Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiše vůbec nemusím, ale po pravdě, kdo ze starších politiků nebyl zapleten s STB a nebyl v KSČ. Všichni, co zastávali v minulém režimu vysoké funkce museli táhnout s komunisty za jeden provaz. Nikdo se k tomu dobrovolně nepřizná, ale takový primář v nemocnici musel být velmi loajální ke straně, jinak by šel od válu. Agenti KSČ lanařili dělníky do své strany, za dva dělníky mohli přijmout jednoho z výše postavených, zažil jsem to na vlastní kůži, ale vždy jsem odolal a jsem na to hrdý.
    • Takovejch frajerů nas*ru plnej pytel.
  • jeden jediný důvod ke zvolení Babiše neznám,nebudu volit agenta StB, který nám ničí motory a ovzduší řepkou olejnou, na který se pakuje a díky které jsou pohonné hmoty dražší a místo jídla nám servíruje umělou hmotu.No ty by jsme si fakt pomohli.....k záhubě
    • xyz CV (Cvrk!)! To je rozhodnutí nové agenturní sítě, po "přímých volbách" (patřičně
      zmanipulovaných), totižto označit kohokoliv, kdo nestojí ve službách Zemana
      v demisi, označit ho za fízla a nepřítele lidu. Jedním z nich je "Cvrtk" a další
      uvědomělí soudruzi, kteří se právě probudili z "draku"!
    • xyz CV (Cvrk!)! To je rozhodnutí nové agenturní sítě, po "přímých volbách" (patřičně
      zmanipulovaných), totižto označit kohokoliv, kdo nestojí ve službách Zemana
      v demisi, označit ho za fízla a nepřítele lidu. Jedním z nich je "Cvrtk" a další
      uvědomělí soudruzi, kteří se právě probudili z "draku"!
  • Hučíne,dej se dohromady,je pro mně nepochopitelné,proč se vyjadřuješ vždy adresně jen k určitým osobám a ke spoustě darebáků jsi tolerantní.Mělo by se měřit stejným metrem všem darebákům a zlodějům.Jsi pro mně jen někým sponzorovaný mluvka.Až budeš zcela objektivní budu si tě vážit ale momentálně se zamýšlím nad tím co tě k tomu vede a jaké je pozadí tvých pamfletů.
  • Tak jsem se nikdy v p.Hučínovi nevyznal, ale podle těchto tezí je to pomalu anděl strážný, který do všeho viděl, u všeho byl a navíc věděl , jak to dopadne. Celou dobu od 1989 jak někdo vyleze nahoru, tak začnou dohady, jak byl velký bolševik. Kdyby to bylo podle tohoto zařazení, tak tam nemá kdo být, protože ve straně byolo třičtvrtě národa.Samozřejmě všichni byli zrovna ti hodní. Já tam nikdy nebyl a taky jsem zestárnul, ale bohužel nic moc nevlastním dodnes.
  • Neblbněte, demokracie je volovina. Mluvil jsem nedávno s Číňanem, takovým normálním, zaměstnaným technikem. "A kolik vás je? 9,6 milionu? Jako jedno naše město? Takže kdybychom v 5milionech požádali o azyl (třeba jako před komunistickým pronásledováním v Číně) tak bychom vás po získání občanství přehlasovali?" ... takhle myslí silní. *9*
  • Nenažrané "moje" proti demagogii "naše". Ach jo. Kde je síla slušných a inteligentních? (tj. menšiny). Nezapomínejme, že demokracie je vynález zneužitý i bolševiky. Elity, elity!*********************
    Zakazovat by se KSČ nemusela, kdybychom vzali rozum do hrsti. JÁ BYCH JE PROHLÁSIL CIRKVÍ. Oni přeci mají naprosto shodnou ideologii a víru jako členové a přívrženci církve, které se ve jménu Božím (Alláhově, či Kristově) neštítily vraždit a financovat agresi, o utajování a překrucování pravdy nemluvě. Kdyby byli církví, dala by se strana rozpustit, vyklidili by sněmovnu - a o to přeci jde, ne? Jinak kromě věřících komunistů, tam taky máme věřící kapitalisty a věřící idealisty. Do církví s nimi. I když by mohli vegetovat jako KDU-ČSL, nebudou tak škodliví a totalitně nebezpeční (byť to je třeba pro blbost nebo pro víru v ideály. Jakékoliv). A úplatek za poslušnost jako církevní restituce by určitě taky brali. Jako platím z daní cikány aby mě hlady nezabili, rád budu platit i ty církve, aby nechali vést a rozhodovat (udrželi silnými) ty chytré a slušné.
  • EX-agent BIS by nemel mluvit v naznacich,ale zverejnit dokumenty.Co by tim mohl riskovat?
    Nejsou-li falsovany,pak nebude mit potize.
    • To důchodce: Kdybyste četl pozorně příspěvek, tak pan Hučín píše, že by problémy měl, protože se zavázal v rámci své práce k mlčenlivosti a při porušení takovýchto utajených materiálů jsou to potom pěkné pálky...Tedy roky natvrdo v lochu, to snad chápete...
  • !!! Nevolit ČSSD, zločineckou KSČM, ANO, to znamená volit svobodu a demokracii, jinak je to návrat k totalitě..!!! Chci mít svobodu a rohlík za 30 halířů ani fronta na banány mě neláká.. Je potřeba vypráskat z republiky všechny Stbáky a bolševickou KSČM zakázat!!! Ptám se znovu a pořád, proč již dávno za 23 let se nenašla většina vlivných lidí v tomto profízlovaném státu, kteří by tyto zločince všechny nezakázala, kteří otravují slušným lidem vzduch a nepostavila je před zodpovědnost. Výsledek soudu s komunistickým bachařem Vondruškou je jasnou známkou podjatosti bolševického soudu, " kdy já na bráchu, brácha na mě". Jsou známy důkazy o tom, jak ubližoval politickým vězňům za bolševického režimu a výsledkem je zaplacený osvobozující rozsudek pro nýmanda se školou kádrů KGB a Stb..
    Je mi špatně z českých soudů, kteří vlastně vyrábí nové vykonstruované procesy 21.století, ale nedokážou se pravdě podívat do očí, že nechají běhat po svobodě zrůdy Vondruškova typu...Je to tady český Balúčistán.. *12* *10* *13* *12*
    • Bež do prd.le estébáku, nemlž. Je vidět bolševiku jak bolševicky myslíš, demokratické volby ti nic neříkají, nech to na lidech přebarvený komunisto do modrého hávu.
    • Budu volit komunisty, protože pravice jen rozkrádala tento stát. např. Nečas za státní peníze vydržoval si milenku , a to tam dělali ještě horší věci. ODS do pr...., TOP s rakušákem též.
      • To falešná Justícia: Jsi ještě větší ubožák, než než tvůj jeden mozkový závit, k r e t é ne .Najdi si svůj nick, ty bolševická č u b ko.. A nekraď ho slušným lidem bolševiku.. *10* *12* *13* *9*
  • !!! Nevolit ČSSD, zločineckou KSČM, ANO, to znamená volit svobodu a demokracii, jinak je to návrat k totalitě..!!! Chci mít svobodu a rohlík za 30 halířů ani fronta na banány mě neláká.. Je potřeba vypráskat z republiky všechny Stbáky a bolševickou KSČM zakázat!!! Ptám se znovu a pořád, proč již dávno za 23 let se nenašla většina vlivných lidí v tomto profízlovaném státu, kteří by tyto zločince všechny nezakázala, kteří otravují slušným lidem vzduch a nepostavila je před zodpovědnost. Výsledek soudu s komunistickým bachařem Vondruškou je jasnou známkou podjatosti bolševického soudu, " kdy já na bráchu, brácha na mě". Jsou známy důkazy o tom, jak ubližoval politickým vězňům za bolševického režimu a výsledkem je zaplacený osvobozující rozsudek pro nýmanda se školou kádrů KGB a Stb..
    Je mi špatně z českých soudů, kteří vlastně vyrábí nové vykonstruované procesy 21.století, ale nedokážou se pravdě podívat do očí, že nechají běhat po svobodě zrůdy Vondruškova typu...Je to tady český Balúčistán.. *12* *10* *13* *9*
    • To je parodie, nevolte pravici, nebo vám dojdou slzy. *16* *16* *16* *16*
      • To falešná Justícia: Rudý pamrd se najde vždy a všude a nespí jako ten čert. *16* Každý ví, jaké mám příspěvky, ty rudá bolševická lůzo...Nemáš ani na to, aby sis našel svůj nick, ty hnido.. A musíš pořád otravovat svými pologramotnými žvásty, d e b i l e.. Co bolševik, to alkoholik, zloděj, a lhář...Styď se dobytku. *12*
        • Nečasi, komunistický synku, neodváděj od vás pozornost a od vašeho sedmiletého vládnutí s Topolánkem a Klausem
  • !!! Nevolit ČSSD, zločineckou KSČM, ANO, to znamená volit svobodu a demokracii, jinak je to návrat k totalitě..!!! Chci mít svobodu a rohlík za 30 halířů ani fronta na banány mě neláká.. Je potřeba vypráskat z republiky všechny Stbáky a bolševickou KSČM zakázat!!! Ptám se znovu a pořád, proč již dávno za 23 let se nenašla většina vlivných lidí v tomto profízlovaném státu, kteří by tyto zločince všechny nezakázala, kteří otravují slušným lidem vzduch a nepostavila je před zodpovědnost. Výsledek soudu s komunistickým bachařem Vondruškou je jasnou známkou podjatosti bolševického soudu, " kdy já na bráchu, brácha na mě". Jsou známy důkazy o tom, jak ubližoval politickým vězňům za bolševického režimu a výsledkem je zaplacený osvobozující rozsudek pro nýmanda se školou kádrů KGB a Stb..
    Je mi špatně z českých soudů, kteří vlastně vyrábí nové vykonstruované procesy 21.století, ale nedokážou se pravdě podívat do očí, že nechají běhat po svobodě zrůdy Vondruškova typu...Je to tady český Balúčistán.. *10* *13* *9*
    • ....Budu volit komunisty, protože pravice jen rozkrádala tento stát. např. Nečas za státní peníze vydržoval si milenku , a to tam dělali ještě horší věci. ODS do pr...., TOP s rakušákem též.
      • To falešná Justícia: Rudý pamrd se najde vždy a všude a nespí jako ten čert. Každý ví, jaké mám příspěvky, ty rudá bolševická lůzo...Nemáš ani na to, aby sis našel svůj nick, ty hnido.. A musíš pořád otravovat svými pologramotnými žvásty, d e b i l e.. Co bolševik, to alkoholik, zloděj, a lhář...Styď se dobytku. *12* *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit