Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opět soudruzi z Tiscali vše ví nejlépe. *16*
  • Na Slovensku oficielně zrušili oslavné taškařice plánované na 17tého. Kapely jim odmítly vystupovat při této příležitosti. To jsem zvědav, jak to dopadne u nás...
  • CCCP - fašistický vřed této planety!!!
    • Ty máš zavředovanou celou p r d e l.
      • On uz je 23 let "zamrzlej". Holt "sipkova Ruzenka". *4*
  • Gorbačov ke stáří ztrácí soudnost! V minulosti vzdal boj o vyzbrojování čímž světu pomohl k rozumnějším invesicím a dále stáhl Rudou Armádu z Pobaltí, Afganistanu a ČSSR. Dnes má obavy když ho Putin nazval zrádcem SSSR. Pokud Putin nevezme rozum do hrsti čeká svět špatná budoucnost!
    • trpíš rusofilií rusofile.
      • Neporozuměli jste mi! Kdyby v30tých létech vzal Hitler rozum do hrsti nemusela by být 2há svět.válka!!!
        • A kdyby Nemci neprevezli Lenina pres Finsko do Ruska tak take ne.
          I ta I.WW by skoncila o rok drive, a na frontach i v Rusku by bylo o hodne milionu mene mrtvejch. *3*
        • byla by stejně, Stalin by byl zástupce Hitlera tak jako tak.
    • ?????
  • Pravičáci stále více ukazují,že jsou lidský dobytek bez morálky.Proto jediné rozumné co může narod s těmito lumpy udělat je co nejkrutějí odporážet.
    • tak jestli máš na mysli Klause, Bobošíkovou čisté pravičáky z KSČ, tak to jo.
    • Já bych prosil narazit na kůl, já to mám rád....
      • Víme, že jsi b u z n a.
      • Anebo vykastrovat - nemohli by mít vadné potomky!
  • Rusko je těsně před vypuknutím totálního hladomoru; to se potom budou dít věci...
    • Kolik piv jsi už dnes vypil?Rusko naopak už pět rokú obili vyváží.Pro budoucnost právě Rusko ,svými surovinami a rozlohou má největší šanci budousnost přežít s nejmenšími šrámy.To bankrotující Česko je na tom mnohem hůř.
  • To,že se ve světě zvyšuje napětí mezi Ruskem, na jedné straně a USA a EU na straně druhé zapřičiňuje hlavně USA.Ty májí rozsáhlé zbrojní továrny bez zakázek.USA od státního bankrotu může zachránit jedině ostatek světa,když začne horečně zbrojit a zbrojní zakázky dávat bankrotujícím USA.Proto USA záměrně spouštějí komedii,že Rusko chce ovládnout svět.Putin však na tuto komedii kašle a do nějakého horečného zbrojení nemíní Rusko zatahnout.To je to nejhorší co může USA udělat.Protože bez harašení Ruska zbraněmi je komedie USA neúčinná.Všechny naše lumpy,kteří nás odtahli os surovinově bohatého Ruska a zatahli do zločinného spolčení s nejzločinější zemí světa,tedy USA,je třeba odporážet,za vlastizradu,na katovských mučírnách,co nejkrutějším způsobem.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.V co nejkrutějším vybíjení všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci je naděje,že se stávající životní prostor Čechů podaří zachránit i pro další generace Čechů.Zatím se Česko,díky čtyřiadvacetileté vládě lumpů řítí do státního bankrotu.Proto je třeba,aby se národ Čechů včas zvednul proti zde čtyřadvacet roků vládnoucím lumpům a odporážel je co nejkrutěji na katovských mučírnách.Navíc znárodňoval veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Odhaduji,že při záchraně stávajícího životního prostoru Čechů,pro další generace Čechů bude třeba na katovských mučírnách,co nejkrutěji,odporážet minimálně desítky tisíc vlastizrádných lumpů.Pravděpodobně bude to číslo daleko vyšší.Když o však zachrání stávající životní prostor i pro další generace Čechů,tak se uvedená jatka národu Čechů vyplatí.Kruté revoluce nejspíše čekají všechny postkomunistické země,mimo Ruska.protože ve všech těchto zemích budování kapitalistického svinčíku pomohlo sice lumpům k pohádkovým ziskům,ale obyčejné lidi uvrhlo do bídy.
    • Koukám,že už pravicoví lumpové mají další způsob boje s levicí a to je podvod.Naklikat pět mínusových bodů,za dvě minuty,je reálně poctivě nemožné.pouze pravičáci mají způsob,jak klikat mínusové body najednou.Nejspíše,až se národ proti těmto lumpům zvedne,tak,v zájmu budoucích generací bude nuce vybíjet celé vlastizrádné rody.To se osvědčilo revolucionářům V Rusku.Ti vybili celou carskou rodinu i s malými dětmi.Od té doby už Rusům carská rodina nikdy něškodila.
      • Cože???
  • Také jsem fandil to se přiznám,dnes již ne!Protože i on pochopil kam zavedl SSSR potažmo Rusko,kdy prováděl za potlesku Západu demontáž svého státu,který byl pevným článkem proti muslimskému bratrstvu v pronikání do Evropy.Dnes ,když porovnávám život na západě tak to bylo pozlátko na hliněných nohou.A buďme rádi,že tam vládne Putin,protože takový Brežněv by již západu zaklepal na dveře.Já tam byl několikrát a můžu porovnávat a tam jsem pochopil,proč jsem rád v Evropě a USA mě nikdy netáhla i když tam máme dost příbuzných ,tak znám i druhou stranu mince a ta je daleko horší než nám tady podsouvají pohrobci havla.
  • Už i ten Gorbačov plácá nesmysly z hladu. Jak se tedy asi mají "obyčejní" Rusáci? Samohonka je drží při životě?
    • Podle clanku te tipuji na "obycejneho Rusa". Kdys naposledy jedl a kolik mas v sobe stakanu samohonky? *1*
  • To,že se ve světě zvyšuje napětí mezi Ruskem, na jedné straně a USA a EU na straně druhé zapřičiňuje hlavně USA.Ty májí rozsáhlé zbrojní továrny bez zakázek.USA od státního bankrotu může zachránit jedině ostatek světa,když začne horečně zbrojit a zbrojní zakázky dávat bankrotujícím USA.Proto USA záměrně spouštějí komedii,že Rusko chce ovládnout svět.Putin však na tuto komedii kašle a do nějakého horečného zbrojení nemíní Rusko zatahnout.To je to nejhorší co může USA udělat.Protože bez harašení Ruska zbraněmi je komedie USA neúčinná.Všechny naše lumpy,kteří nás odtahli os surovinově bohatého Ruska a zatahli do zločinného spolčení s nejzločinější zemí světa,tedy USA,je třeba odporážet,za vlastizradu,na katovských mučírnách,co nejkrutějším způsobem.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.V co nejkrutějším vybíjení všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci je naděje,že se stávající životní prostor Čechů podaří zachránit i pro další generace Čechů.Zatím se Česko,díky čtyřiadvacetileté vládě lumpů řítí do státního bankrotu.Proto je třeba,aby se národ Čechů včas zvednul proti zde čtyřadvacet roků vládnoucím lumpům a odporážel je co nejkrutěji na katovských mučírnách.Navíc znárodňoval veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Odhaduji,že při záchraně stávajícího životního prostoru Čechů,pro další generace Čechů bude třeba na katovských mučírnách,co nejkrutěji,odporážet minimálně desítky tisíc vlastizrádných lumpů.pravděpodobně bude to číslo daleko vyšší.Když o však zachrání stávající životní prostor i pro další generace Čechů,tak se uvedená jatka národu Čechů vyplatí.Kruté revoluce nejspíše čekají všechny postkomunistické země,mimo Ruska.protože ve všech těchto zemích budování kapitalistického svinčíku pomohlo sice lumpům k pohádkovým ziskům,ale obyčejné lidi uvrhlo do bídy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit