Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hučíne už to přestaň kouřit, blbneš z toho
  • Ctete za jake KASPARY a blbce volice studaci, Vas ma spici Kcharl a Gazdik. :(((((

    .................. www.blisty.cz/art/70429.html
  • Ctete za jake KASPARY a blbce volice studaci, Vas ma spici Kcharl a Gazdik. :(((((

    .................. www.blisty.cz/art/70429.html
  • Co bylo před rokem 1989 nikoho nezajímá.Babiš by dokázal ohlídat ekonomiku a korupci lépe než jakákoliv strana v parlamentu kreří mají svoje kmotry a návrhy ve sněmovně dělají za tučnou odměnu.Lepší Babiš než politici co jsou ve vládě 20 let.Chce to změnit lidi jinak se povezeme ve stejným vlaku jak do teď.Je jasný že se ho všichni bojí a budou se ho snažit odrovnat.Pak Top 09 je taky nová strana a odchodem knížete nejspíše skončí.Babiš je nová naděje a určitě lepší než ten propletenec v parlamentu kterej se dělí na pravici a levici ale zájmy v pozadí mají společný.
    • Za komunistu bylo lepe. Teprve ted zijeme v policejnim state a jak psali v tisku rozmaha se tu otroctvi s lidmi a cizinci. .....
      volte kscm protoze ti jedini rikaji ze pomuzou zastavit zlodejske restituce a privatizaci Hradu nenazranym zednarem Dukou !!!!!
      Prazaci vam nevadi nenazrany Duka ktery vam saha na historicke pamatky, Hrad jako statni sidlo . za chvili budu cist ze chteji i Karlstejn
    • Jak to, že nikoho nezajímá, co bylo před rokem 1989 ??? Ty jsi ale brebta, asi jsi byl ožralý jako doga. Vždyť přece pravičáci všichni straší občany hrůzami minulého režimu ( hlavně, že nebyl toaletní papír, ale já jsem tu dobu celou prožil a není to pravda, pouze měsíc za celých 40 let jej byl nedostatek kvůli požáru papírny, než se dovezl ), zatímco naopak více než polovina občanů na tu dobu vzpomíná jako nejšťastnější období našich dějin !!! Ty bys také mohl vzpomínat, ale na co ??? Když máš moc malý mozeček, tak se ti ram nic už nevejde, jen Babiš. Ono je to dneska tak: Otevřu noviny - Babiš, otevřu televizi - Babiš. otevřu radio - Babiš, otevřu internet - Babiš. Bojím se otevřít konzervu...
  • Prostě, češi jsou nepoučitelní.Tak volte Babiše.
    • Milý pane,každý ať si volí koho chce,od toho máme volební právo.Taková je demokracie,že se nemusí líbit všem,kdo měl více hlasů.Je to stále lepší,než chodit volit jak před rojem 89.. *16*
  • Do teď vládnoucí garnitura má z hnutí pana Babiše opravdový strach. A aby ne, přijde o teplá místečka v parlamentu a ve vládě. Zdá se, že se už konečně zbavíme dvacel let v parlamentu plesnivějících nicneumětelů pevně přisátých ke státní pokladně!
    • ona strach z Babiše nemá nikdo, z této modré odnože nemá nikdo strach. Proč nekandiduje ve své rodné zemi, tam by taky Čecha nechtěli, ať si rabuje svoji zem.
  • Takových důkazů mu vyrobím pytel.Důvod se vždy najde.Zrovna on by měl mlčet,včetně těch našich pronáckovských zaprodaných pisálků *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • No a co? Takových tam je! A ti nejdůležitější, ti už nemají ani svazky, takže to nikdo na ně už nikdo nezjistí. Vadí mi jiné věci. Třeba restituce.
  • ... je ohromne, jaký odpad posuzuje politickou budoucnost Ceska, Not CSSR vycniva :)))
    • ... tedy Not CSSD, ale to je fuk, vsichni vi, o jakem poslednim povlu je mluva :)))
  • !!! Nevolit ČSSD, zločineckou KSČM, ANO, to znamená volit svobodu a demokracii, jinak je to návrat k totalitě..!!! Chci mít svobodu a rohlík za 30 halířů ani fronta na banány mě neláká.. Je potřeba vypráskat z republiky všechny Stbáky a bolševickou KSČM zakázat!!! Ptám se znovu a pořád, proč již dávno za 23 let se nenašla většina vlivných lidí v tomto profízlovaném státu, kteří by tyto zločince všechny nezakázala, kteří otravují slušným lidem vzduch a nepostavila je před zodpovědnost. Výsledek soudu s komunistickým bachařem Vondruškou je jasnou známkou podjatosti bolševického soudu, " kdy já na bráchu, brácha na mě". Jsou známy důkazy o tom, jak ubližoval politickým vězňům za bolševického režimu a výsledkem je zaplacený osvobozující rozsudek pro nýmanda se školou kádrů KGB a Stb..
    Je mi špatně z českých soudů, kteří vlastně vyrábí nové vykonstruované procesy 21.století, ale nedokážou se pravdě podívat do očí, že nechají běhat po svobodě zrůdy Vondruškova typu...Je to tady český Balúčistán.. *7* *8* *9* *13*
    • Volím KSČM ! Bylo lépe, frontu na banány jsem nikdy nestála a věřím, že i problém nedostatku toaletního papíru byl cílený k vyvolání vlny nespokojenosti.
      • To Fanynka : Jsi s prominutím komunistická p í č a s kosočtvercem dohromady... Nech se vyšetřit u Chocholouška.. Pan Hučín má 100% pravdu....Zeman měl sedět s dalšími zločinci jako Klaus-Pružinský již v base za zničení ekonomiky a morálky tohoto státu... Zeman měl dokonce na triku akci Olovo, kdy se chtěl fyzicky zbavit své stranické kolegyně -Buzkové (ČSSD). Apropo, komunisti nemuseli stát frontu na banány, protože se svými veksl boys všechno dostali přes Tuzex.. Bony, bony, je libo bony? Za búro, za 4 Kč? Jsi asi jedna z těch rudých horizontálních pracovnic, co souložila na bolševických večírcích a dala tomu, tomu taky dala, akorát na malého Šmudlu se nedostalo... *13* *3* To znáš ne, to je pohádka o Sněhurce a Sedmi prcalících... *3* *1* Míru zdar, soudružko.. Idi v CCCP ňebo v KLDR.. Tam očeň krasivaja zemlja... *3* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit