Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když není koho volit tak proč chodit k volbám?? *16*
    • Spousta lidí to bere jako tradiční procházku *2*
      • ... neuvědomuješ si, jak svými příspěvky i tupce přesvědčuješ, že jsi jedním z nich :))))
  • A ti líní tupci přitom živí celou tuto hereckou sebranku *2*
  • Češí jsou možná líní,ale pánové Vydra a Novotný jsou určitě slepí.
    • Tak to je pravda. Pravda, láska a KSČM musí zvítězit!!!!
      • Ty tři slova fakt moc nejdou dohromady soudruhu *2*
  • Se senátem nesouhlasím a zloděje nevolím,tak nevidím důvod proč bych volil
  • Největší dohazovači hlasů komunistům a levici: Nečas, Kalousek, Drábek, a spol. Mám pocit, že lidi jsou už maximálně znechucení! Bezdomovci umrzají v zimě na ulicích, mnoho je jich duševně nemocných a potřebují péči! Kalousek nám posílal předvolební složenku jaký máme každý dluh, jak je možné, že dluh je nyní vyšší? Jak to že se provádějí "reformy", které nebyly ve volebním programu? Tak by se dalo pokračovat, ale škoda slov...
  • ... mě spíš překvapil ještě takový úspěch modrých strak a jejich nohsledů.
  • Možná ještě trochu paměti mám a pamatuji si jak před revolucí vystupovali herci za pár stovek a byla zábava.dnes na nás z televize cení zuby,jak ti přiblblý američani,nebo sedí ve vládě.myslím si že za každý hlas dostávají strany slušné peníze,takže každý blb,kdo jim hlasy dává.přečetl sem volební lístky,jediného ,,člověka" tam neznám snad jen vyžraného Vondru,nebudu volit cizí lidi(že bych měl chodit na schůze?)já je přeci nepotřebuji,neměli by se snažit oni.oni přeci chtějí mít 200 000 měsíčně z peněz daňových poplatníků a rozhodovat o tom,kam naše peníze zmizí.kolem sebe vidím,jen chudáky,žebráky,dlužníky a bezdomovce a všude slyším,,dřív nám bylo líp"nevím koho bych volil Poraďt mi prosím vás.já si zatím jdu dát salám z kostí a mletých kůží,který už zase podražil..takhle sme si demokracii asi nepředstavovali.jo a dvakrá sem byl volit jednou republikány,podruhé véčkaře,to sem si dal.ono je pro národ lepší,když tam nechodím.mám špatný vkus
  • Komu zase musíte tímto lézt do zádele, aby jste si zasloužili svůj "stříbrný" ?
    Prodejnej jako herec, to na Vás sedí.
  • Není to lenost jen lidi nemají koho volit.Pan Vydra nás před časem lanařil do EU v reklamě,taky si vzpomínám na podobný spot uspěšného Řeckého zemědělce a blahobitu v EU.Jak to dopadlo zničený průmysl a zemědělství v troskách.
  • Pánové z "kultury" kteří jsou díky i takovým lidím a vlastně svým zákazníkům placení a živeni, by neměli takto mluvit o svým spoluobčanech a sousedech... Mě osobně se taky nelíbí, když se chodí málo volit a hodně lidí pak doma či v hospodě tak akorát tříská do stolu, že je to v prd.li a "nepořádek".., ale beru to jako každého svobodný názor a postoj jestli se chce nějak projevit či nechce s pochopením, že lidi toho zkrátka a dobře už mají všeho dost a toto je výsledek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit