Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fischer by vyvedl ČR z krize a mě vyzvedl ze židle. Bezpáteřník, slizoun, bezcharakterní člověk. Hnus fialový. Ti pravičáci je neštítí ničeho!
    • Světem vládnou peníze, potom peníze a potom poctivě vydělané peníze.
  • Je to sedmilhář jako ostatně všichni modrozločinci!!!!!

    V letech 1980 až 1989 byl členem Komunistické strany Československa, což zveřejnil po své nominaci na premiéra v dubnu 2009. Následně řekl „Já jsem se s tím nikdy netajil ve svých životopisech,“
    V jeho životopise na webu ČSÚ i v médiích při jeho jmenování v roce 2003 to však uvedeno NEBYLO.
    • To,že byl v KSČ mi nevadí,ale co mi vadí,že teď žvaní že se za to stydí.Kdo nebyl v KSČ a byl karierista tak žádnou funkci nedostal.Proto tohoto izraelce volit nebudu.Ovčani žádám vás stejně.Já mám rád historii a proto jsem se snažil dopídit proč byl fašismus vůči ním tak krutý a dost jsem se pohoršoval.Teď již to vím.Nejsemrasista,ale vadí mi zloději a lháři.To samé i pan Zeman ten byl tak sociální až Standíka vytáhl na světlo a dalšího Březinu taky..Dost bylo obou.
  • Kde bere agentura ppm factum prachy na nesmyslné průzkumy? Copak prezident může vyřešit nějaké problémy? Šéfem exekutivy je přece podle Ústavy předseda vlády. Předsedu a členy vlády sice jmenuje prezident, ale jeho výběr limitují výsledky voleb a přímý vliv na činnost vlády taky nemá. Sám o sobě prezident mnoho nezmůže, takže je zbytečné si dělat naděje, že přijde nějaký spasitel, který dá všechno do pořádku. Důležité je, aby se prezidentem nestal nějakej mafián (u nás takřka synonymum pro politika), který by pak z titulu své funkce opravdu mohl mít zásadní vliv na další vývoj státu (kmotr na prameni informací s mimoparlamentními nástroji: nátlak z pozice autority, právo udělovat amnestii ...)
  • Pokud nemá Zeman a Fischer ,jako první bod programu,výstavbu katovských mučíren a tam lumpy,co nejkrutěji odporážet,tak jsou oba ubozí žvanilové.Buďto znárodnit majetek všem,kteří od údajné revoluci nahrabali.Nebo se nadále dlužit a pak už brzo tato země skončí ve státním bankrotu.Na prezidentský post se třese pouze stádo debilů.
  • Zeman je největší lhář století,vzpomente si jak řval že dá zavřít Kočárníka ,jde mu akorát o moc, a slintat si, je to stejná kreatura jako Klaus!!!!!!!!!!!
    • Jestli je Zeman největší lhář, tak ty budeš asi ten největší prd. *2*
      • No, nevím jestli největší lhář, ale strašný křivák - opičí smlouva.
    • ... to ty nejsi ani kreatura :))))
  • soudruh fischer už se osvědčil -bravurně přikryl a zametl šméčka dalíkotopolánkovy mafie což se od tohoto lokaje nyní opět očekává ,proto je jeho křivá tlama vylepená na každém rohu.
  • Pro: Antiparoubek, Alsasan, "tečku" a brablence: "Co kdybyste odjeli někam do Německa, třeba do bavorské hospůdky a cvičili si němčinu tam ??? Ostatně beztak si předem připravujete odpověď česky a pak použijete "google překladač" a opisujete to z něj. Tady zatím ještě je Česko a ani Sudety ještě nebyly vráceny. Musíte si na to počkat a nedělat tu chytráky, jak umíte cizí jazyky...
  • Děsivá sci-fi nebo děsivý sen nebo reálný budoucí vývoj?:
    1. Stádo si zvolí za presidenta Miloše Bechera.
    2. Klaus se nacpe znovu do ODS a za pomoci své páté kolony se vedere na místo předsedy.
    3. Klaus přesvědčí stádo, že pod jeho předsedováním se ODS očistí a stane zastáncem stádních zájmů, bude chránit stádo před "zlou" EU a "zlými" sudetskými Němci a bude hájit stádní "národní" zájmy.
    4. Následně získá ODS ve volbách většinu.
    5. President Becher pověří sestavením vlády Klause.
    6. Premiér Klaus bude hájit "národní" zájmy ČR a prosadí její "odchod" ze "zlé" EU a aby se "ušetřilo" a aby se ČR stala "suverénní" zemí, prosadí její vystoupení z NATO; komunisti ho v tom ochotně podpoří.
    7. Aby naši zemičku nikdo neohrožoval, sepíše Klaus "zvací dopis" a Putin mu ochotně poskytne "bratrskou pomoc".
    8. A z ČR se opět stane jeden velký gulag...
    • Z tohoto dnesniho cteni,jsem zacal zvracet.Dobrou noc.
    • ... divíš se, že nikdo nereaguje, tupane?
      • Nedivím, tupane. Sám jsem se zděsil, když jsem to napsal, že by mohla být skutečnost. *8*
        • proc desivy ?! v CEZkem Exekustistanu je mocny fsechno, ale s Becherem jako prezidentem to bude zkaza
        • ... tak to jo, jako lidovou tvořivost to beru :))))
  • Aber du bist der extremen und Laune der Natur, aber nicht von diesem Planeten. Offenbar habe ich blies das UFO als Abfälle aus organischen Lebensformen während der Vorbeiflug der Erde.Ja ja Pista Ziga !!!
    • naja ... "Laune der Natur" ist wirklich "hricka prirody"
    • ... Islandština?
    • Mein Gott, Alsasan, zurück in die Schule! So viele Fehler hast du gemacht. Solltest du vom Elsass stammen, würdest du doch gut deutsch und auch französisch schreiben müssen. Wahrscheinlich bist du selbst mit einem UFO hergeflogen oder von den Sternen heruntergefallen. *1*
      • Elsässer aber nicht Hitler posthum.
      • ... jsi v němčině lepší než on, ale neslevuj ve výuce, máš šanci ji jednou zvládnout :))))
        • Antiparoubku, děkuji, od Tebe mě to zvlášť těší a Tvá pochvala mi dodala novou chuť do učení. *1*
          • ... vyvedu tě z omylu, člověče, aniž bych se vychloubal - jsem také německý překladatel :))
            • prekladas vagony a Nemecka ?! ano pak jsi opravdu nemecky prekladatel , jantare
            • Hajzlpapir muzes prekladat nekde u metra,nemusis kvuli tomu jezdit do Nemecka.
  • Nám by pomihla už jenom Samková s tím italským předkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit