Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novotnej, řekni nám jak to bylo s tou reklamou na zhubnutí, jak jsi za to inkasoval peníze. Nechat se nafotit jako ovar, upravit to v počítači a jít se přežrat, není to náhodou podvod?
    Dobře víme, jakým způsobem se přežráváš v Thajsku, jakou komedii okolo toho "zhubnutí" hraješ.
    • To že jsou tu blbci co ty reklamní šmejdy kupujou není jeho vina *2*
      • Ono jde spíše o to, čím se tenhle lokaj tohodle amorálního zločineckého systému živí...
      • ... toto je na tebe jako snad vše ostatní příliš složité :))))
  • Aha takže když nevolím tak to není dobře ??? no zkusíme jinej uhel pohledu.

    Na trhu jsou modré, oranžové,červené, zelené a fialové lízátka,, dojdu do obchodu a chci lízátko jenže mají jen červené a oranžové a já chci azurové, prodejce mi říká že azurové není ale že mi může nabídnout modré že to je dost podobné. jenže já chci azurové takže z obchodu odcházím aniž bych nakoupil.... takže v obchodu jsem byl a to že na trhu nebylo to co hledám je problém prodejce protože on mohl mít tržbu. já své peníze utratit chtěl.

    až by obchod navštívilo více zákazníku s požadavkem na azurové lízátko a někdo uvidí že by se na tom dalo vydělat začne vyrábět azurové lízátka.

    takže asi takhle bych metaforicky vysvětlil proč někteří lidi nechodí k volbám.

    takže je to lenost ?
    • To je dobré přirovnání,
      Já chci taky azurové lízátko, ale vím, že v obchodě nikdy nebude. Ono je totož jiné a nejlepší a proto tam nikdy nebudou, protože ty oranžové, červené , modré a jiné už jsou staré a nechutné ,hnusné,protivné a zvedající žaludek.

      Až budou v nabídce nové kusy, rád zvednu prd@l a půjdu i k volbám.
    • 1. Je omyl domnívat se, že ten kdo nejde k volbám tak nevolí. Každý oprávněný volič volí, i když nevhodní obálku do urny. Takový jedinec říká, že je mu jedno, kdo bude zvolen a neznámému vítězi předem dává svůj hlas.
      2. Dovolím si použít stejnou metaforu. Když nejsou azurová lízátka, co brání pisateli, aby je začal vyrábět a nabízet a bude-li schopným podnikatelem, bude mu to vynášet.
      Ta azurová lízátka tady ale byla (DEU, ODA...), avšak stádo uvěřilo konkurenci, že azurová lízátka jsou málo sladká a začalo kupovat ta "osvědčená", o nichž výrobci tvrdí, že jsou hodně sladká a pro stádo velmi vhodná.
      A nyní dokonce stádo nakoupilo rudá lízátka, která sice jsou přeslazená, i když ta hořkokyselá pachuť v nich zůstala, ale otupělé stádo ji necítí. A stádo netuší, že v těch rudých lízátkách je jed, kterým výrobce pomalu otráví lízající stádo tak, aby kupovalo jenom jeho rudá lízátka a výrobce ho mohl ovládnout.
      Stádo radostně líže rudá lízátka a netuší, že v nich je zákeřný jed, který u každého lízala, ochromí paměť, schopnost kritického myšlení a samostatného rozhodování. aby tak v zájmu výrobce rudých lízátek přestal být černou ovcí (nebo bílou vránou) a nevybočoval ze stáda.
      A nejzákeřnější jsou ti výrobci, kteří rudá lízátka potáhnou tenkou vrstvičkou přeslazené modré nebo oranžové glazury.

      Takže asi takhle bych zase já metaforicky vysvětlil proč někteří lidi nechodí k volbám.

      takže je to lenost, ale už také otupělost po otravě zákeřným jedem z rudých lízátek, která jsme museli lízat po půl století, protože žádná jiná nebyla.
    • když ta současná verbež neumí nabídnout nic jiného než zlodějnu tak není divu že lidé dříve či později ztratí zájem. jen zmanipulovaní bezmozci a "obchodní agenti" kteří mají provize z nakradeného budou stále nahánět zákazníky propagandistickými bláboly
      • Jenže za komunistů dělali virvály, když jednou zdražili rum z 36,- Kčs na 44,- Kčs (za 40 let) jejich vády, to bylo kraválu... A dneska se zdražuje a krade každou hodinu a lidé mlčí a jenom kuňkají: "Co se dá dělat, no, je to blbý, no tak raději nepůjdu ani volit, aby náhodou se nepřestalo zdražovat a krást. Statečný to národ Jana Žižky - ten se v hrobě ne obrací, ale létá jako fofrdle...
  • Možná ještě trochu paměti mám a pamatuji si jak před revolucí vystupovali herci za pár stovek a byla zábava.dnes na nás z televize cení zuby,jak ti přiblblý američani,nebo sedí ve vládě.myslím si že za každý hlas dostávají strany slušné peníze,takže každý blb,kdo jim hlasy dává.přečetl sem volební lístky,jediného ,,člověka" tam neznám snad jen vyžraného Vondru,nebudu volit cizí lidi(že bych měl chodit na schůze?)já je přeci nepotřebuji,neměli by se snažit oni.oni přeci chtějí mít 200 000 měsíčně z peněz daňových poplatníků a rozhodovat o tom,kam naše peníze zmizí.kolem sebe vidím,jen chudáky,žebráky,dlužníky a bezdomovce a všude slyším,,dřív nám bylo líp"nevím koho bych volil Poraďt mi prosím vás.já si zatím jdu dát salám z kostí a mletých kůží,který už zase podražil..takhle sme si demokracii asi nepředstavovali.jo a dvakrá sem byl volit jednou republikány,podruhé véčkaře,to sem si dal.ono je pro národ lepší,když tam nechodím.mám špatný vkus
  • Jaka ztrata pameti?Co je to za reci?Ja si dobre pamatuju praci pro vsechny,zdravotnictvi zdarma,skoly a bydleni prakticky taky.Socialni jistoty a poradek na ulicich,kam se clovek nemusel bat pustit deti.A pamatuji si i lzi nynejsich zlodeju z roku 1989.My nic nechcem,zadne majetky ani posty.Takze vitam vitezstvi levice,jen me mrzi,ze neni vyraznejsi aby uz ODS tahlo tam kam patri,na smetiste dejin.
  • Není to lenost jen lidi nemají koho volit.Pan Vydra nás před časem lanařil do EU v reklamě,taky si vzpomínám na podobný spot uspěšného Řeckého zemědělce a blahobitu v EU.Jak to dopadlo zničený průmysl a zemědělství v troskách.
  • ... mě spíš překvapil ještě takový úspěch modrých strak a jejich nohsledů.
  • Až budeme všichni dostávat dotace na své koníčky, tak to už nám bude hej :))
  • Pánové z "kultury" kteří jsou díky i takovým lidím a vlastně svým zákazníkům placení a živeni, by neměli takto mluvit o svým spoluobčanech a sousedech... Mě osobně se taky nelíbí, když se chodí málo volit a hodně lidí pak doma či v hospodě tak akorát tříská do stolu, že je to v prd.li a "nepořádek".., ale beru to jako každého svobodný názor a postoj jestli se chce nějak projevit či nechce s pochopením, že lidi toho zkrátka a dobře už mají všeho dost a toto je výsledek.
  • Komu zase musíte tímto lézt do zádele, aby jste si zasloužili svůj "stříbrný" ?
    Prodejnej jako herec, to na Vás sedí.
  • Co ten Vydra blbne,za komancu byla jeho matka jedna z nejlepsich a uznavanych herecek.
    Herectvi melo uroven a rodily se nove hvezdy.Kolik hercu vychovala tato doba?
    • filmového plátna Mádla s Issovou, a jejich oskarový snímek "přemluv bábu"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit