Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidé nevolí to co nechějí!!! Senát je k ničemu jen žere peníze, tak ho lihé nechtějí a k volbám nechodí. Pravicové stany jsou stranami zločineckými, tak je lidé nevolí
  • Angažování různých herců,zpěváků atd.v politických sr(cenzurováno),je zoufalost před definitivním zaříznutím.
  • Co ten Vydra blbne,za komancu byla jeho matka jedna z nejlepsich a uznavanych herecek.
    Herectvi melo uroven a rodily se nove hvezdy.Kolik hercu vychovala tato doba?
    • filmového plátna Mádla s Issovou, a jejich oskarový snímek "přemluv bábu"
  • Kdyby ODS a další pravičáci skutečně něco účinného dělali za tu dobu co jsou u moci
    se zloději a podvodníky a odstavovali kmotry od lizu, jistě by je lidi volili.
    • ... levičáci to roztočí, že se z toho po*ereš, ty naivní tele
      • Levičáci vždycky "roztočili" to co vytvořili ti pilní a schopní. Po levičákách vždy zůstal jen rozvrat, bída zmar. Neznám jediný případ vlády levičáků, kde by fungovala svoboda a demokracie a země prosperovala.
  • dat nekomu hlas je pro me vyjadreni podpory danemu politikovi ci strane a JA SI NEMEL Z CEHO VYBRAT!!! vykrmene, rozesmate tvare soucasnych politiku slibujicich jako vzdy modre z nebe pro me nejsou duvodem dat jim hlas... nehlasoval jsem, protoze jsem zklaman jejich neschopnosti a nechuti menit veci k lepsimu... a nez vedome volit komunisty, ty vlky v rouse berancim, to radej sedet doma s Dr. Alzheimerem
    • jo jo! kdyz ty volis podle toho jak kdo zpiva, tancuje--tak se pak nediv, ze oni budou piskat a ty tancovat. dobre ti tak bezpaterniku.
  • Vary - Sparta 3:1
  • Myslím, že ten nařvanej Novotný má strach, že mu komunisti znárodní ten jeho vykřičenej bordel!
  • A co na to říká váš přítel Bendl ? Co jste pro něj udělal,že vás má tak rád ?
  • pro Lepetyra:

    Dobrý den, dle mého selského rozumu nikdy nic zadarmo nebývá a tak to bylo i před rokem 1989. Na to "zadarmo" se musely přece vzít peníze z jiného hrnce, nemyslíte? Ohlížet se zpátky a srovnávat "tenkrát" s "dneska" je k ničemu. Jediné srovnávání, které má smysl, je srovnávat se s těmi lepšími. To je inspirativní a to jediné má smysl! Až si tohle Češi uvědomí, zvednou zadky z hospodských židlí a začnou pořádně a kvalitně pracovat tak, aby si zasloužili zpátky svoje "zlaté české ručičky".
    EJ
  • Je jenom a jenom na mém rozhodnutí zda půjdu a když,tak koho budu volit.Pokud budu dostávat penízky z pochybných fondů,tak možná půjdu volit ty,kteří mi k tomu dopomohli.V opačném případě mi jsou ti gauneři v politice celkem ukradení a nestojí mi ani za to,abych někam šel volit. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit