do výchovy dětí nevratné! Díky tomu je na místě otázka, kterou si mladí pokládají: Proč vychovávat vlastní děti, když mi stáří zajistí z odvodu sociálního "pojištění" děti které jsem nevychoval, tj. děti cizí? 
 • Základní smysl života spočívá v početí a vychování potomka. Děti jsou požehnáním. Kdo prosazuje demagogii spočívající v zavržení dětí, ten je zjevně emisarem sociopatů, kteří obsadili vedení EU a mnohé další důležité instituce. Záleží na každém jednotlivci, na každém Evropanovi, zda se nechá zglajchšaltovat mediální masáží bruselských eurohujerů a dalších nepřátel evropské civilizace, anebo projeví soudnost a bude se řídit vlastním rozumem a bude jednat zodpovědně vůči sobě a vůči budoucím generacím. Řešení údajné demografické katastrofy plánovaným přísunem několikamiliónové armády migračních nájezdníků z Afriky odpovídá duševní prázdnotě těch, kteří toto šílené "řešení" prosazují a s impertinencí sobě vlastní nám chtějí toto "řešení" vnutit prostřednictvím podvodných merkelovských migračních kvót.
 • antonin.hlavacek.12
  Jenom Evropanky zachraňují planetu? Evropané, teda jako muži zachraňují přece také, nesouloží! Dnes je totiž moderní třetí pohlaví a to nerodí, nekopuluje. Patrně se tiskne na 3D tiskárně a pro záchranu lidstva maximálně adoptuje syrské sirotky. Ovšem jenom když jim stát povolí uzavírat manželství. No, planeta to určitě přežije, lidstvo sotva!
 • Myslím, že na tak složitou otázku ani nemůže existovat jednoduchá odpověď. 

  Pokud někdo na složité problémy odpovídá jednoduše, potom zpravidla:

  a) moc neví o čem mluví (což je akceptovatelné a pochopitelné, protože nemůže vědět každý všechno) nebo

  b) vědomě lže (což je horší). 

  Na tenhle problém můžete svolat týdenní konferenci a stejně se k racionálnímu závěru nedobereme.

  Svět se prostě přestal kontinuálně vyvíjet - svět je jiný!! A to v mnoha ohledech. 

  • Složité je to pro jednooborové specialisty, zde sociology a ekonomy. Zkuste zadat do prohlížeče: Sociálně ekonomický audit vyspělého sociálního státu. 
   • Děkuji, jistě zkusím.

    • Tedy nic z toho  mě jako "jednooborového specialistu" neučinilo poučenějším. 

  • Současná módní vlna konferencí, které jsou konferencemi pro konference, jen brzdí možnosti racionálního řešení ožehavých problémů současnosti. V Evropě zásadní problém vyvěrá ze skutečnosti, že vedoucí pozice v rámci struktur EU obsadily žáby na prameni.
 • Zato politici - úředníci,  muslimáci, afričané, cikáni a běloši na sociálních dávkách se vesele za peníze plátců daní

  z EU množí jako potkani.  Jaký bude výsledek?   Menšina slušných a pracujících už nebude zvládat

  živit nepracující a parazitující většinu.   Státy se zhroutí.  V Evropě nastává afrikanizace - dětské sňatky

  ( pedofilie), obřízky,  terorismus.   Slušní lidé vymřou a parazité tím zničí i sebe.   Politická (J)Elita

  v Bruselu se v jednom bodě přepočítala.  Nadávají na nás bělochy ale my většinou pracujeme

  a zákony ( včetně těch hloupých dodržujeme).   Chtějí nás vyměnit za cizí rasu která nejenže 

  makat nebude ( a tím nebude ani na prachy pro Brusel a politiky) ale kteří také nic nedodržují. 

  Běloch nadává v hospodě když je naštvaný.  Muslimáček jde střílet nebo podřezávat kvůli každé blbosti. . 

  • Tak budou muset slušní lidé stávkovat s odkazy na transparentech, kde bude napsáno "Promiňte vy všichni příživníci  a škůdci, že je nás pracujících tak málo a že už vás všechny nedokážeme ze své práce uživit !"....Spíš než demografická krize hrozí zhroucení evropské civilizace.
 • To jsou zase kydy,planeta je přelidněná,tak je snad v pořádku,že se rodí méně lidí v Evropě...jen politici z toho zase dělají psychodrámo, a tleskají,že homo habilis rodí velké množství deb...lidí,kteří nechtějí pracovat,ale jen žrát,krást a vraždit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit