Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeden jediný důvod ke zvolení Babiše neznám,nebudu volit agenta StB, který nám ničí motory a ovzduší řepkou olejnou, na který se pakuje a díky které jsou pohonné hmoty dražší a místo jídla nám servíruje umělou hmotu.No ty by jsme si fakt pomohli.....k záhubě
    • xyz CV (Cvrk!)! To je rozhodnutí nové agenturní sítě, po "přímých volbách" (patřičně
      zmanipulovaných), totižto označit kohokoliv, kdo nestojí ve službách Zemana
      v demisi, označit ho za fízla a nepřítele lidu. Jedním z nich je "Cvrtk" a další
      uvědomělí soudruzi, kteří se právě probudili z "draku"!
    • xyz CV (Cvrk!)! To je rozhodnutí nové agenturní sítě, po "přímých volbách" (patřičně
      zmanipulovaných), totižto označit kohokoliv, kdo nestojí ve službách Zemana
      v demisi, označit ho za fízla a nepřítele lidu. Jedním z nich je "Cvrtk" a další
      uvědomělí soudruzi, kteří se právě probudili z "draku"!
  • no tak jo a co Kubice? ten nic?
    • ... to sotva, ale ty nic jsi urcite :)))
  • Do teď vládnoucí garnitura má z hnutí pana Babiše opravdový strach. A aby ne, přijde o teplá místečka v parlamentu a ve vládě. Zdá se, že se už konečně zbavíme dvacel let v parlamentu plesnivějících nicneumětelů pevně přisátých ke státní pokladně!
    • ona strach z Babiše nemá nikdo, z této modré odnože nemá nikdo strach. Proč nekandiduje ve své rodné zemi, tam by taky Čecha nechtěli, ať si rabuje svoji zem.
  • Ctete za jake KASPARY a blbce volice studaci, Vas ma spici Kcharl a Gazdik. :(((((

    .................. www.blisty.cz/art/70429.html
  • !!! Nevolit ČSSD, zločineckou KSČM, ANO, to znamená volit svobodu a demokracii, jinak je to návrat k totalitě..!!! Chci mít svobodu a rohlík za 30 halířů ani fronta na banány mě neláká.. Je potřeba vypráskat z republiky všechny Stbáky a bolševickou KSČM zakázat!!! Ptám se znovu a pořád, proč již dávno za 23 let se nenašla většina vlivných lidí v tomto profízlovaném státu, kteří by tyto zločince všechny nezakázala, kteří otravují slušným lidem vzduch a nepostavila je před zodpovědnost. Výsledek soudu s komunistickým bachařem Vondruškou je jasnou známkou podjatosti bolševického soudu, " kdy já na bráchu, brácha na mě". Jsou známy důkazy o tom, jak ubližoval politickým vězňům za bolševického režimu a výsledkem je zaplacený osvobozující rozsudek pro nýmanda se školou kádrů KGB a Stb..
    Je mi špatně z českých soudů, kteří vlastně vyrábí nové vykonstruované procesy 21.století, ale nedokážou se pravdě podívat do očí, že nechají běhat po svobodě zrůdy Vondruškova typu...Je to tady český Balúčistán.. *12* *10* *13* *12*
    • Bež do prd.le estébáku, nemlž. Je vidět bolševiku jak bolševicky myslíš, demokratické volby ti nic neříkají, nech to na lidech přebarvený komunisto do modrého hávu.
    • Budu volit komunisty, protože pravice jen rozkrádala tento stát. např. Nečas za státní peníze vydržoval si milenku , a to tam dělali ještě horší věci. ODS do pr...., TOP s rakušákem též.
      • To falešná Justícia: Jsi ještě větší ubožák, než než tvůj jeden mozkový závit, k r e t é ne .Najdi si svůj nick, ty bolševická č u b ko.. A nekraď ho slušným lidem bolševiku.. *10* *12* *13* *9*
  • Takových důkazů mu vyrobím pytel.Důvod se vždy najde.Zrovna on by měl mlčet,včetně těch našich pronáckovských zaprodaných pisálků *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • A jak říká klasik Bolek Polívka," má tvoje p..ču?" Já ju neviděl a vím,že ju má. *14*
    A soudruh Hučín ju viděl,ten se má.
    • Vašu 3,14ču jsem neviděl, ale věřím, že ju máte! *1*
  • !!! Nevolit ČSSD, zločineckou KSČM, ANO, to znamená volit svobodu a demokracii, jinak je to návrat k totalitě..!!! Chci mít svobodu a rohlík za 30 halířů ani fronta na banány mě neláká.. Je potřeba vypráskat z republiky všechny Stbáky a bolševickou KSČM zakázat!!! Ptám se znovu a pořád, proč již dávno za 23 let se nenašla většina vlivných lidí v tomto profízlovaném státu, kteří by tyto zločince všechny nezakázala, kteří otravují slušným lidem vzduch a nepostavila je před zodpovědnost. Výsledek soudu s komunistickým bachařem Vondruškou je jasnou známkou podjatosti bolševického soudu, " kdy já na bráchu, brácha na mě". Jsou známy důkazy o tom, jak ubližoval politickým vězňům za bolševického režimu a výsledkem je zaplacený osvobozující rozsudek pro nýmanda se školou kádrů KGB a Stb..
    Je mi špatně z českých soudů, kteří vlastně vyrábí nové vykonstruované procesy 21.století, ale nedokážou se pravdě podívat do očí, že nechají běhat po svobodě zrůdy Vondruškova typu...Je to tady český Balúčistán.. *7* *8* *9* *13*
    • Volím KSČM ! Bylo lépe, frontu na banány jsem nikdy nestála a věřím, že i problém nedostatku toaletního papíru byl cílený k vyvolání vlny nespokojenosti.
      • To Fanynka : Jsi s prominutím komunistická p í č a s kosočtvercem dohromady... Nech se vyšetřit u Chocholouška.. Pan Hučín má 100% pravdu....Zeman měl sedět s dalšími zločinci jako Klaus-Pružinský již v base za zničení ekonomiky a morálky tohoto státu... Zeman měl dokonce na triku akci Olovo, kdy se chtěl fyzicky zbavit své stranické kolegyně -Buzkové (ČSSD). Apropo, komunisti nemuseli stát frontu na banány, protože se svými veksl boys všechno dostali přes Tuzex.. Bony, bony, je libo bony? Za búro, za 4 Kč? Jsi asi jedna z těch rudých horizontálních pracovnic, co souložila na bolševických večírcích a dala tomu, tomu taky dala, akorát na malého Šmudlu se nedostalo... *13* *3* To znáš ne, to je pohádka o Sněhurce a Sedmi prcalících... *3* *1* Míru zdar, soudružko.. Idi v CCCP ňebo v KLDR.. Tam očeň krasivaja zemlja... *3* *1* *1* *1*
  • Nenažrané "moje" proti demagogii "naše". Ach jo. Kde je síla slušných a inteligentních? (tj. menšiny). Nezapomínejme, že demokracie je vynález zneužitý i bolševiky. Elity, elity!*********************
    Zakazovat by se KSČ nemusela, kdybychom vzali rozum do hrsti. JÁ BYCH JE PROHLÁSIL CIRKVÍ. Oni přeci mají naprosto shodnou ideologii a víru jako členové a přívrženci církve, které se ve jménu Božím (Alláhově, či Kristově) neštítily vraždit a financovat agresi, o utajování a překrucování pravdy nemluvě. Kdyby byli církví, dala by se strana rozpustit, vyklidili by sněmovnu - a o to přeci jde, ne? Jinak kromě věřících komunistů, tam taky máme věřící kapitalisty a věřící idealisty. Do církví s nimi. I když by mohli vegetovat jako KDU-ČSL, nebudou tak škodliví a totalitně nebezpeční (byť to je třeba pro blbost nebo pro víru v ideály. Jakékoliv). A úplatek za poslušnost jako církevní restituce by určitě taky brali. Jako platím z daní cikány aby mě hlady nezabili, rád budu platit i ty církve, aby nechali vést a rozhodovat (udrželi silnými) ty chytré a slušné.
  • Neblbněte, demokracie je volovina. Mluvil jsem nedávno s Číňanem, takovým normálním, zaměstnaným technikem. "A kolik vás je? 9,6 milionu? Jako jedno naše město? Takže kdybychom v 5milionech požádali o azyl (třeba jako před komunistickým pronásledováním v Číně) tak bychom vás po získání občanství přehlasovali?" ... takhle myslí silní. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit