Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CCCP je na pokraji totálního hladomoru!
    • Myslíš že jsou na tom stejně jako v USA? To se mi nechce věřit! Spíše máš "vědní hladomor" ve své hlavě, bečko Tečko!
  • Blbej komouš navždy zůstane blbym komoušem. Zdědil to po fotrovi, po dědkovi a předává to komsomolskej potomkum. Okraj společnosti. Hned za cikánama.
    • Teda ten oficer po 68. roce ti musel nasadit parohy podle toho, jak vyskakujes. Nejmin ctyriadvacateraka. asi mas maleho pindika. *1*
    • vždycky, když se tak čílíš, máš nakřivo jarmulku......proč se tak vztekáš?
      • Já se nevztekám, proč? Komouší už jsou navždy v prd---, jen tu kvíkaji *12* *12* *12* a já se bavim, doktore. *1* *1* *1*
        • neřekl bych,že se bavíš,spíš bych řekl,že kvičíš s posledního
          • Nejdřív se nauč mluvnici 4. třídy a pak tady pronášej "moudra".
        • a tu jarmulku jsi si již upravil????
  • Ten Péťa (tečka) byl dříve kovaný komunista, který všude mával rudou stranickou knížkou, ale když ho pak ze strany vyhodili začal jim spílat a pomlouvat je kde se dalo, je to bezcharakterní podlý člověk, já jsem taky z Plzně a vím co to je za křiváka, jen nevím proč ho komunisti vyloučili ze strany a co provedl.
    • Takovejch bylo. Nejakej "plavec" drive klopil s kagebaky do sebe jeden stakan voodky za druhym a mas ho slyset dneska!Dneska bys rekla, ze je to vlastnii synek Dolfy. *1*
  • Ani sto Hitlerů nedokáže to co náš Vůdce Putin!
    • HOCHU,HOCHU,nějak ti dochází nápady,asi už bys měl skončit
  • Ani milión Hitlerů nedokáže co náš Vůdce Putin! Čest!
    • Ano koloušku
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi neschází. Díky.
    • Hele voe, furt se tady nechvástej těma nakradenejma prachama, a šplouchni mi pár vlnek na účet. Nemám na nájem, práci taky ne, a musím vybírat kontejnery abych nechcíp hlady! Já ti za to slibuju, že 17týho přijdu na Václavák a budu řvát "ať žije Havel", i když nežije..
      Předem díky
  • Ani celý vlak Hitlerů by nedokázal co dokáže náž velyký Vůdce nadsoudruch Putin!
    • Žel ale má jaderné zbraně a když se neumoudří může vygumovat celou planetu!!!
  • Náš veliký vůdce Putin vyhraje všecky války keré rospoutá!
    • Jseš schopen napsat něco jiného,případně i něco pozitivního.
  • Nic nového, objevného. Tak vinen je Západ ? No, objektivně vzato - spoluvinen, to je rozdíl. Ale co jste soudruzi čekali, tehdejší a dejme tomu i dnešní studená válka se vedla mezi Východem a Západem, jen jinak. Nepřítel byl jasně definován. Nějak se ty dvě strany neumí dohodnout ani po r. 1989, to je současný problém. A věci by byly jinak, kdybyste soudruhu Gorbačove, ve spoluráci s dalšími soudruhy jednoznačně a definitivně za vaší éry "neprojeli" závody ve zbrojení (ergo ekonomickou stránku věci).
    • místní klikači nelíbí (počet: 14) politice na světové úrovni ani problematice mezinárodních vztahů moc nerozumí. To zde jasně prokázali, je to jejich mínus.
  • Za to, že Ruští fašouni přepadli a okupují Ukrajimu může Obama! No to se tomu starému komoušovi teda povedlo!
    • Jasne: Jasenjuk a jeho soukmenovci prepadli a okupuji Ukrajinu a muze za to Obama/resp. jeho podrztazka Nulandova/. Jediny rozdil je v tom, ze Jasenjuk ani jeho soukmenovci nejsou Rusi, ale jinak ses trefil. To Lazar Kaganovic, ktery s pozehnanim "Gruzina" Dzugasviliho vyvolal na Ukrajine "holodomor" take nebyl. *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit