Přejít na výpis diskuzí

Evropa, jak ji známe, vymírá. Zoufalé Evropanky zachraňují planetu, nerodí

19.3.2019 19:54
Pavel Jégl 33 příspěvků

Mít dítě je to nejhorší, co můžete pro planetu udělat, tvrdí poblázněné klimatické aktivistky. Máme snad vymřít, abychom zachránili Zemi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano, ptal jsem se, proč:

   "V Somálsku je rozdíl mezi nenarozením a úmrtím jiný než jinde? Proč?" 

  Pokud jste poskytl rozklad, soudíte tedy, že v Somálsku je rozdíl mezi nenarozením a úmrtím jiný než jinde. Proč?

  Zeptat se umí jistě každý. Ale pokud něco tvrdíte, měl byste vědět, proč.

 •  Vy jste se ptal proč... Snažil jsem se popsat proč. Zeptat se umí každý .. ale na otázku proč je vzdy těžký odpovědět .

 • Na mou jednoduchou otázku: "V Somálsku je rozdíl mezi nenarozením a úmrtím jiný než jinde?" jste zvolil neodpověď zbytečně obšírným rozkladem. I to je řešení.


 • Proč směřují tímto směrem? Důvod vás napadne, pokud se nějaky organizmus rozmnoží takže umírá hlady, je jeho maxima dosaženo... Očividně ale třeba i v zemích, které dle evropských měřítek trpí hlady se lidé mnozí dál... Lidi v západních společnostech trpí obezitou a vy tu strasite tím, že nebude jak uživit lidstvo.

  Co se týče olova, radioaktivity a dalších srand, tak to trápí západní společnost která přejímá hodne myšlenku že musime žít co nejdéle to jde a smrt jako přirozenou součást žití se snažíme vytlačit že svych životu.... že na něco umře si lidi nepřipouští a snaží se žít zdravě aby se dožili vysokého věku... Je chci říct ze nějak skaceme na to že nějakým kouzlem jsme schopni ovládnout smrt a poručit ji ze na nás nepřijde.


  2... Děkuji za pochvalu, takže souhlasíte že přetvořit odpad na materiál lze, jen je to zatím u mnoha materiálu zbytečně nákladné.

 • vkaždém štědře dotovaném místě jen dotace nejsou pro každého holt pečení holuby letí jen z neziskovek pro kvóto lidi

 • Nietzsche říká,že všeho lepšího je míň a všeho horšího je víc.Tak je to i u lidí.A nebo ne.A to je právě ta otázka,na kterou hledám odpověď- člověk.Člověk není Homo sapiens,člověk je AMH=anatomicky moderní člověk.Čím se geneticky liší člověk(AMH) od zvířete je nejasné,našel se jediný  lidský gen-FOXP2
  (nalézá se na 2. chromozomu,který vznikl před 5 miliony let spojením
  dvou šimpanzích chromozomů)a který zodpovídá za řeč.Tento gen mají  poddruhy člověka-kavkazoidní,negroidní a mongoloidní.Jak se od sebe liší fenotypem víme,geneticky je to zajímavější-mezi šimpanzem a kavkazoidem je to rozdíl 1%.Mezi kavkazoidem a negroidem nevíme,nechtějí říct.Jak se liší negroid od šimpanze zase nevíme,zase nechtějí říct.Můžeme dedukovat,že asi počtem chromozomů a genem FOXP2.Zato však víme,že od Neandrtálců mají kavkazoidi a západní mongoloidi 1 až 4% DNA,kterou negroidi nezdědili.Takže kavkazoidi a západní mongoloidi se liší od negroidů o 1až4%,t.j. více než se tito liší od šimpanzů.Ostatní mongoloidi a austrálci mají zbytky(a to až 10%)DNA od Denisovanů,které u negroidů zase schází.

  Takže můžeme říct,že se  lidé mezi sebou liší více,než se člověk liší od zvířete,což je nelogické.Správné by bylo říct,že se lidské druhy mezi sebou liší více než se  liší od zvířete.

  A je-li tu obava,že jeden z druhů vymírá,pak je třeba aby se o jeho vhodné namnožení postaraly instituce.


 • Tedy nic z toho  mě jako "jednooborového specialistu" neučinilo poučenějším. 

 • Necítí se bezpečně? Vždycky mohou odejít třeba do ......... kde je vlastně bezpečněji než u nás? 


 • Lesby a homosexuálové - kteří jsou autory podobných prohlášení o škodlivosti nových dětí pro planetu - se odkopávají! 

 • Proč Evropanky nerodí, necítí se v bezpečí, ony ani jejich děti. 

 • Děkuji, jistě zkusím.

 • Za bolševika takové problémy nebyly. A když byly, Husák to vyřešil a bylo po problémech. Ani se o tom nemluvilo.

 • Bližší košile než kabát. Jak na tom byla Česká republika? V roce 2017 chybělo 39 595 novorozenců do vyrovnané populační bilance ČR. Denně se nenarodilo 108 dětí v rodinách pracujících rodičů! To vše díky dvěma problémům v legislativě! Za prvé, stát peníze rodičům na výchovu dětí nenechá. Nadměrné zdanění mezd rodičů bylo ve výši 44 miliard korun/rok. Šlo o peníze, které si rodiče sami vydělali! Za druhé, díky podvodné účetní praxi při správě státního důchodového systému (https://slideplayer.cz/slide/13563954/), jsou investice rodičů do výchovy dětí nevratné! Díky tomu je na místě otázka, kterou si mladí pokládají: Proč vychovávat vlastní děti, když mi stáří zajistí z odvodu sociálního "pojištění" děti které jsem nevychoval, tj. děti cizí? 
 • Složité je to pro jednooborové specialisty, zde sociology a ekonomy. Zkuste zadat do prohlížeče: Sociálně ekonomický audit vyspělého sociálního státu. 
 • Jste z těch, co se nechali opít rohlíkem. Bez legrace, pravda je opak toho co hlásají média. 1/ Daňové úlevy jsou ve skutečnosti nadměrnými daněmi. V roce 2018 stát nadměrně zdanil mzdy pracujících rodičů v celkové výši 44 miliard korun. 2/ Máte pravdu v tom, že část daní bezdětných jde na náklady výchovy dětí těch druhých, z toho ale vyčerpají ve stáří bezdětní v průměru pětinásobek! Pokud chcete vědět víc, zadejte do vyhledavače: Sociálně ekonomický audit státního důchodového systému.  
 • Tak budou muset slušní lidé stávkovat s odkazy na transparentech, kde bude napsáno "Promiňte vy všichni příživníci  a škůdci, že je nás pracujících tak málo a že už vás všechny nedokážeme ze své práce uživit !"....Spíš než demografická krize hrozí zhroucení evropské civilizace.
 • 1) V Somálsku je rozdíl mezi nenarozením a úmrtím (zde aktuálně například na nadbytek olova v těle) jiný než jinde? Proč? Ne-li, proč tímto směrem rozšiřujete diskusi? 

  2) Ano, to je oblíbený protiargument. Vždy si při jeho čtení nebo poslechu vzpomenu na odstavec z hodně staré učebnice geologie: Antracit. Naše ložiska jsou zcela vytěžena. 

 • Současná módní vlna konferencí, které jsou konferencemi pro konference, jen brzdí možnosti racionálního řešení ožehavých problémů současnosti. V Evropě zásadní problém vyvěrá ze skutečnosti, že vedoucí pozice v rámci struktur EU obsadily žáby na prameni.
 • Základní smysl života spočívá v početí a vychování potomka. Děti jsou požehnáním. Kdo prosazuje demagogii spočívající v zavržení dětí, ten je zjevně emisarem sociopatů, kteří obsadili vedení EU a mnohé další důležité instituce. Záleží na každém jednotlivci, na každém Evropanovi, zda se nechá zglajchšaltovat mediální masáží bruselských eurohujerů a dalších nepřátel evropské civilizace, anebo projeví soudnost a bude se řídit vlastním rozumem a bude jednat zodpovědně vůči sobě a vůči budoucím generacím. Řešení údajné demografické katastrofy plánovaným přísunem několikamiliónové armády migračních nájezdníků z Afriky odpovídá duševní prázdnotě těch, kteří toto šílené "řešení" prosazují a s impertinencí sobě vlastní nám chtějí toto "řešení" vnutit prostřednictvím podvodných merkelovských migračních kvót.
 • antonin.hlavacek.12
  Jenom Evropanky zachraňují planetu? Evropané, teda jako muži zachraňují přece také, nesouloží! Dnes je totiž moderní třetí pohlaví a to nerodí, nekopuluje. Patrně se tiskne na 3D tiskárně a pro záchranu lidstva maximálně adoptuje syrské sirotky. Ovšem jenom když jim stát povolí uzavírat manželství. No, planeta to určitě přežije, lidstvo sotva!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit