Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby ale ten "trochu líný národ" nepřispíval na dotace do kultury (pokud se tomu někdy dá takto říkat), možná by platilo opět "chudý jako herec". To by pánové měli mít na paměti. O dotacích na koníky pana Vydry raději ani nemluvím.
  • Milí herci,
    podívejte se na sebe ve starších filmech,jací jste byli fešáci.
    Nyní vypadáte jako ožralci z Plastic peoples nebo
    lidské zrůdy z Holywoodu a plodíte červenou knihovnu.
    Nezapomeňte po skončení Zdivočelé země začít točit
    Divokou zemi současnosti.
  • Alsheimra nemám, nikdy jse nebyl Komunista, cinkal jsem klíčemi. Ne ale proto, aby byli na ulicích žebráci a bezdomovci. To je stejný zločin jako lágry v padesátých letech. To nelze popřít. Politici se o to nestarají, jen jdou po sobě a kradou. Opravdu hrozné. Léta sedmdesátá tak hrozná nebyla. *9*
  • před dvaceti lety umělci poplatní režimu houfně odsuzovali chartisty a havla a chválili komunisty. nyní se role obrátila a podobní umělci odsuzují Občany kteří prohlédli trapnou režimní volební frašku a odmítají se jí dál účastnit. zvláštní jak se historie stále opakuje jen otočená o 180 stupňů
    • hm, neco na tom je, mate pravdu a proc jeste ke vsemu urazi lidi?
  • Co si myslí, že musí herec udělat aby uspěl: říci nejméně jednu sprosťárnu, předvést soulož, herečka nahotu, říci něco špatného o komunistech .......
  • Největší dohazovači hlasů komunistům a levici: Nečas, Kalousek, Drábek, a spol. Mám pocit, že lidi jsou už maximálně znechucení! Bezdomovci umrzají v zimě na ulicích, mnoho je jich duševně nemocných a potřebují péči! Kalousek nám posílal předvolební složenku jaký máme každý dluh, jak je možné, že dluh je nyní vyšší? Jak to že se provádějí "reformy", které nebyly ve volebním programu? Tak by se dalo pokračovat, ale škoda slov...
  • Herci. . . co dodat.Běžte si to zkusit, za nějakejch cca 15-16 tis.čistého (a to je ve firmě ve které pracuju já, nedělám si iluze o tom, že takhle platí všude) makat někde do fabriky s vidinou práce do cca sedmdesáti let a klidném a zabezpečeném důchodu jen snít.
    Že sem se měl líp učit? no zkuste si představit svět kde budou všichni inženýři a všichni budou chtí pracovat jen na vedoucích funkcích. . . *1*
    Že bych jim to záviděl? kdepak, ani náhodou.Ale je nutné si uvědomit jednu věc.Společnost se skládá z několika druhů lidí.Jedni musí pracovat aby bylo co žrát,do čeho se oblíkat atd.Další to musí vést,musí se starat o to aby to všechno fungovalo.Nebo si snad někdo představuje, že si dělník od soustruhu bude zařizovat elektriku aby mu ten soustruh běžel, že si bude shánět materiál aby měl z čeho dělat a že s výrobkama bude objíždět zákazníky aby to prodal? no to by toho udělal.Další se pak musej starat o nevýrobní sektor, lékaři, policie, armáda, politici,zábava . . . atd
    Proč to píšu?, protože pan Vydra si asi neuvědomuje,že politika posledních vlád nejvíc dopadá na ty mravence který se staraj o to aby měl v čem jezdit, aby měl co na sebe a aby měl co žrát.A tihkle lidé netrpí kolektivní ztrátou paměti.Právě naopak, tihle lidé si moc dobře pamatujou, že spousta z nich se za komára měli líp než se maj teď.Takže se není čemu divit, že se preference komunistů zase zvedaj.
    • to máte těžký, bodejť by pan Vydra nelamentoval, to si myslíte že by dostával dotace na koníčky z našich daní??? Laciné, bezplatné živobytí, když už zkrachoval jako véééliký podnikatel........ Jsou to obyčejní ubožíci a kecalové niác víc... *1*
    • ... se z nich neposer, velká část z nich je líná makat a tak se herci stali díky vlivným rodičům hercům, prošoustali se ke keriéře apod.
      • A proč myslíš že bych se z nich jako měl posrat? Jen sem se snažil trochu normálně napsat že Vydra je hňup co nejspíš nechápe co se tady děje.Respektive, vidí to jen ze svého úhlu pohledu.Že spoustě herců nastartujou kariéru jejich rodiče je jasný, to nefunguje jen v herectví.I např. doktor se snaží se zvého dítka mít obvykle zase doktora. . . atd.Jen dělník obvykle svému dítěti říká uč se aby si nedopadl jako já.
        Všechny ty skupiny lidí jsou k nečemu potřeba.Koneckonců i ten bezdomovec je dobrej apoň k tomu, abych viděl jak můžu dopadnout když se na všechno vykašlu.Ale lidstvo je potřeba posuzovat všeobecně.Ne si myslet že když já se mám dobře tak se tak maj všichni.Což je problém velkého množství lidí.
        • ... reagoval jsi na Vydru, tak na tom něco bude, sytý hladovému nevěří :))))
      • ... kariéře :)
  • ty bl-e komunisty nevolim ale jdu od výplaty k výplatě a nikdo my nedava dotace na hřebčín ani prachy za bludy v televizi příčiny proč lidi volí komunisty a fašisty jsou zpátky a vyžírači typu reklama herci je jen jednou z mnoha jak ožebračit lidi co něco dělaj tak zavři h-bu a jdi dělat rukama a uvidíš za co se žije 80% lidí.to nevolim ani socany jo. *16* *9* *16*
  • Tenhle hereckej humus bere jen účast v béčkových filmech, bez jakéhokoli přínosu pro dnešní svět. Právě, že nachystaným gulášem co je dnes je volič znechucen a vzpomíná na doby minulé. Dana by se obracela v hrobě, kdyby viděla co porodila za hnoje *16*. Jsem přesvědčen, kdyby byli volby povinné, tak by jsi se už ty prase z vokovic balil.
  • Názory komediantů nás tak zajímají. Konkrétně zprofanovaný ovar Novotnej může kecat. V devadesátém druhém na vystoupení Fešáků říkal: ,,Všichni budeme akcionáři, všichni zbohatneme."
    Tak proč žebral v pořadu Den D o miliony na "podnikání"?
    Vydra a jeho kobyly, na které dostal dotace od Bendla, to je kapitola sama o sobě.

    Tyhle komedianty nebrat. Ještě že se nepodařilo Topferovi dostat se zase do senátu a zajistit si další imunitu.
    • A přesto se tu najdou miliony blbců kteří čuměj na VIP na Primě. *2*
      • Nejde o to jestli někdo koupí ten šmejd na "zhubnutí", ale o ten podvod, že tento ovar jakoby zhubnul, když je to obráceně. *15*
        • ... a máš to, poučuje tě zde každý blb :))))
          • No jak tak koukám kolem ono jich tu bude víc *2*
            • .. vidím, že jsi zde jako doma :))))
        • Reklama je na klamání a podvodu založena zlato *2* *2*
      • ... tak na to nečum, já vůbec nevím, co to je, blbče :))))
        • Ale čtení tvému zdraví opravdu neuškodí *2* *2*
          • ... znám lepší počtení :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit