Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pohádce o tom jak chudák Babiš v 89 v potu tváře tvrdě dřel a poctivou prací
    se dopracoval k pohádkovému majetku snad nikdo nevěří. Konexe protekce
    uplácení a přečerpávání státních prostředku na soukromá konta. To jsou
    cestičky které u nás vedou ke zbohatnutí.
    Za každým velkým majetkem se skrývá zločin říká stará pravda. *1* *1* *1*
    • ... napiš číslo konta, pošlu ti pětikilo :)))
      • Super degen se ozval
        • To by ten slovenskej cikan musel nekoho prepadnout-kde jinde by vzal petikilo?
  • Nevolte Babišovu stranu ANO, už jenom to jméno "Martin Komárek" , který je na kandidátní listině této strany vám musí otevřít oči!

    Martin Komárek - totálně vpravo, vždy fandil ODS a pravici, všem těm šmejdům, počínaje Klausem a konče Nečasem!
    • Je to pravda.Již nemá za zády papínka tak ze sebe udělal demokrata.Naštěstí jsou tady občani se sloním mozkem.
  • Babiš, Komárek a další přebarvení Ódeesáci, hnus hnusů. Bezcharakterní ...... Tohle může volit jen imbecil
  • To již unavuje.Plácat tady pořád dokola o STB,KSČ,když tam byl každý nějak angažován.Neznám rodinu,kde by někdo někde nebyl.Po vojně tady máme tolik generálů,a doufám,že se nebude slavit trápné výročí sametového podvodu,protože to byla obyčejná režie k odstranění starých kádrů a jaký je výsledek vidíme každý den.Stačí udělat fce jako čestné a ten nával opadne velice rychle do poslanecké sněmovny.Dnes lituji,že jsem se neangažoval a byl bych za vodou.
    • ... klídek, jsou to jenom pindy zoufalců :)))
  • Už dlouho o něm nebylo slyšet, tak holt byl dobrej, aby promluvil. Asi se nikdo jiný nenašel, takže vítejte na stránkách novin Hučíne. Je to lepší než nic. Aspoň víme do čeho jdeme, bez vás bysme byli jako ovce. *8*
  • Jak muze vubec nejaky Cech uvazovat o tom, ze by volil stranu slovenskeho zlodejskeho komunisty a STbaka. Fuj, je mi z vas zle. *16* *12* *11*
    • přesně řečeno
  • Ani sem nereagoval na totalni lidsky odpad-jako je aniparoubek,otaznik a mnoho jinych jim podobnym Z M R D U M.Ale v techto diskuzich je zajimava jedna vec:Jestli to naky psycholog,nebo prognostik zkouma,tak dojde k zaveru...
    Tento narod si nic jineho nezaslouzi,nezli vladu agentu StB,ruznych slovenskych privandrovalcu a jineho komunistickeho povlu.Bylo zajimave zjisteni ruznych vladnich I nevladnich instituci-jak je mozne,ze se mafii podarilo zlikvidovat tento stat behem doopravdy par let,kdyz zde nepresla valka,zemetreseni.Odpoved je dosti jednoducha-staci si precist odborniky typu antiparoubek a jemu podobneho povlu.Bohuzel,takove luzy je v narode daleko vic.
    Behem par mesicu prijde stav,kdy bude tento narod hulakat:At se vrati z hrobu Pruzinsky a Mistinova!
    • ... nikdy se to nezmeni, ze te muj obrovsky dusevni naskok pred tebou nenecha spat :)))
  • Snůška blábolů
    • ... nečti je, blbe :)))
      • korektore korektore,jaký máš IQ? Soudě podle Tvých příspěvků máš IQ tykve,dutohlave.
    • Panu Hucinovi bych verila, jeho minulost je duveryhodnejsi nez ta jinych. V panu Babisovi,
      i kdyby nebyla pravda o jeho Stb minulosti, by nam povstala postava typu Berlusconiho - medialni, financni a politicka moc v jednom. To nikdy nebyva zdrave. Soucasna ODS je
      ciststi nez ta minula, pan MUDR Svoboda v Praze je duveryhodnejsi nez treba p. Brezina, Hulinsky aj. kadri
      z CSSD v dozorcich radach. Umime rozlisovat?
  • Hučín je opravdu "důvěryhodná" persóna *12* Chce se mi zvracet!!!
    • ... již tehdy mě varoval před Babišem ??? to sou hrozny kecy už vidím jaky byl jasnovidec a vedel že se dá na politiku ...... chudáci co nic v životě nedokazali tak plivou špínu na ostatní ... to je na zvracení
  • Tohle předvolební plácání nesmyslů se celkem čekalo a kupodivu není to tak hrozné. Samá tvrzení bez důkazů, kde každý se ohání "jasnými důkazy", které ale nesmíme zvědět. Autoři nás, občany, považují za tupce. Akorát že intelektuální rozložení obyvatelstva normálně kopíruje t.zv."Gaussovu křivku pravděpodobnosti".. Takže já zůstávám v klidu a mám za to, že jenom vzteklouni se mohou pominout. Kéž by se njim to zdařilo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit