Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím souhlasit.Popravy a zatýkaní nevinných nevadí.Za hrdiny považují občané Smetanu, který se chce zviditelnit a malého teroristu Vondrouše.Spisovatel Michal Viewegh získává popularitu svými samolibými knihami, které vše jedině kritizují..Jeho poslední román Mráz přichází z hradu je toho důkaze.Já znám knihu- Mráz přichází z Kremlu a ta byla pravdivá.Vzpamatujte se pošlete komunisty tam kam patří, na smetiště
    • Ano, máte pravdu, pioslat komunisty na smětiště, aby tam zahrabali tuto naši vládnoucí garnituru blbů z ODS, TOP 09 a Lidem, pak by se mohli vrátit a takovým blbům, jako jsi ty, nakopat pořádně do tlamy.
    • ... a potom se vraťte spátky pod most...
  • Jaka ztrata pameti?Co je to za reci?Ja si dobre pamatuju praci pro vsechny,zdravotnictvi zdarma,skoly a bydleni prakticky taky.Socialni jistoty a poradek na ulicich,kam se clovek nemusel bat pustit deti.A pamatuji si i lzi nynejsich zlodeju z roku 1989.My nic nechcem,zadne majetky ani posty.Takze vitam vitezstvi levice,jen me mrzi,ze neni vyraznejsi aby uz ODS tahlo tam kam patri,na smetiste dejin.
  • ... málokterý politik vyvolává odjakživa víc pocit zvracení jako pako Zaorálek :((((
    • To já chci vrhat při pohledu na kohokoli z ODS a TOPky... Včetně jejich lobbistů a podržtašků...
      • No jak koukám i ty máš času na hraní dost Dělníku. To se pak nedivme že s lemplama jako ty u strojů jdou naše fabriky kvapem do řiti. *2*
        • Hehe, tak teď si mi to vážně natřel.Na to fakt nemám co odpovědět. . . Ty budeš mít určitě aspoň 3 vysoký školy a budeš velký zvíře nejspíš někde v Český národní bance nebo v ČEZu že. . .óó promiň že jsem se vůbec opovážil na ty tvoje trotloviny reagovat.

          Víš ty diskuzní trotle, až budeš mít odmakáno tolik co já, tak něco povídej.Dělám poctivě přes 20 let.Nejsem žádnej fluktuant, a i v době "krize" jsem firmu neopustil i když se mi tam spousta věcí nelíbila a nelíbí.Svoji práci znám a dělám ji dobře.Nemarodím zbytečně a když firma potřebuje tak jdu i přesčas.Tento rok už mám přes 200 hodin.Mám zlikvidovaný obě ramena a i když to občas bolí, a mohl bych s tím klidně začít klempírovat, pořád do tý práce chodím.Jenže to tobě asi nic neříká když vedeš takový kecy že? Tobě asi slovo práce nic neříká. . .A že si teď V NEDĚLI odpoledne po obědě sednu na chvilku ke kompu, podle toho soudíš že sem lempl? seš obyčejnej ubožák co nevidí dál než na špičku vlastního nosu.
          A že jdou fariky kvapem do řiti rozhodně není tím, že by se tam dělníci flákali.Především jsou to chyby rádoby manžerů a různejch ředitelů co si hrajou na velký šéfy a snažej se pro sebe urvat co se dá.(naštěstí ve firmě ve který dělám to až tak velkej problém není)

          A když už ti tohle píšu, podívej se na svý příspěvky, co si tu vlastně předvedl.Já se aspoň snažím vyjádřit svůj názor.Nemusím mít ve všem pravdu, ale aspoň popíšu co si myslím.A co si napsal ty? jen hloupý kecy hodný malýho děcka. . . slintej si tu dál ty svý blbiny, na tebe už reagovat nebudu.
    • Mě se chce blejt velbnosti z Němcové *11*
      • Tak to dopadá když dva ožralci jdou po obědě na internet serfovat *2*
        • ... jsi naprosto neškodný :))))
        • a takhle to dopadá když rodiče pustí k internetu svého desetiletého synka. . .
          • Zalez rudá pohromo ! *2* *2*
            • Tak rozhodně si mě tímto nepřesvědčil, že se mýlím.Tatínek spí po dobrém obědě, maminka meje nádobí a ty si hraješ u počítače viď.
  • Herci. . . co dodat.Běžte si to zkusit, za nějakejch cca 15-16 tis.čistého (a to je ve firmě ve které pracuju já, nedělám si iluze o tom, že takhle platí všude) makat někde do fabriky s vidinou práce do cca sedmdesáti let a klidném a zabezpečeném důchodu jen snít.
    Že sem se měl líp učit? no zkuste si představit svět kde budou všichni inženýři a všichni budou chtí pracovat jen na vedoucích funkcích. . . *1*
    Že bych jim to záviděl? kdepak, ani náhodou.Ale je nutné si uvědomit jednu věc.Společnost se skládá z několika druhů lidí.Jedni musí pracovat aby bylo co žrát,do čeho se oblíkat atd.Další to musí vést,musí se starat o to aby to všechno fungovalo.Nebo si snad někdo představuje, že si dělník od soustruhu bude zařizovat elektriku aby mu ten soustruh běžel, že si bude shánět materiál aby měl z čeho dělat a že s výrobkama bude objíždět zákazníky aby to prodal? no to by toho udělal.Další se pak musej starat o nevýrobní sektor, lékaři, policie, armáda, politici,zábava . . . atd
    Proč to píšu?, protože pan Vydra si asi neuvědomuje,že politika posledních vlád nejvíc dopadá na ty mravence který se staraj o to aby měl v čem jezdit, aby měl co na sebe a aby měl co žrát.A tihkle lidé netrpí kolektivní ztrátou paměti.Právě naopak, tihle lidé si moc dobře pamatujou, že spousta z nich se za komára měli líp než se maj teď.Takže se není čemu divit, že se preference komunistů zase zvedaj.
    • to máte těžký, bodejť by pan Vydra nelamentoval, to si myslíte že by dostával dotace na koníčky z našich daní??? Laciné, bezplatné živobytí, když už zkrachoval jako véééliký podnikatel........ Jsou to obyčejní ubožíci a kecalové niác víc... *1*
    • ... se z nich neposer, velká část z nich je líná makat a tak se herci stali díky vlivným rodičům hercům, prošoustali se ke keriéře apod.
      • A proč myslíš že bych se z nich jako měl posrat? Jen sem se snažil trochu normálně napsat že Vydra je hňup co nejspíš nechápe co se tady děje.Respektive, vidí to jen ze svého úhlu pohledu.Že spoustě herců nastartujou kariéru jejich rodiče je jasný, to nefunguje jen v herectví.I např. doktor se snaží se zvého dítka mít obvykle zase doktora. . . atd.Jen dělník obvykle svému dítěti říká uč se aby si nedopadl jako já.
        Všechny ty skupiny lidí jsou k nečemu potřeba.Koneckonců i ten bezdomovec je dobrej apoň k tomu, abych viděl jak můžu dopadnout když se na všechno vykašlu.Ale lidstvo je potřeba posuzovat všeobecně.Ne si myslet že když já se mám dobře tak se tak maj všichni.Což je problém velkého množství lidí.
        • ... reagoval jsi na Vydru, tak na tom něco bude, sytý hladovému nevěří :))))
      • ... kariéře :)
  • ... herec Vydra je vyčpělý asi jako zpěvák Lionel Richie
    ... nechápu, kde v sobě někteří čeští herci berou gloriolu výjimečných lidí
  • Novotnej, řekni nám jak to bylo s tou reklamou na zhubnutí, jak jsi za to inkasoval peníze. Nechat se nafotit jako ovar, upravit to v počítači a jít se přežrat, není to náhodou podvod?
    Dobře víme, jakým způsobem se přežráváš v Thajsku, jakou komedii okolo toho "zhubnutí" hraješ.
    • To že jsou tu blbci co ty reklamní šmejdy kupujou není jeho vina *2*
      • Ono jde spíše o to, čím se tenhle lokaj tohodle amorálního zločineckého systému živí...
      • ... toto je na tebe jako snad vše ostatní příliš složité :))))
  • Názory komediantů nás tak zajímají. Konkrétně zprofanovaný ovar Novotnej může kecat. V devadesátém druhém na vystoupení Fešáků říkal: ,,Všichni budeme akcionáři, všichni zbohatneme."
    Tak proč žebral v pořadu Den D o miliony na "podnikání"?
    Vydra a jeho kobyly, na které dostal dotace od Bendla, to je kapitola sama o sobě.

    Tyhle komedianty nebrat. Ještě že se nepodařilo Topferovi dostat se zase do senátu a zajistit si další imunitu.
    • A přesto se tu najdou miliony blbců kteří čuměj na VIP na Primě. *2*
      • Nejde o to jestli někdo koupí ten šmejd na "zhubnutí", ale o ten podvod, že tento ovar jakoby zhubnul, když je to obráceně. *15*
        • ... a máš to, poučuje tě zde každý blb :))))
          • No jak tak koukám kolem ono jich tu bude víc *2*
            • .. vidím, že jsi zde jako doma :))))
        • Reklama je na klamání a podvodu založena zlato *2* *2*
      • ... tak na to nečum, já vůbec nevím, co to je, blbče :))))
        • Ale čtení tvému zdraví opravdu neuškodí *2* *2*
          • ... znám lepší počtení :))))
  • Chytrý jak rádio. A ještě k tomu agresivní. Měl by jít do politiky, udělal by kariéru, frajer.
    • V politice chytrost není předpokladem k úspěchu. *2*
      • jsem šel volit a protože nebylo koho, hodil jsem tam prázdnou obálku, Nazdááááár! Dneska stejný jako Čest práci! Jsou tam stejní č..áci! *10* *11* *16*
  • přece se nezúčastním voleb do instituce, kterou tady nechci..
  • Mám dojem , že komentáře pana Vydry a paní Mašínové sem dávají Parlamentní listy a Tiscali zcela záměrně, protože vědí, že tim podráždí většimu čtenářů a vyprovokuje se tím diskuse , kterou se pak autoři velice dobře baví. Objektivita Vydry a Mašínové je jasně na vodě a jedinou možností je tato články ignorovar a nekomentovat. Pak se tu už neobjeví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit