Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví, na konci má být Babiš prezidentem a dostavba Temelína. Víme první!

    Nikdy se s tím nesmířili. Nikdy nespolkli a nestrávili lidovou volbu, vůli lidu danou výsledkem prezidentské volby. Nikdy se nesmířili se silnou personou v roli prezidenta, který hájí výhradně průmyslové a ekonomické zájmy naší země nad zájmy jiných států. A udělají všechno proto, aby nám tuto volbu již příště nedali a udělají to tak, abychom je o to sami požádali, aby nám tuto volbu odebrali. Zeman překročil rubikon a jeho čas nyní už odměřují jiní. Je před námi odvolání prezidenta, změna ústavy a zrušení přímé volby. K čemu došlo, o tom si povíme v tomto článku.....
    http://aeronet.cz/news/hystericka-kampan-proti-zemanovi-pochazi-z-dilny-americkeho-velvyslanectvi-na-konci-ma-byt-babis-prezidentem-a-dostavba-temelina-vime-prvni/
    • Z našich dnešních zpráv.Naše delegace podnikatelů jede do Japonska a Japonsko má zájem s námi spolupracovat v oblasti jaderné energetiky ani se nedivím viz Fukušima dodnes není pod kontrolou.Výsledek tzv.spolupráce jedné US firmy,zřejmě politické,která se chce nacpat i do Temelína.Bůh s námi!
      • A co očekáváte, že za nás rozhodnou Zaorálkové a Sobotkové? Za co zlikvidovali Nečase?
        • Necase nezlikvidoval "neukojeny ocas" a jedna "baba"? To jsou mi noviny! Ani v Burkine Faso
          neveli pokojska/byt primeministra statu/ armade. *14*
  • Ani celý vlak Hitlerů by nedokázal co dokáže náž velyký Vůdce nadsoudruch Putin!
    • Žel ale má jaderné zbraně a když se neumoudří může vygumovat celou planetu!!!
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi neschází. Díky.
    • Hele voe, furt se tady nechvástej těma nakradenejma prachama, a šplouchni mi pár vlnek na účet. Nemám na nájem, práci taky ne, a musím vybírat kontejnery abych nechcíp hlady! Já ti za to slibuju, že 17týho přijdu na Václavák a budu řvát "ať žije Havel", i když nežije..
      Předem díky
  • CCCP je na pokraji totálního hladomoru!
    • Myslíš že jsou na tom stejně jako v USA? To se mi nechce věřit! Spíše máš "vědní hladomor" ve své hlavě, bečko Tečko!
  • tu možná přežijeme, ale "horkou" ne! Vypadá to, že tu někdo miluje peníze a moc mnohem více, než vlastní život!
  • Ani tisíc Hitlerů nedokáže to co náš velyký Vůdce Putin!
    • vystrkuje kníry,
      bába se ho lekla,
      na kolena klekla.
      Nic se bábo nelekej,
      před fašistou neklekej!
  • ... ač tohoto pána nemusím a to nikoliv že by byl diktátor, tak má pravdu. USA a jejich spojenci rozdmýchali 5lokálních válek (Střední východ + UA) tzv. barevnými revolucemi a Ukrajinou provokují né studenou válku, ale tu poslední třetí.
    Dá se předpokládat, že z ekonomických problémů kapitalismus nevybředne a světový konflikt pod záminkou tzv angažovanosti Ruska na UA vypukne nezapracujeli pud sebezáchovy hlavně na straně tzv západu, neb Rusko a jeho spojenci nemají kam a ani důvod ustupovat. Nejsme v letech Gorbačova.
    • dost to překrucuješ, jestli toto forum máš jako zaměstnanec placené, tak máš fakt těžkou práci a nezávidím ti a asi bych si muse každý den po šichtě naplivat do ksichtu. Vždyt´ se už dnes ví a Rusové se tím netají, že druhou světovou válku začali jako agresoři s Hitlerem a napadli Polsko, vraždili v Katyni, jako agresoři obsadili Abchazii a Jižní Osetii, zabrali Krym a jejich vojska vedou válku s Ukrajinou a nyní už tam zcela otevřeně přesouvají tanky a budou určitě dál expandovat pokud je někdo nezastaví. Kdo tohle popírá, tak je buď placený PR pracovník nebo zralý na Bohnice.
      • To Kill-jak mùže mít nekdo tak vymydlenou palici nelze pochopit.
      • o přesunu ruských tanků na Ukrajinu jsem se snažil něco na internetu najít - a potěž čagan - našel jsem, a víš kde? no přeci v nejčtenějším deníku BLESKu. Na žádných dalších serverech ani písmenko. Jen pár obrázku na veřejnoprávní ČT. SS-SA taktéž nedokázaly podat přesvědčivé důkazy, než jen pár rozmazaných fotek v neurčitém prostředí.
      • Kdo ti tohle nakukal? To musel být sám Kchárl!
        • kdyby ti každý mrtvý, zabitý ruskou rukou v Katyni nebo na Ukrajině kopl do zadku, tak by jsi možná prohlédl a přestal tady psát ty ideologické srágory. Možná by stačili mrtví civilisté z rusáky sestřeleného letadla.
          • V Katyni s ?, na Ukrajine vedou krivoprisezni uchvatitele moci z Kyjeva valku proti vlastnimu lidu na Ukrajine zbranemi, jejichz pouziti proti civilistum a mestum je povazovano za valecny zlocin
            a na to, kdo sestrelil malajsijske letadlo si pockej na vysledek vysetrovani. V SOUCASNOSTI je to tak na pul/opolcenci nebo ukrajinska armada/, Ruse uz z toho vyloucili i Amici, Ukri a postizene staty. A proc pisi "krivopriosezni"? Protoze ten, kdo jmenem Ukrajiny vede valku na vychode/Jasenjuk/spolu s dnesnim starostou Kyjeva Klickem podepsal dohodu s pravoplatne zvolenym presidentem Ukrajiny Janukovicem, garantovanou zamini Nemecka, Francie a Polska / tak jako v Mnichove s CSR/ a nasledne neplatila ani 8 hodin. Jen do te doby, nez president Janukovic?a nepopiram, ze gauner, co si zvolili to meli, a Turcinov ani Porosenko nejsou lepsi!/odvolal policejni ochranu parlamentu, vlady, presidentskeho palace, soudu a prokuratury. Pacta sunt servanta, milacku. A byt Deutschen, Frantiky a Polaky hluboce se stydim! *16* *16* *16*
          • přál 20 miliónů kopanců do pr.ele, od padlých sovětských vojáků, kteří položili životy i za tebe (blbého krypla), proti německým nacistům! Další kopance bys stejně nevydržel, takže nemusím přičítat další milony obětí z jiných zemí, které také zemřely v boji proti té zvrhlé ideologii, kterou nyní vyznáváš! Styď se ty zblblá handro!!!
          • Jen co je pravda! Jestli si myslíš, že tady s tebou budu diskutovat, tak jsi na omylu! S fanatiky, provokatéry a blby, se nediskutuje!
  • Gorbačov má pravdu. Západní Imperialistický krachující blok potřebuje Rusko k
    drancování přírodních zdrojů. To jsou falešní demokraté - plnou pusu svobod lidských práv
    a zatím to po staletí jen vraždí krade a dělá puče na Majdanech.

    I zdejší ve volbách drtivě poražená knížecí fronta vlastizrádců sní o puči který sesadí
    pana Zemana. Dělnické milice jsou ozbrojeny a připraveny puč domácí reakce po vzoru
    Doněckých hrdinů bez milosti potlačit.

    Již vzhůru psanci této země. Státní rozkradený majetek je na kontech zdejší smetánky!!
  • už to všichni vidí, jak se má situace doopravdy, za chvíli to přiznají i sami američané a jejich zdejší modrotopácké podržtašky, jen já poslední osel na planetě si stále vytrvale melu své kraviny. jsem jako někteří japončíci které ještě roky po válce nacházeli překvapení turisté v džungli a kteří stále mysleli že druhá válka pokračuje.
  • "Made for War"-$-imperialismus a neb denní obchod USA.716 zahranicních bází v 37 zemích
    a ve 100 dalších zemích vojensky presentovaní.Podíl USA na vojenských akcích inkl.prepady
    suverenní státù-od r.1946-2011 celkem 52 x./1953 prestrelka bitevních US a Ceských letadel
    vCSSR/.Dodal bych,že je konecne nekdo kdo odporuje US stratégùm-uvidíme jak dalece; ono Rusko není Irak nebo Lybie."Písálkùm"/jako Jirí a Co/bych poradil se nejdríve trochu informovat než pustí kachny do sveta.Bez Gorbacova bychom zde urcite nemohli komentovat
    -ale zdejší lidé najdou vždy neco na nekom nebo o nekom.To by nemel být smysl komentárù-spíše získat nebo dát info.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit