Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... je ohromne, jaký odpad posuzuje politickou budoucnost Ceska, Not CSSR vycniva :)))
  • ... to sotva, ale ty nic jsi urcite :)))
  • ... nečti je, blbe :)))
  • Přesně. Ale počínaje článkem...
  • Volím KSČM ! Bylo lépe, frontu na banány jsem nikdy nestála a věřím, že i problém nedostatku toaletního papíru byl cílený k vyvolání vlny nespokojenosti.
  • Panu Hucinovi bych verila, jeho minulost je duveryhodnejsi nez ta jinych. V panu Babisovi,
    i kdyby nebyla pravda o jeho Stb minulosti, by nam povstala postava typu Berlusconiho - medialni, financni a politicka moc v jednom. To nikdy nebyva zdrave. Soucasna ODS je
    ciststi nez ta minula, pan MUDR Svoboda v Praze je duveryhodnejsi nez treba p. Brezina, Hulinsky aj. kadri
    z CSSD v dozorcich radach. Umime rozlisovat?
  • !!! Nevolit ČSSD, zločineckou KSČM, ANO, to znamená volit svobodu a demokracii, jinak je to návrat k totalitě..!!! Chci mít svobodu a rohlík za 30 halířů ani fronta na banány mě neláká.. Je potřeba vypráskat z republiky všechny Stbáky a bolševickou KSČM zakázat!!! Ptám se znovu a pořád, proč již dávno za 23 let se nenašla většina vlivných lidí v tomto profízlovaném státu, kteří by tyto zločince všechny nezakázala, kteří otravují slušným lidem vzduch a nepostavila je před zodpovědnost. Výsledek soudu s komunistickým bachařem Vondruškou je jasnou známkou podjatosti bolševického soudu, " kdy já na bráchu, brácha na mě". Jsou známy důkazy o tom, jak ubližoval politickým vězňům za bolševického režimu a výsledkem je zaplacený osvobozující rozsudek pro nýmanda se školou kádrů KGB a Stb..
    Je mi špatně z českých soudů, kteří vlastně vyrábí nové vykonstruované procesy 21.století, ale nedokážou se pravdě podívat do očí, že nechají běhat po svobodě zrůdy Vondruškova typu...Je to tady český Balúčistán.. *7* *8* *9* *13*
  • Snůška blábolů
  • Andrej Babiš = Ano 2011 ,už 2 roky získává lidi pro svůj program, rozjel za své peníze volební kampaň daleko dřív, než mohl tušit že přijdou předčasné volby, nechává na sebe plivat a pronásledovat se špiclama, kteří vylézají jako krysy z děr týden před volbami, protože jim někdo zaplatil, místo toho aby svoje peníze utrácel někde v Alpách nebo v Karibiku. A vy český poserové tomu přikyvujete. Čekáte s povstáním zase na posledních pět dní války a budete volit Sobotku a tudíš KSČM, ty opravdové vrahy a stbáky. K zblití. Volte Úsvit nebo Ano ! A nebo se styďte !
  • no tak jo a co Kubice? ten nic?
  • Už dlouho o něm nebylo slyšet, tak holt byl dobrej, aby promluvil. Asi se nikdo jiný nenašel, takže vítejte na stránkách novin Hučíne. Je to lepší než nic. Aspoň víme do čeho jdeme, bez vás bysme byli jako ovce. *8*
  • Vašu 3,14ču jsem neviděl, ale věřím, že ju máte! *1*
  • Nevolte Babišovu stranu ANO, už jenom to jméno "Martin Komárek" , který je na kandidátní listině této strany vám musí otevřít oči!

    Martin Komárek - totálně vpravo, vždy fandil ODS a pravici, všem těm šmejdům, počínaje Klausem a konče Nečasem!
  • A jak říká klasik Bolek Polívka," má tvoje p..ču?" Já ju neviděl a vím,že ju má. *14*
    A soudruh Hučín ju viděl,ten se má.
  • IA, IA, IAA, IIA, promluvil tvůj bratr.
  • To by ten slovenskej cikan musel nekoho prepadnout-kde jinde by vzal petikilo?
  • ... již tehdy mě varoval před Babišem ??? to sou hrozny kecy už vidím jaky byl jasnovidec a vedel že se dá na politiku ...... chudáci co nic v životě nedokazali tak plivou špínu na ostatní ... to je na zvracení
  • Tady to teda nemá moc úroveň. Skoro samé kokotiny, co čtu. Čest !
  • Super degen se ozval
  • Ani sem nereagoval na totalni lidsky odpad-jako je aniparoubek,otaznik a mnoho jinych jim podobnym Z M R D U M.Ale v techto diskuzich je zajimava jedna vec:Jestli to naky psycholog,nebo prognostik zkouma,tak dojde k zaveru...
    Tento narod si nic jineho nezaslouzi,nezli vladu agentu StB,ruznych slovenskych privandrovalcu a jineho komunistickeho povlu.Bylo zajimave zjisteni ruznych vladnich I nevladnich instituci-jak je mozne,ze se mafii podarilo zlikvidovat tento stat behem doopravdy par let,kdyz zde nepresla valka,zemetreseni.Odpoved je dosti jednoducha-staci si precist odborniky typu antiparoubek a jemu podobneho povlu.Bohuzel,takove luzy je v narode daleko vic.
    Behem par mesicu prijde stav,kdy bude tento narod hulakat:At se vrati z hrobu Pruzinsky a Mistinova!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit