Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pohádce o tom jak chudák Babiš v 89 v potu tváře tvrdě dřel a poctivou prací
    se dopracoval k pohádkovému majetku snad nikdo nevěří. Konexe protekce
    uplácení a přečerpávání státních prostředku na soukromá konta. To jsou
    cestičky které u nás vedou ke zbohatnutí.
    Za každým velkým majetkem se skrývá zločin říká stará pravda. *1* *1* *1*
    • ... napiš číslo konta, pošlu ti pětikilo :)))
      • Super degen se ozval
        • To by ten slovenskej cikan musel nekoho prepadnout-kde jinde by vzal petikilo?
  • To již unavuje.Plácat tady pořád dokola o STB,KSČ,když tam byl každý nějak angažován.Neznám rodinu,kde by někdo někde nebyl.Po vojně tady máme tolik generálů,a doufám,že se nebude slavit trápné výročí sametového podvodu,protože to byla obyčejná režie k odstranění starých kádrů a jaký je výsledek vidíme každý den.Stačí udělat fce jako čestné a ten nával opadne velice rychle do poslanecké sněmovny.Dnes lituji,že jsem se neangažoval a byl bych za vodou.
    • ... klídek, jsou to jenom pindy zoufalců :)))
  • Tohle předvolební plácání nesmyslů se celkem čekalo a kupodivu není to tak hrozné. Samá tvrzení bez důkazů, kde každý se ohání "jasnými důkazy", které ale nesmíme zvědět. Autoři nás, občany, považují za tupce. Akorát že intelektuální rozložení obyvatelstva normálně kopíruje t.zv."Gaussovu křivku pravděpodobnosti".. Takže já zůstávám v klidu a mám za to, že jenom vzteklouni se mohou pominout. Kéž by se njim to zdařilo....
  • ... Andy začíná pěkně sráát oranžové pitomečky, o póvlu zde nemluvě :)))
    • IA, IA, IAA, IIA, promluvil tvůj bratr.
  • Dokument o muži zákona, který se stal lovnou zvěří. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10267432141-kdyby-me-zabili/410235100021004/
  • Hučín je opravdu "důvěryhodná" persóna *12* Chce se mi zvracet!!!
    • ... již tehdy mě varoval před Babišem ??? to sou hrozny kecy už vidím jaky byl jasnovidec a vedel že se dá na politiku ...... chudáci co nic v životě nedokazali tak plivou špínu na ostatní ... to je na zvracení
  • Doopravdy smekam klobouk pred timto Panem Hucinem.
    • To nic, to mu jenom " hučí v klacku ", tak se potřebuje nějak sexuálně vybít a na E55 se mu ale nechce, bojí se AIDSu...
      • A asi by na E55 a ani v Babišově Pražská bordelčtvrti neuspěl.
    • Ty jseš schopen klidně smeknout klobou i před chytrým paviánem Heiko z Brněnské zoo, když se ti to bude hodit.
      • Rozšiřuji ..také smeknout před čerstvými exkrementy ve vepříně.
      • ... řvu smíchy :))))))))))))))))))))))
  • ... ale to je ten správný dravý vlk a ne srááč jako Sobotka :)))
    • Již se těším jak ten "správný vlk" obere o všechno a ještě sežere.
      Babišu Babišu požčaj mi to dievča,
      Nepožčám Kalousku, ty bys mě ju ojel a nakonec ukrad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit