Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně se díky Regio Jet dá jezdit vlakem a ne tím dobytčím způsobem,který nabízí ČD.Jejich slevnění je ukázkou toho ,jak dosud s "čistým štítem" okrádali a sleva bude pouze chvilková,jen populistická!!!!!Podporujme kvalitu a úroveň.
  • Takže podle slov řiditele ČD nás vědomně okrádaly na jmenovaných tratích a teď když už to dál nejde tak prohlásily že nebudou své zákazníky okrádat alespoň na jmenovaných tratích. Jinak ale celkově ohlásily zdražení na ostatních tratích. Takže prostě jen hajzlovská politika. myslím si že etické obchodní chování vypadá jinak. takže se chovají stejně jako ČEZ a jiné firmy co se domnívají že stát by tu měl být zejmena pro chránění jejich monopolu. S ohledem jaké má ČD řízení budou vždy jejich vlaky špinavější, posádka méně profesionální . jistě pokud budou jejich lístky levnější budou mít zákazníky. špína nejen ve vlacích ČD nikdy nevadila a asi podle stavu kterou vidím ani nevadí. O prníze jim nejde kdysž dojdou vymáčknou díky svému monopolu nějaké peníze ze státu nebo začnou jejich odborové organizace vydírat stávku však to znáte jak to u nás chodí. Já ale pojedu do Ostravy s Vančurou i když to bude o 15-20% dražší jen pro ten lepší servis a
    bez ohledu že bych zaplatil i víc jen pro fakt že změnu o "moderním cestování s ČD znám spíše z bilborfdů než z reality.
  • Tak moc doufám ne!
    Také se mi nelíbí, proč by jsme my, např. Plzeňáci měli dotovat Ostraváky?! Dyť bylo ohlášeno prosincové zdražení a odse.... to jen my. Proč by měl být někdo na úkor jiných diskriminován a to zrovna tuplem v takovémto případě. *10* Jenom proto, že se objevila konkurence. Nenašel by se zájemce o provozování trati Plzeň-Žatec a Chomutov-Praha? Prosím, já si chci také užít pěkného cestování. *3*
  • Máte pravdu tak si představuji podnikání teplý hoši s cizou státní příslušností na MD.Fandím p.Jančurovi a držím mu palce.Tak se podniká a ne co nám tady předvádí zločinci dosazený do vlády na destabilizaci této země,ale stromy nerostou do nebe.
  • Vladimíre máš pravdu
  • Zlevňují, ale jejich lístek se nedá vrátit ani vyměnit. V případě zpoždění nebo větší události nemůžete lístek vrátit a dostat zpátky peníze. Navíc na to předem neupozorňují, jen když se divíte, že lístek je levnější. Jezdili bychom s Regiojetem, problém je, že spoje, které bychom potřebovali, jsou již obsazené. Posílit pondělní ráno a páteční odpoledne ale nejde, to chápeme, s daným počtem souprav to nejde. Držím panu Jančurovi palce, zájem by byl obrovský a osobně mě moc mrzí, že jsem nemohla jeho soupravy využít. Byla jsem se podívat na nádraží v Pardubicích a jsou úžasné, personál na první pohled nadšený a člověk má pocit, že je mu poskytována skutečná služba. Na takovou nejsme zvyklí, vystoupení stevardů před vstupní dveře, na to nemám po 41 letech života v této zemi slov.
  • Cesta do pekel je i to,že když se najde někdo co chce s monopolem soutěžit za vlastní a monopol s doléváním státnich financí ( naše daně ) jde jakoby pod jeho cenu. Až ho zničí,tak zase zdraží všechno. Jak to,že předtím měli ceny takové jaké byly a přesto stále tvrdily,že jsou ve strátě ? Víte,že když jste dali za jízdenku 100,- kč,tak stát ( daňový poplatník ) dohazoval 200,- kč ?
  • Promně zamně,ať jezdí ČD třeba za dvacku,ale ať nechtěj dotace v řádech miliard-vloni mám dojem asi 4mld.
  • nechci ČD prostřednictvím daní platit 2 x jednou za lístek a podruhé dotacema a jejich konkurenční boj musejí vyhrát čestně za své , protože každý si má své pivo zaplatit sám
  • Na každým šprochu bude asi pravdy trochu. Pan podnikatel asi vsadil na kamarádíčky a peníze vytříská když ne na dopravě, tak na soudech. To je v poslední době moda a nejjistější druh příjmů (viz kauzy Diag a TV Nova). Nejvyšší čas v tomhle udělat legislativní pořádek a zatrhnout to, jinak je to cesta do pekel. Bez práce nejsou koláče a pohým, přemisťováním peněz se ekonomika nezmátoří....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit