Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nutno prezentovat vše v souladu se "současnou pravdou", jinak to nikdo nevydá. Odjakživa se dějiny překrucovali podle režimu. Kdo byl hrdina v době minulé, je dnes gauner a naopak. Páni (soudruzi) učitelé to tak učí a jedinec aby se v tom vyznal co je co a kdo je kdo.
  • Mohu přeložit, naskenovat a rozšířit mezi český lid.
    • Rád bych si to přečetl.
      • Od roho 1998 si nikdo nedovolil položit veřejně otázku jak bylo možno vrátit majetek rodiny Havlů, když byl prokazatelně zabaven dle zákona o kolaboraci s fašisty. Nikdy si nikdo nedovolil oficielně napsat, že Vaclav Havel je notorickej alkoholik. Nikdy nikdo nenapsal, že disidenti ovládali za totáče černej trh s valutama a vládli vexlákům v celé PRAZE. Vytváření aury lásky a pravdy kolem Havlistů, je největší podvod na náš národ. Tito lidé o nás vždy smýšleli jako o lůze a plebsu. Je mi líto všech lidí, kteří mají Havla a Schwanzenberga za své idoly, protože tito dva si to absolutně nezaslouží.
      • Je možno stáhnout na www.ulozto.cz.
        • Za stovku !
  • Pravda nic překvapivého mnozí z nás to uší jak se předci těch dvou za svého života chovali. Nevím pro to skrývají. Pravda se stejně ukáže v peravém světle.
  • Opravdu by bylo dobré, kdyby v našem "demokratickém" státě nebyla větší cenzura jako za komunistů a knihu Bouře se odvážil někdo vydat. Já jsem ji četl a doporučuji, aby se s uvedenými a archivně podloženými fakty seznámila nejširší veřejnost. Možná by se opět naplnilo lidové pořekadlo "chytrému napověz a hloupého kopni".
  • ... je nás dost, kteří nemusíme tu knihu číst a víme co je v napsáno ... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit