Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká Británie
    Ve VB mají zas lidé problém s mladou muslimskou generací, která je mnohem radikálnější, než byli jejich rodiče. Kromě nepokojů, narůstá zájem o právo Šaría.
    Kromě toho, že britská policie a daňový poplatníci musejí vypořádat s tímto radikálním přístupem muslimů (místo toho, aby se přizpůsobili a byli šťastni za svobodnou zemi, která je jejich živitelem), také se řeší přestupky jako: zabití ze cti, ženská obřízka, nucené sňatky atd.

    Německo
    V Německu žije kolem 3,4 milionu muslimů ze zhruba 40 národností. Téměř jeden milion z nich má německé občanství. Z muslimů v Německu je asi 2,6 milionů lidí tureckého původu. Z hlediska víry je poměr následující: 80% sunité, 17% alevité, 3% šíité. V Německu žije mnoho umírněných muslimů, ale i přesto stát řeší problémy obdobné Velké Británii.
    Se vzrůstajícím počtem kriminálních činů roste počet muslimů v nápravných zařízeních. Podle zveřejněných odhadů je ve Belgii 35% odsouzených muslimského původu, Dánsko 20%, Anglie a Wales 20%, Francie 50-70%, Španělsko 70%, Holandsko 20%, Norsko 30% (upozorňuji, že údaje o počtu vězněných jsou pouze informativní).
    • Kdo nekonvertuje k islámu musí platit džizju. Narůstají počty muslimů odsouzených za nejzávažnější trestné činy.

      V britských věznicích kategorie A, tedy určených pro nejtěžší zločince, zastrašují gangy islamistických extrémistů ostatní nemuslimské vězně. Informaci zveřejnil server ibtimes.com.
      Jedná se především o zařízení Belmarsh, Long Lartin, Woodhill a Whitemoor, kde je umístěno celkem 2.633 vězňů. Muslimští vězni zavedli ve věznicích právo šaría, vydírají spoluvězně a požadují na nich placení džizji, tedy povinné daně pro nemuslimy. Nemuslimští vězni se jich bojí a „daň“ platí, protože se někteří muslimští vězni netají tím, že se přidali k bojovníkům islámského státu. Pokud ale nemuslimové konvertují k islámu, džizju už platit nemusí.

      Steve Gillian, generální sekretář Asociace vězeňských dozorců uvedl pro deník Daily Express, „Věznice se snaží bojovat s radikalizací vězňů. Část vězňů je šikanována, zastrašována a pronásledována, vězni jsou nuceni ke konverzi k islámu, a pokud tak neučiní, jsou ohroženi na životě. Je to velmi rozšířený problém, sledujeme radikalizaci a extremismus, ale snažíme se problémem zabývat. Nicméně se obávám, že se bude situace zhoršovat.“
  • jen ať táhnou krysy! zničený Irák atd. je jejich práce s ušákama
  • tož val, val...a už sa nevracaj...také tu nepotřebuju....
  • bezregistrace
    Bez registrace jednu dobu psal že jsem narkomanka na dávkách která se nestará
    o děti. Taky krásná lež a pomluva vás po slušnosti tak pokrytecky volajících Putinovců.
    Jsem svobodná a dávky jsem nikdy nepobírala. Vždy jsem pracovala.

    Urazila jsem tvou manželku a ne policistku. A manželka do kategorie úřední osoba nespadá.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................No nebyl jsme zde drahnou dobu, protože do stoky zahnojenou tvojí přítomností se mi nechtělo. A jak vidím měl jsme zůstat mimo protože tak uchylnej exot jako ty to je síla.
    A jestli si feťák tak to je tvoje smůla plačko.
    Jinak lhát umíš v tom seš opravdu kádr z VUMLU
    • Já jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže podle všech definic jsi ouchyla spíše ty
      chudáku bez registrace *15* *15* *15*
  • Pokud ti "Simono" tady někdo krade neustále tvé nicky, no fuj, že, tak si stěžuj redakci tiscali! No já ti v tom nepomohu, že?! *14* *14* *14*
  • Agent Stb Semjon BTW už tradičně podvádí s hlasováním.
    Za pouhou vteřinu naskočí desítky bodů. Jsi nenápadný jak lejno na gauči. *15* *15*

    Kradeš nicky lžeš a podvádíš. Jsi prostě klasický komunistický zločinec
  • Tak už si umím naklikat 20 hlasů. Lepším se den ode dne *14*
    • Ty umíš akorát lidem kteří s tebou nesouhlasí ukrást nick StBácká zrůdo. *12*
      Tvoje mánie vydávat se za druhé a pokoušet se je pošpinit svědčí o tom že jsi vyškolený
      agent StB- toto komunistické gestapo se takto snažilo lidi nepohodlné režimu diskreditovat.

      S hlasama tu podvádíš jen ty sám Zlej Semjone BTW Rybanne Trolle.
      S tím 8 bodů za vteřinu jsi moc napádný. *12*
      • A taky si umím povídat sám se sebou a nadávat si. To tu neumí nikdo!
        • Mluv za sebe zloději nicků z StB *12* *12*
  • Vše podstatné jsem již uvedl. Každý si je svého štěstí strůjcem. *16*
  • Ano tiradore! Tvé drzost už přesahuje opravdu všechny myslitelné meze.
    Já jsem proamerická demokratka a nikdy jsem se tím netajila.
    Ty jsi tu opakovaně křičel Ať žije Putin. A když se k něčemu hlásíš tak tomu patříš.
    Stejně jako kdo volá ať žije Sparta se k ní veřejně hlásí,. Takže jsi oprávněně Putinovec.

    Pokud žádáš slušnost tak jsi pokrytec. Sám jsi totiž neslušný hulvát.
    Měsíce komolíš moje jméno Simona. Jsem zde jako holka sprostě napadána a od tebe jsem se dočkala i označení transvestita a homosexuál - říct tohle holce může jen hlupák!
    Vaše sprostosti jsem vám pouze vrátla! Tak nyní nebreč
    • Tak to si někde poznamenám, "proamerická demokratka", to je ale protimluv! *14* *14* *14*
    • Buď zdráv Simone. Tvé plky zde již chyběly.
      • Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit holkofobe Bohůšu. *15* *15*
    • Bez registrace jednu dobu psal že jsem narkomanka na dávkách která se nestará
      o děti. Taky krásná lež a pomluva vás po slušnosti tak pokrytecky volajících Putinovců.
      Jsem svobodná a dávky jsem nikdy nepobírala. Vždy jsem pracovala.

      Urazila jsem tvou manželku a ne policistku. A manželka do kategorie úřední osoba nespadá
      *2* *2*
      • bezregistrace
        No nebyl jsme zde drahnou dobu, protože do stoky zahnojenou tvojí přítomností se mi nechtělo. A jak vidím měl jsme zůstat mimo protože tak uchylnej exot jako ty to je síla.
        A jestli si feťák tak to je tvoje smůla plačko
        • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže pořádný ouchyla jsi spíše ty sám *12*
  • Jak trapný pokrytecký přístup Zpravodaje. Prý ti vadí, jak se choval a co psal ten a ten jiný diskutující...fajn, potom se musím zeptat - proč se chováš jako on?! *16*

    Dále, opakovaně si vyprošuji termíny, "vaše Putinova parta"..já s nikým v žádné partě nejsem a ty přes mé upozornění to dokola opakuješ. O titulech které mi píšeš ani nemluvě. O urážce mé manželky, o které ač víš, že slouží u PČR, píšeš, že je to kurwa, která šlape na E55. Vůbec ti nevadí....že urážíš nezůčastněné rodinné příslušníky, v mém konkrétním případě dokonce úřední osobu. A tohle nedochází ani redakci tiscali...což je ale na pováženou. *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit