Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a co? Takových tam je! A ti nejdůležitější, ti už nemají ani svazky, takže to nikdo na ně už nikdo nezjistí. Vadí mi jiné věci. Třeba restituce.
  • Hučíne,dej se dohromady,je pro mně nepochopitelné,proč se vyjadřuješ vždy adresně jen k určitým osobám a ke spoustě darebáků jsi tolerantní.Mělo by se měřit stejným metrem všem darebákům a zlodějům.Jsi pro mně jen někým sponzorovaný mluvka.Až budeš zcela objektivní budu si tě vážit ale momentálně se zamýšlím nad tím co tě k tomu vede a jaké je pozadí tvých pamfletů.
  • Andrej Babiš = Ano 2011 ,už 2 roky získává lidi pro svůj program, rozjel za své peníze volební kampaň daleko dřív, než mohl tušit že přijdou předčasné volby, nechává na sebe plivat a pronásledovat se špiclama, kteří vylézají jako krysy z děr týden před volbami, protože jim někdo zaplatil, místo toho aby svoje peníze utrácel někde v Alpách nebo v Karibiku. A vy český poserové tomu přikyvujete. Čekáte s povstáním zase na posledních pět dní války a budete volit Sobotku a tudíš KSČM, ty opravdové vrahy a stbáky. K zblití. Volte Úsvit nebo Ano ! A nebo se styďte !
    • A nebo se nechej vyšetřit.
  • Tady to teda nemá moc úroveň. Skoro samé kokotiny, co čtu. Čest !
    • Přesně. Ale počínaje článkem...
  • Co bylo před rokem 1989 nikoho nezajímá.Babiš by dokázal ohlídat ekonomiku a korupci lépe než jakákoliv strana v parlamentu kreří mají svoje kmotry a návrhy ve sněmovně dělají za tučnou odměnu.Lepší Babiš než politici co jsou ve vládě 20 let.Chce to změnit lidi jinak se povezeme ve stejným vlaku jak do teď.Je jasný že se ho všichni bojí a budou se ho snažit odrovnat.Pak Top 09 je taky nová strana a odchodem knížete nejspíše skončí.Babiš je nová naděje a určitě lepší než ten propletenec v parlamentu kterej se dělí na pravici a levici ale zájmy v pozadí mají společný.
    • Za komunistu bylo lepe. Teprve ted zijeme v policejnim state a jak psali v tisku rozmaha se tu otroctvi s lidmi a cizinci. .....
      volte kscm protoze ti jedini rikaji ze pomuzou zastavit zlodejske restituce a privatizaci Hradu nenazranym zednarem Dukou !!!!!
      Prazaci vam nevadi nenazrany Duka ktery vam saha na historicke pamatky, Hrad jako statni sidlo . za chvili budu cist ze chteji i Karlstejn
    • Jak to, že nikoho nezajímá, co bylo před rokem 1989 ??? Ty jsi ale brebta, asi jsi byl ožralý jako doga. Vždyť přece pravičáci všichni straší občany hrůzami minulého režimu ( hlavně, že nebyl toaletní papír, ale já jsem tu dobu celou prožil a není to pravda, pouze měsíc za celých 40 let jej byl nedostatek kvůli požáru papírny, než se dovezl ), zatímco naopak více než polovina občanů na tu dobu vzpomíná jako nejšťastnější období našich dějin !!! Ty bys také mohl vzpomínat, ale na co ??? Když máš moc malý mozeček, tak se ti ram nic už nevejde, jen Babiš. Ono je to dneska tak: Otevřu noviny - Babiš, otevřu televizi - Babiš. otevřu radio - Babiš, otevřu internet - Babiš. Bojím se otevřít konzervu...
  • ... ale to je ten správný dravý vlk a ne srááč jako Sobotka :)))
    • Již se těším jak ten "správný vlk" obere o všechno a ještě sežere.
      Babišu Babišu požčaj mi to dievča,
      Nepožčám Kalousku, ty bys mě ju ojel a nakonec ukrad
  • Doopravdy smekam klobouk pred timto Panem Hucinem.
    • To nic, to mu jenom " hučí v klacku ", tak se potřebuje nějak sexuálně vybít a na E55 se mu ale nechce, bojí se AIDSu...
      • A asi by na E55 a ani v Babišově Pražská bordelčtvrti neuspěl.
    • Ty jseš schopen klidně smeknout klobou i před chytrým paviánem Heiko z Brněnské zoo, když se ti to bude hodit.
      • Rozšiřuji ..také smeknout před čerstvými exkrementy ve vepříně.
      • ... řvu smíchy :))))))))))))))))))))))
  • ... Andy začíná pěkně sráát oranžové pitomečky, o póvlu zde nemluvě :)))
    • IA, IA, IAA, IIA, promluvil tvůj bratr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit