Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náš veliký Vůdce nadsoudruch Putin vihraje všecky války keré potporuje tak aji tůto! Dokázál že má nejlepčí zbraně na svjetě a bes problému zestřelí aji civilní letadlo! A navíc nedělá takové chybi jak soudruch Hitler. A potom bude komunyzmus a každý si bude dójit svojeho kozla protože nás to všecky Vůdce Putin naučí. Čest!
  • s tebou se diskutovat nedá, ty jsi zachladlý, zaslepený komouš nebo politruk, ale to nic nemění na skutečnosti, že Rusko bylo a je největší agresor a hrozba pro okolní státy.
  • Dnes je první postkomunistický ruský diktátor Putin. Rád by zase obnovil stalinistické impérium.
  • Ten Péťa (tečka) byl dříve kovaný komunista, který všude mával rudou stranickou knížkou, ale když ho pak ze strany vyhodili začal jim spílat a pomlouvat je kde se dalo, je to bezcharakterní podlý člověk, já jsem taky z Plzně a vím co to je za křiváka, jen nevím proč ho komunisti vyloučili ze strany.,
  • Vychvalovaný perestrojkař, nyní už diktátor a jeho probuzení. To se člověk nestačí divit. Ještě by se mohl tké vyjádřit soudruh Jelcin, pokud naní na protialkoholním léčení. Nebo už to má za sebou. Ani nevím.
    • Jelcin už 7 let není...
  • Ano díky jemu, že se nestydí za takové kecy!!
  • CCCP = fašistický vřed této planety!!
  • Tak to je opravdu ohromné. Fašista Putin po vzoru Hitlera okupuje Krym, rusáci dělají provokace s letadly nad Evropou a může za to Obama. Obama podle mě může za to, že nechal rusáky zasahovat tam, kde neměli co dělat. To je jeho slabost, ještě že končí,další reset doufám nebude.
    • nechápu,jak jako student můžeš bydlet uprostřed hlubokého lesa,nebo máš tak kvalitní trávu ? a tolik ???
    • tebe, studente, by měli cirkusáci s sebou vozit jako velkou atrakci : STUDENT BEZ MOZKU !
  • Ano pratele jak na svete by bylo krasne kdyby nexistovalo Rusko -nejvetsi NEPRITEL slusnych lidi demokratickeho smisleni!!! *17*
    • Asi jste moc mlady když nevite kolik svinstva na světě zpusobili američane
    • Tem, jejichz IQ se pohybuje pod hranici 10/jako autorovi predchoziho prispevku/ by nepomohlo, ani kdyby nikdy Rusko na svete nebylo. Mentalni demence hluboka je bohuzel dosud nereparovatelna.
    • nehraj tu na nás s tou hrubkou, komunisto Klaku, ale obsah je pravdivý.
  • Ten Péťa (tečka) byl dříve kovaný komunista, který všude mával rudou stranickou knížkou, ale když ho pak ze strany vyhodili začal jim spílat a pomlouvat je kde se dalo, je to bezcharakterní podlý člověk, já jsem taky z Plzně a vím co to je za křiváka, jen nevím proč ho komunisti vyloučili ze strany a kdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit