Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je třeba za mě opravdu mega hloupost. Máme doma auto, které bude mít letos 20 let. Je to benzín, takže emise daleko lepší než dnešní diesel. Proč by za to někdo měl platit? Auto jsem koupila před 7 lety v https://www.aaaauto.cz/ jezdí úžasně. Za těch 7 let jediná investice byla lambda sonda asi za 2 tisíce korun. Jinak pneu a oleje a benzín. Prostě běžné investice. Druhé auto také tedy ze stejného bazaru máme 4 roky staré. To jsem tam sehnala s nájezdem jen 32 tisíc km. To používáme na delší cesty, ale také ho plánujeme mít doma dlouho. Proč se tu tlačí, aby každý měl auto tak maximálně do 10 let stáří? Když auto jezdí jak má není důvod ho přeci posílat zbytečně brzo do šrotu. Musí se myslet i na nějakou udržitelnost přeci. 

  • Diskuter
    Ještě že jsem loni prodal naši starou Fabii z roku 2000... V dnešní debilní době a této vládě je lepší chodit pěšky. *1*
  • hele ja jsem bohužel napul čech- nevim proč muj tatik naprcal zrovna češku ale budiž pořád lepší než nějakou špinavou polku- halt vojna je svinstvo.... nicmene tady v te debilni republice mam firmu a je to tu fakt opruz- v nemecku to je teda uplne jina kava tam se pracujet tady jen brečí. Takže mi tu nerikej ze jsem nejaky spinavy čech co dela u me v republice!!!!!!!!! jeslti jsi muj krajan a ziješ tady dobrovolně tak jsi dusevne chorý nic vic ti nereknu. do nadmute luzy mam taky daleko vse jsem si vydrel bez place a typicky ceskeho breku. Povyšovat se nad slovanskou luzou budu a delam protoze tohle je proste fakt. *12*
    • to mělo být pro tatu1 nevím proč se to dalo zde ale co už
  • Opět úplatkářství na nejvyšší úrovni. prostě úplatek prodejcům aut. A přitom i ona nová auta znečišťují zplodinami (o posledních problémech dieselů ani nemluvě). Takže by to chtělo poslancům ránu do palice, aby se probudili ze svejch snů. A když sankce na zplodiny, TAK PRO VŠEHNY PODLE SKUTEČNÉHO ZNEČIĚTĚNÍ - T.J MNOŽSTVÍ ZPLODIN A UJETÝCH KM. Navíc- dodnes nedokázali vybírat silniční daň od kamionistů jezdících po silnicích mimo dálnice. Takž jim to tvrdě připomínat. A třeba peticemi.
  • Pan Jergl má v tomto článku ve všech směrech naprostou pravdu.Stejnou daň,neboli pdkopnuti nohou nemajetnym motoristum,chtěli před časem zavést pravicové vlády TOP 09,ODS a VV potažmo Strana zelených.Takže v ANO nehledejte nic nového.
  • Může

    mně někdo vysvětlit, proč bylo zestátnění majetku po roce 1948 "krádeží" a pozemková reforma první republiky "krádeží" nebyla?
    • Jelito z národa se ozvalo!Prober se,je to článek o zdanění starších aut!
  • už aby to bylo- kdo má za těma smradlavýma starýma herkama jezdit- nemáš li na nove auto jezdi mhd nebo si to zařid jinak.....to že kazdá luza musi mit za kazdou cenu auto je do nebe volajici- auto je vysadou vyssich vrstev- luza ma jine prostredky aby se dopravila do prace kde by měla poctive pracovat a odvadet svou praci na 100 procent a ne se poflakovat a řvat jak maji malo. u nas v nemeku se alespon poradne maka a za to mame i takove platy ale vam luzo je i ta minilani mzda az az *12*
    • Takovýmhle už z morálního principu dát zákaz řízení všech vozidel,. Jak se chovají se svejma milionovýma plecháčema na silnicích, víme všichni.
      • my jsme v principu precizni a dodrzujeme pravidla- což u vás luzy nehrozi vy cim vic jste primitivnejsi a podradnejsi tim vic se chovate jako prasata na vas plati jen bič a maly dvorek *12*
    • U vás v Německu se pouze skládá to, co se u nás těžce vyrobilo. U nás se totiž maká mnohonásobně víc než v Německu za 3x menší plat a to jen proto, že se po tzv. revoluci všechny finalizační podniky rozprodali a u nás se vyrábí pouze soušástky s malou přidanou hodnotou a malou produktivitou práce. Proto nikdy u nás nebudou platy ve výši Rakouska nebo Německa.
      • ano a o to jde najit levnou silu pro zakladni ukony- pro finalni montaže už sve kvalifikovane občany proto vas taky podporujeme jinak jste nám k ničemu - potřebujeme levnou východni silu abysme naklady meli male a vynosy naopak velke to je zaklad prosperity naroda- což vy češi tak nějak nemužete chápat vy jste nikdy suverennim statem nebyly- porad jste se vezli s nekym silnym *12*
        • Diskuter
          Vrať se raději do své Třetí říše. Už na tebe čekají burky...
          • já burky nepotřebuju burky po začleneni dodáme vsude tam kde je my chceme a uzname za vhodne takže neboj se i tady budou vše chce čas......a ja do sve domoviny jezdím často ale bohužel protože jste líná chátra musím svuj čas trávit i zde a dohlížet na pracovni morálku těch vyřízků, které zaměstávám...bez kontroly se jen flakate a kradete *12*
    • Anonymus kokotus!!
      • mno nevím sám tu ty moulo píšeš anonymně a do me se teda navažet nemusíš ty tupče - věnuj svou energii raději práci pro sveho chlebodárce a nediskutuj na diskuzích- ty jsou pro lepší lidi ne takovou solvinu jako jsi ty- z řad pracujici luzy *12*
    • Upřesněte nám, kde je NEMEKO. myslíte část čtvrté říše postupně obsazované muslimy.
      • tak omlouvám se tupemu českemu lidu vypadlo mi tam c -- a pak teda vznikne nemecko ale to neni podstatne
  • Celý článek je naprosto vylhaný, nic takového se nechystá. Jégl to opsal z Auto.cz a ani se neobtěžoval si to ověřit. A proč by to ověřoval, proti Babišovi se to výborně hodí.

    https://www.facebook.com/AndrejBabis/posts/1194205180716124

    Takové "novináře" by měli trestat za šíření poplašné zprávy. To ale u nás není možné,
    novináři nemusí prozradit zdroj informací, takže si můžou napsat cokoliv.
    AŤ ŽIJE SVOBODNÝ TISK *14* *14* *14* *14* *14*
  • za vůz z let 1969 až 1999 (Euro 2) 8000 korun.????????????
    Nejak mam dojem ze tady neco nesedi .......
  • space
    Agent Bureš to svým "pomalejším" voličům , tedy staříkům hezky spočítá....☝☝☝
    • Zapeče koblihy a slíbí, že bude líp...
      • Babis je zakerna STBacka svina...
        • za svini oznacuješ cloveka který chce tu tvou zaostalou zemi dovest do stavu, kdy by mohla byt na lepší urovni- svina je kazda ceska luza co ma jen kecy ale vysledky prace neodpovidaji- nejprve zacni makat a pak mozna dostaneš možnost nekde kecat a vylevat svuj tupy nazor- opravdu co čech to luza, odpad, mindrak jak se ma spatne a pritom nepracuje jak ma. U nas v nemecku z vas mame srandu jak jste hloupi ale pro nas vyhoda platime malo a vy si chrochtate :D holt luza z hospody, nepracujici jen řvouci v hospodach a nalevarnách a pak to tak vypada .... mozna vas zase jednou vezmeme pod sve kridla a rozsirime tak sve nemecke hranice i o vas vychodni podřadné obyvatele *12*
          • Makam kazdy den minim. 11hod. a pro blaho lidi, ne jako Babis pro sebe...
            Tak se do me nenavazej a neurazej, kdyz o mne vis prd...
            O Babisovi vime vsichni, jak se chova a jeho pindy jsou v mediich neustale...
            Babis ma zajem pouze o sebe, tato zeme je mu u perdele, vse co dela dela jen ve svuj vlastni prospech a lze pri tom, ze je to pro blaho obcanu...
            Tak se starej, co u vas v Nemecku mrsi Merkel ...
            • zajimalo by mne jak ty pracujes pro blaho lidi :D a makas min 11 hodin- not o ma za duvod bud to ze jsi pomaly tak ti to trva a nebo si to mysliš že tak dlouho pracuješ ale nebudu se tady hadat s ceskym moulou a podradnym hmyzem- jen si pamatuj ze bez nas, bez nemecka by jsi byl jeste vetsi nula nez si *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit