Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jindřichu a kolik si myslíš že má policajt? Musíš si především uvědomit, že průměrný plat policisty co všude ukazují je zvednut těmi nenažranými lidmi na ředitelství a prezidiu co si neustále dávají statisícové odměny až milionové za to že nic nedělají. Navíc když policisté odejdou dělat živnostníky tak koho budeš volat až budou napadat tebe nebo tvou rodinu? ABL? no nevím
    • ten doktor,co by napaden a posekán mačetou také volal,stejně tak jako rodina co podala trestní oznámení,že jsou ohroženi na životě.Nic se nedělo do té doby,než byli zavražděni.Tak koho chcete volat až Vás nebo Vaši rodinu napadnou,naivo ?
  • Vždyť to chtěla ta geniální parta zlodějů.Řídí je všeználek z hradu, slizoun s nagyovou, křivohubka s promopro, drobil s ŽP, dobeš se sekretářkou a ferda z maserati.
    Slušný lidi, policajty, hasiče dohnali na samé dno existence. Rodiny jež oba pracujíá pro STÁT se mnohdy rozvádí mají existetnční problémy. Vlaáda je parta zlodějů a lumpů-dobytek.
  • Co chcete od této sranda vlády zlodějů a korupčníků? Lumpů, slizounů, děvek a letušek.
  • Máte nového ministra tak piště novou petici.Jak to uděláme pane řidiči je policejní akce.Conásleduje každý ví!Malá domů.
  • Policie,že má málo peněz?Já jsem dělal noční a podobně jako policajti.Na rozdíl od nich jsem musel dělat.Oni v noci spí na služebnách nebo v autech někde na parkovišti. Kolik oni měli plat? A nebo mají za tu práci až dost. Já už jsem v důchodu za deset.Musím platit nájem elektriku,inkaso a půjčku! A musím s tím být živ. Oni dostanou výsluhy a podobně.Jde ve 40 od policie a jde někam k agentůře hlídat.Taky za slušný peníze. Tak ať nebrečí !
  • Všude se hovoří o tom,že se jim krátí plat.V tomto článku o 7.000 Kč.Ale není uvedeno kolik mu zbyde.
  • Zajímavé je,že hodně našich občanů má jen minimální plat nad hodnotou státního průměru.
    Žijí takto skoro pořád a k žádné korupci se neuchylují.Umí holt hospodařit s málem.Pokud si někdo
    zvykl na žítí nad poměry musí se také uskromnit.Že by nedostatek prostředků na vnitru nutil
    někoho ke korupci a byl omluvou,tomu snad nemůže nikdo věřit.To by jsme potom byli republika
    korupčníků,ale kdo nám potom bude platit?Že by snad únie?....... *1* *2* *12*
  • Jiní zaměstnanci mají problémy druhým rokem. Pokud se bengám nelíbí, ať navštíví živnostenský úřad a jdou podnikat. Čeští policisté jsou jenom uplakaní mamánci!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dokud policajtum nebudete dávát pořádný pálky za korupci tak se nic nezmění.A když mají málo peněz tak ať jdou makat do fabrik lidí je dost co by rádi pracovali u policie i za menší peníze.
    • Za 16000 měsíčně bez příplatků za noční,víkendy svátky a zákaz přivýdělků,navíc 159 hod.ročně zdarma,povinnost nasadit v případě potřeby i život,špinění se s feťákama,zlodějema a ožralcema.To bych ctěl vidět ty davy zájemců co o nich píšeš..haha!a na sezení v kanclu zapomeň,to se pěšáků a o ty jde, netýká.
  • Je to fakt průšvih .. oproti jiným zaměstnancům to nelze porovnávat, neboť nikde neklesly platy skokově o - až deset litrů jako poliscistům. Takže při příjmu kolem 25tisíc naplánujete život a najednou máte 15tisíc? Je to normální? nENÍ, TOHLE NAŠE VLÁDA POSR* .. koneckonců jako vše ostatní ... a že si my, lidé necháme kálet na hlavu s odkazem na krizi a milion dalších věcí je naše chyba ...
    • za co těch 25 brali ? desítka stačí azbytek za výsledky- ale ne takové že rozdá "parkovačky" a předvádí jak mu padne uniforma. jiní s patnáctkou vyjdou a ještě ušetří

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit