Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...
  • Strašení, že odchodem nějaké, silné země s následným rozpadem současné podoby EU se vše zhroutí, včetně podnikatelských vazeb atd..je totální nesmysl, protože tyto vazby fungují tak či tak..zcela nezávisle na úplně jiných základech i principech, protože právě ony produkují peníze atd..Tohle spíše hlásají ti parazité, "politici" i jiní darmožrani, včetně tzv. neziskovek atd, co by takto, ve velmi krátké době přišli o mnoho "administrativních a politických" i jinak vlivových a velmi výnosných koryt, protože právě tito, tento celý, nefunkční moloch udržují záměrně při životě a co za to mají nechutně až nemorálně velké peníze i vliv nad člověkem, ačkoliv většinu z nich nikdo, nikdy a do ničeho ani nevolil.., ale své, "trojské koně" a takřka neodvolatelné funkce, komise atd. si potichu vytvořili svévolně a zcela sami..Evropa jen sklízí jedovaté ovoce, co sama desítky let vysévala po celém svět, ve vývozu tzv. "svobody a demokracie". tzv na cizím i z cizího.. a na kterém se "spojenecky" podílela aktivně, právě i Británie, co má z toho nyní díky tomu svinčík a multikulti chlívek přímo ve vlastních ulicích i se všemi problémy s tím souvisejícími..
  • Osud VB je v jejich rukou, jejich občanů. Osud naší země je v rukou Merkelové a Bohouška slizského. Ale jejich osud je zase v našich rukou. *14* *14* *14*
  • Je o srandovní pozorovat zdejší Putinovu kolonu *1* *1*
    Volají pryč z EU. No soudruzi, tak si sbalte bágly a odejděte z bohaté demokratické EU
    do vašeho chudého totalitního Putinlandu. Nikdo vás tu nedrží.
    Na hranicích vás nezastřelí ani nepotřebujete povolení KSČ k vycestování.
    To je svoboda. Takovou svobodu cestovat váš KSČ režim lidem nedopřál.

    Jenže Putinova kolona vycestovat nechce. Tito mafiáni totiž chtějí za pomoci ruských tanků opět nastolit totalitu ve státech EU.
    Právě proto jsme v silném NATO které nás ochrání. Na NATO totiž Rusko nemá

    *14*
    • Simone, bohaté a hlavně demokratické EU? A silné NATO, které nás ochrání? Simone, že tys byl už ráno na koberečku na jedné, nikde nejmenované ambasádě, pro nedostačující výsledky v diskusích, kde špatně hájíš jednu nikde nejmenovanou velmoc? A odešel jsi s dalšími
      zábavnými tapetkami k pobavení nějakého psychiatrického sanatoria?
      Jo, simone, a co těch 14 bodů, které sis naklikal, ses splet, viď, tolik nicků, tolik rolí a jen jedna zmatená palice, to se musí projevit.
      *14* *14* *14*
      • 1. já jsem holka Simona.
        2. Nejsem nikým placená. ty jen po komunisticku nesneseš jiný než Kremelský názor.
        3. S hlasama tu podvádí tvůj ruský kolega Zlej homosexál Semjon BTW Rybanna troll
        aneb mínu 8 za vteřinu *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
        • Mluvíš o sobě, tak se tolik neshazuj, simone. Protože i "teď máš čas nepracovat", nejsi žádná mladá holka, ale placený troll. Smrdíš tady od rána do rána. To neokecáš, to je fakt. Pouze si měníš nicky a jejich role. To je celý. Jednoduché, jak trollování samo. A potože tě nikdy admin nezastavil, tak s ním jedeš v tom taky, viz nejen za tvé nacistické příspěvky, za které tady smrdíš stále bez stopky. *12* *16* *12*
          • Já jsem holka Simona a ty jsi nevychvaný grázl co lidem komolí jména.
            Nikdy jsem tu nonstop nebyla. Zase lžeš a lžeš.
            To že ty na všechny kdo s tebou nesouhlasí kvičíš Simona je jen tvůj problém a svědčí
            to pouze o tom že jsi paranoik.
            Prokazatelně jsi křičel Simona na příspěvky které jsem nepsala.

            Nejsem nikým placená. Nauč se respektovat jiné než Kremelské názory
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/873-nacisticke-koreny-bruselske-eu

    NWO-to je oč tu běží. Na videu v odkazu článku je vidět, kdo jsou ti dobráci, včetně našich vlastizrádců-členů Bilderbergu a Trilaterární komise. I to kratinké video, kde se Nigel Farage ptá (bývalého) prezidenta EU-Van Rompuy-----"Kdo jste? Já vás neznám! Kdo vás volil....?"
    *12* *12* *12*
    • Já s tím taky, simone, nesouhlasím, ale zase sis popletl způsob hlasování. A co na tom videu je jasně prokazatelné, to nemůžeš svým pitomým klikáním změnit. Ani za ty drobáky, které ti platí. *14* *14* *14*
  • Pokud Britové z EU zdrhnou jako první ta ukáží světu ,že jsou tím do měl v EU nejvíce rozumu.
  • Goodbye
  • A to vám tam ještě naženu miliony uprchlíků!
    • Záměr byl na 56 - 80 milionů. Tak je to vyjádřeno například v odkazu videa, které jsem dal výše, nebo v projektu Euro-Med. Plán, který vymysleli ti šmejdi z Bilderbergu a Trilaterární komise. Vše do sebe zapadá. A všimněte si, že "za EU vystupuje jakási Merkelová", bez mandátu, ale jako členka Bilderbergu...a já se ptám,jako kdysi Nigel Farage Van Rompuye: Kdo jste? Kdo vás volil, že vás neznám?! *12* *12* *16*
    • Že by měli Erdogan s Merkelovou krycí jméno Putin?
  • Jako první pochopili, že z potápějící se lodi jménem Evropská unie je nejlépe prchnout, dokud vás nestáhne ke dnu. EU se musí zásadně reformovat, tj. zcela omezit Bruselu a podstatně zeštíhlit unijní instituce, které jsou pouze odkladištěm neschopných politiků a které svoji totální neschopnost zcela prokázaly minulý rok . Jinak se rozpadne.
    • Kapři si svůj rybník nevypustí a NWO je NWO. Bliderbergští a Trilaterárníci jsou pouze pitomci. *14* *14* *14*
  • "Dnes kontinentální Evropa pro Brity není vysněným výtahem z krize, ale byrokratickou a protekcionistickou nákazou, která ji do krize může stáhnout."
    Tato citace se mi velmi líbí, protože vystihuje pravou tvář EU a její řídící aparát. Domnívám se, že kterýkoliv stát, který by vystoupil z EU, bude fungovat dál jako dosud, protože podstatné jsou ekonomické vazby na sobě závislých a spokojených firem. Všechny státy byly před a budou i po EU. Strašit ekonomickou krizí ty, co mají v úmysly odejít je opravdu poslední argument, co mají bruselští byrokraté v rukávu. Jejich obavy o svá teplá křesla, o moc, je jistě přiměje vymýšlet si další a další scénáře, jak odstrašit ostatní státy od úmyslu Britů. Ty pokládám za hrdý národ, který zná hodnotu svébytnosti a který by měl v tomto být vzorem všem státům, nejenom v EU. Naše země byla označována za těsného spojence Anglie a přál bych si, aby i tento jejich krok, snaha odejít z byrokratického vazalského svazku, byl i naším krokem do blízké budoucnosti. Největší hrozbou, která časem povede i další státy k podobnému činu jako Brity, je naprosté selhání vůdců EU v ochraně hranic, povolení tak mohutného exodu exotů, bezbřehé plýtvání unijních, teda i našich peněz na ty, kteří nikdy nebudou přínosem pro EU, ale pouze stálou zátěží pro všechny. A o nárůstu nebezpečí občanů se nedá ani slovem pochybovat. Chválím a obdivuji Angličany, že tuto situaci vidí, a že současně vědí, že toto vše vede ke krachu celé EU. Proto nastal čas činů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit