Přejít na výpis diskuzí

Hloupá daň ze starých aut se vrací do hry

6.4.2018 8:24
Pavel Jégl 73 příspěvků

Pro stát je majitel auta ovce, kterou lze snadno stříhat (danit). Teď ale vládní experti přemýšlí, zda tuhle ovci rovnou nestáhnou z kůže (zda motoristu nezdaní, až zčerná). K takovému postupu lze přirovnat daně ze starých aut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskuter
    Ještě že jsem loni prodal naši starou Fabii z roku 2000... V dnešní debilní době a této vládě je lepší chodit pěšky. *1*
  • hele ja jsem bohužel napul čech- nevim proč muj tatik naprcal zrovna češku ale budiž pořád lepší než nějakou špinavou polku- halt vojna je svinstvo.... nicmene tady v te debilni republice mam firmu a je to tu fakt opruz- v nemecku to je teda uplne jina kava tam se pracujet tady jen brečí. Takže mi tu nerikej ze jsem nejaky spinavy čech co dela u me v republice!!!!!!!!! jeslti jsi muj krajan a ziješ tady dobrovolně tak jsi dusevne chorý nic vic ti nereknu. do nadmute luzy mam taky daleko vse jsem si vydrel bez place a typicky ceskeho breku. Povyšovat se nad slovanskou luzou budu a delam protoze tohle je proste fakt. *12*
    • to mělo být pro tatu1 nevím proč se to dalo zde ale co už
  • Opět úplatkářství na nejvyšší úrovni. prostě úplatek prodejcům aut. A přitom i ona nová auta znečišťují zplodinami (o posledních problémech dieselů ani nemluvě). Takže by to chtělo poslancům ránu do palice, aby se probudili ze svejch snů. A když sankce na zplodiny, TAK PRO VŠEHNY PODLE SKUTEČNÉHO ZNEČIĚTĚNÍ - T.J MNOŽSTVÍ ZPLODIN A UJETÝCH KM. Navíc- dodnes nedokázali vybírat silniční daň od kamionistů jezdících po silnicích mimo dálnice. Takž jim to tvrdě připomínat. A třeba peticemi.
  • Pan Jergl má v tomto článku ve všech směrech naprostou pravdu.Stejnou daň,neboli pdkopnuti nohou nemajetnym motoristum,chtěli před časem zavést pravicové vlády TOP 09,ODS a VV potažmo Strana zelených.Takže v ANO nehledejte nic nového.
  • Může

mně někdo vysvětlit, proč bylo zestátnění majetku po roce 1948 "krádeží" a pozemková reforma první republiky "krádeží" nebyla?
    • Jelito z národa se ozvalo!Prober se,je to článek o zdanění starších aut!
  • už aby to bylo- kdo má za těma smradlavýma starýma herkama jezdit- nemáš li na nove auto jezdi mhd nebo si to zařid jinak.....to že kazdá luza musi mit za kazdou cenu auto je do nebe volajici- auto je vysadou vyssich vrstev- luza ma jine prostredky aby se dopravila do prace kde by měla poctive pracovat a odvadet svou praci na 100 procent a ne se poflakovat a řvat jak maji malo. u nas v nemeku se alespon poradne maka a za to mame i takove platy ale vam luzo je i ta minilani mzda az az *12*
    • Takovýmhle už z morálního principu dát zákaz řízení všech vozidel,. Jak se chovají se svejma milionovýma plecháčema na silnicích, víme všichni.
      • my jsme v principu precizni a dodrzujeme pravidla- což u vás luzy nehrozi vy cim vic jste primitivnejsi a podradnejsi tim vic se chovate jako prasata na vas plati jen bič a maly dvorek *12*
    • U vás v Německu se pouze skládá to, co se u nás těžce vyrobilo. U nás se totiž maká mnohonásobně víc než v Německu za 3x menší plat a to jen proto, že se po tzv. revoluci všechny finalizační podniky rozprodali a u nás se vyrábí pouze soušástky s malou přidanou hodnotou a malou produktivitou práce. Proto nikdy u nás nebudou platy ve výši Rakouska nebo Německa.
      • ano a o to jde najit levnou silu pro zakladni ukony- pro finalni montaže už sve kvalifikovane občany proto vas taky podporujeme jinak jste nám k ničemu - potřebujeme levnou východni silu abysme naklady meli male a vynosy naopak velke to je zaklad prosperity naroda- což vy češi tak nějak nemužete chápat vy jste nikdy suverennim statem nebyly- porad jste se vezli s nekym silnym *12*
        • Diskuter
          Vrať se raději do své Třetí říše. Už na tebe čekají burky...
          • já burky nepotřebuju burky po začleneni dodáme vsude tam kde je my chceme a uzname za vhodne takže neboj se i tady budou vše chce čas......a ja do sve domoviny jezdím často ale bohužel protože jste líná chátra musím svuj čas trávit i zde a dohlížet na pracovni morálku těch vyřízků, které zaměstávám...bez kontroly se jen flakate a kradete *12*
    • Anonymus kokotus!!
      • mno nevím sám tu ty moulo píšeš anonymně a do me se teda navažet nemusíš ty tupče - věnuj svou energii raději práci pro sveho chlebodárce a nediskutuj na diskuzích- ty jsou pro lepší lidi ne takovou solvinu jako jsi ty- z řad pracujici luzy *12*
    • Upřesněte nám, kde je NEMEKO. myslíte část čtvrté říše postupně obsazované muslimy.
      • tak omlouvám se tupemu českemu lidu vypadlo mi tam c -- a pak teda vznikne nemecko ale to neni podstatne
  • Celý článek je naprosto vylhaný, nic takového se nechystá. Jégl to opsal z Auto.cz a ani se neobtěžoval si to ověřit. A proč by to ověřoval, proti Babišovi se to výborně hodí.

https://www.facebook.com/AndrejBabis/posts/1194205180716124

Takové "novináře" by měli trestat za šíření poplašné zprávy. To ale u nás není možné,
    novináři nemusí prozradit zdroj informací, takže si můžou napsat cokoliv.
    AŤ ŽIJE SVOBODNÝ TISK *14* *14* *14* *14* *14*
  • za vůz z let 1969 až 1999 (Euro 2) 8000 korun.????????????
    Nejak mam dojem ze tady neco nesedi .......
  • space
    Agent Bureš to svým "pomalejším" voličům , tedy staříkům hezky spočítá....☝☝☝
    • Zapeče koblihy a slíbí, že bude líp...
      • Babis je zakerna STBacka svina...
        • za svini oznacuješ cloveka který chce tu tvou zaostalou zemi dovest do stavu, kdy by mohla byt na lepší urovni- svina je kazda ceska luza co ma jen kecy ale vysledky prace neodpovidaji- nejprve zacni makat a pak mozna dostaneš možnost nekde kecat a vylevat svuj tupy nazor- opravdu co čech to luza, odpad, mindrak jak se ma spatne a pritom nepracuje jak ma. U nas v nemecku z vas mame srandu jak jste hloupi ale pro nas vyhoda platime malo a vy si chrochtate :D holt luza z hospody, nepracujici jen řvouci v hospodach a nalevarnách a pak to tak vypada .... mozna vas zase jednou vezmeme pod sve kridla a rozsirime tak sve nemecke hranice i o vas vychodni podřadné obyvatele *12*
          • Makam kazdy den minim. 11hod. a pro blaho lidi, ne jako Babis pro sebe...
            Tak se do me nenavazej a neurazej, kdyz o mne vis prd...
            O Babisovi vime vsichni, jak se chova a jeho pindy jsou v mediich neustale...
            Babis ma zajem pouze o sebe, tato zeme je mu u perdele, vse co dela dela jen ve svuj vlastni prospech a lze pri tom, ze je to pro blaho obcanu...
            Tak se starej, co u vas v Nemecku mrsi Merkel ...
            • zajimalo by mne jak ty pracujes pro blaho lidi :D a makas min 11 hodin- not o ma za duvod bud to ze jsi pomaly tak ti to trva a nebo si to mysliš že tak dlouho pracuješ ale nebudu se tady hadat s ceskym moulou a podradnym hmyzem- jen si pamatuj ze bez nas, bez nemecka by jsi byl jeste vetsi nula nez si *12*
  • Dnes ráno mi úspěšně, takřka s pochvalou, prošla STK Felda, r.v.99.

Na příští STK nechám udělat plechařinu, ta bude sloužit ještě dlouhá léta.

Nové auto?

Nabouchejte si ho do análu, soudruzi, na hůl si berte jiného blbce.
    • Just budu jezdit ve starým autě co nejdýl, dokud se v půli nezlomí.

K@rvy.
      • však si jezdi- ony ty dotace ktera zaplatis zase nejsou takove aby to delnicka trida nemohla zaplatit kdyz chces jezdit musiš platit *12*
    • Tak hodně šťastných kilometrů. *4*
      • Hodně šťastných kilometrů si užívají zvláště majitelé zánovních dieselů, DPF filtr dokáže pěkně brnkat na nervy... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit