Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dobrý, pokud se nelíbí nedostatek peněz, či krácení dotací apod. jiným než policajtům a hasičům, tak si všichni můžou řvát jak na lesy, ale jakmile se to samé nelíbí těmhle složkám - jejda, to se hned objeví banda blbů, co nevědi o práci hasičů a policajtů nic a sou strašně chytrý. Je vidět, že Jan a Zdenda mají spoustu let ve služebnim poměru a proto vědi jak to chodí!!

    A co se týče rady Jana o podnikání, tak podnikatelé ve spoustě případů daj zaměstnancům jen to co musej a zbytek dávaj tak, aby to nepřiznavali a nemuseli platit větší daně. Pod jednim dělám, takže díky za radu s pracákem. A ty živnostníci, jo to je taky sláva! Za odvedenou práci je dohodnutá suma a pak jí o 20 30% klidně zvednou a vyhrožujou soudama při nezaplacení. Taky dobrý.

    TAkže Jane - mamánek seš ty a je vidět, že i vůbec nic o práci hasičů a policajtů nevíš - odkud ty utíkáš, tak oni jdou. Ty a tobě podobný ste jen banda blbů.
    • Plnej souhlas!Na policajty většinou nadávají jenom ti, co měli nějakej problém se zákonem anebo populisticky opakují slyšené nesmysly aniž by si ověřili jak je to s prací,penězi a údajnými výhodami u policie opravdu!Dík za příspěvek,jsem rád že ještě jsou lidé,kteří uvažují objektivně.
      • Promiňte,ale děláte to samé,co kritizujete.Já neměl nikdy problém se zákonem,jen jsem byl napaden a okraden ve svém starším věku-minulý rok.K dnešnímu dni je případ ukončen.protože policie neudělala přes půl roku NIC,a pak to NIC předala přestupkové komisi ve stejném městečku a přestupková komise si počkala týden před uplynutím roku od napadení a řekla,že věc je promlčena,a pak šli policisté,úředníci s násilníkem,jinak pro ně dělajícím řemeslníkem,společně celou AKCI zapít!!! Věc se dostala,až na Policejní prezidium,kde se mi stále omlouvali za etické chyby,ale že víc udělat nemohou,protože se jim nedá nic dokázat,i když jim je jasné,že lhali a lhali...Věřím,ale že se najde i slušný policajt !!!!
        • Podat stížnost na zastupitelství protože lhůta na zpracování případu je měsíc,poté vás policie musí informovat jak byl prípad vyřešen,případně co uzavření brání a jaké budou další kroky.Je nesmysl že neudělali NIC protože případ se předává ke komisi jen když je policií zjištěn pachatel.A prodlení ze strany komise v důsledku kterého došlo k promlčení přestupku - tak z toho snad policii nemůžete vinit, to nemůže ovlivnit a je to jen lajdáctví úředníka na měst.úřadu.
          • Vidíte,že jste naivní jako jsem byl já!!!! Tak by to mělo samozřejmě být,ale nebylo.Policie řekla,jak kontrole z kraje,tak z policejního prezidia,že mi poslali dopis obyčejně nikoliv doporučeně a není ve světské spravedlnosti jim to dokázat.A další absurdity,že nevyslechli svědka,protože si jeho zaměstnavatel přál písemné pozvání,natož dostal mobilem informaci,že se s tím ještě nesetkali,tak se na něj vykašlali,ale Vám je asi marné něco psát,protože žijete v naivním světě co se má a nikoliv co se opravdu děje...
            • Když jste podepisoval na policii protokol,tak zde je jasně uvedena povinnost ze strany policie Vás v zákonné lhůtě informovat.Když to neučinili,tak proč jste se na stav řízení nedotazoval?A pokud nevyslechli svědka kterého jste uvedl,tak to není bezpodmínečně nutné vzhledem k tomu,že podezřelý byl zjištěn - jinak by to nemohli předat ke komisi.Teprve komise sama je povinna OSOBNĚ všechny a tedy i veškeré svědky při projednávání přestupku vyslechnout,to je stejné jako při soudním projednávání.Člověk se musí brát za svoje práva a pokud věc kvůli bezdůvodným prodlevám ze strany komise byla promlčena,tak jste mel podat žádost o přezkum na krajský úřad.Nežiji v naivním světě,jen si myslím že pokud věci neprobíhají tak jak mají je nutno využít všech dosažitelných prostředků k nápravě.
      • valach ..........s tímhle "jménem" - nejsi taky jeden z délesloužících, který si moc fandí o své důležitosti? - nesloužil jsi jako valach, na tobě seděl policajt a dával ti seno, cukr a oba se měli jak prasata v žitě ?
        • Milý Pavle!Sloužím 24 let,celou dobu na základní útvaru.Nikdy jsem se neměl jako prase v žitě,to se neboj.Tisíce odsloužených hodin zdarma z volna navíc,stovky zpracovaných případů kdy jsem zloděje a násilníky poslal přes OSZ k soudu.Vždycky jsem tu práci dělal co nejlíp jsem uměl a jsem na to hrdý.A dnes se všude dočítám, že my všichni šmahem jsme banda ulejváků a přeplacených korupčních lumpů.Vůbec si nemyslím že jsem důležitý ale za svou prací si stojím.A tvoje asociace týkající se jména valach tě řadí do tlupy omezenců kteří jen melou nesmysly a nevyjádřují se k jádru věci protože o ní nic neví.
          • Jsem potěšen,že jsem odhadl vaše pracovní zařazeníJá si vážím vašich kolegů,ale ne všech,vysvětlete mi, proč ty jednotky na severu devastovaly přihlížejícího občana staršího věku nebo ženy a chránily cikány.Tím posílily jejich drzost a řešení v nedohlednu.Nepamatuji si,že by mě napadl příslušník VB,když jsem přihlížel co se děje,protože jsem bydlel v centru Prahy.
          • myslel jsem že jádro pudla je právě v tom jméně , no a předpokládal jsem samozřejmě, že i v "odvedené práci". nevím, jestli jste vše o čem se dočítáš, ale s tím, že jste v "globálu" přeplacení souhlasím. obecně - bezpečnostní složky jsou přeplacené, protože důvodem je jejich "solidarita" s vládními škrty pro ostatní a- kdo by stál proti protestujícím demostrantům protestujícím třeba za minimální mzdu
            • To že jsme solidární s vládními škrty pro ostatní je nesmysl,o tom svědčí i vysoká účast policistů na demonstraci proti škrtům v Praze v loňském roce,množství podpisů na petici atd..Zjisti si průměrný plat u řadových policistů kterých je 90 procent a možná se podivíš - za ty prachy to budeš dělat jen když budeš přesvědčenej že ta práce není o penězích ale o službě lidem.Kdyby člověk s maturitou v jakémkoliv jiném oboru odpracoval stejné hodiny a měl na rozdíl od policajta příplatky za noční,víkendy a svátky a zaplacené přesčasy,tak má mnohem víc než ten policajt.A zásah proti demonstrantům?Bohužel nemůžeme stávkovat a pokud jsme ve službě tak musíme dle rozkazu jít tam kam nás pošlou.
  • máš pravdu, řada podnikatelů je taková, ale když to jdeš "oznámit", než by policajt sepsal oznámení o podezření......, řekne ti ať si to vyřídíte sami a raději si v kukani houpe nohama.........za 25 to jde ne ?
    • Zase kecy o ničem.Pokud víš o jediném případu kdy policajt odmítl přijmout JAKÉKOLIV oznámení,tak to neprodleně sděl na státní zastupitelství a ručím ti za to,že bude tvrdě potrestán - o čemž budeš jako oznamovatel vyrozuměn!A pokud o žádném konkretním případu nevíš tak mlč a nepiš nesmysly!
      • ....taky nekonrétní příspěvek od někoho "žbluňk" někde níže taky k tvému příspěvku: za co "ručíš" tady - že bys mu uhradil co mu ukadli?
      • tak by mě zajímalo kde 24 roků sloužíš a za jsi bral doteď plat- slepý, hluchý,...ale ukecaný.takové už brali i tehdy ? kdybych o tom cojsem napsal jen slyšel, napsal bych "slyšel jsem"-napsal jsem to nebo nenapsal- akční policisto detektive. proč simyslíš že jsou lidé většinově naladěni proti policii. protože o "tom" jen někdo někdy slyšel, nebo se stím řada potkala. jen neargumentuj tím, že to jsou všechno grázlové a lumpi- to by pak byla většina a ti dobří by byli kromě politiků už jen VŠIchni policajti
        • Pane Valachu,postavte se čelem k rodině Malhockých a vyprávějte jim o dobré práci Policie ČR !!! Stůjte si za svou prací a nehajte své kolegy za každou cenu!!!!
          • To byla veliká chyba policie,to máte pravdu!Ale proboha snad to není chyba všech 40.000 policistů!!!!To znamená že policie ČR JAKO CELEK stojí za......?Doby kolektivní viny snad jsou již pryč, i když jak sám potvrzujete stačí jeden mediálně prezentovaný průšvih a hned jsou u Vás za lemply VŠICHNI policajti.Je to spravedlivé hodnocení?
        • Pořád o jednom....když máš osobní zkušenost s nesprávným chováním policisty,tak proč si stěžuješ tady a proč sis nepodal stížnost například na to státní zastupitelství?Ti by dozorovali řádné prošetření veci a věř mi, že tahle složka policajty nijak nešetří.Netvrdím že mezi námi nejsou černé ovce,ostatně jako všude.Ale zlepšit se to může jen když ten kdo se s nimi setká na to upozorní orgány které je můžou potrestat.Jen o tom psát na webu k nápravě nepřispějě, jenom to háže všechny policajty do jednoho pytle.
          • Odkud jste sem spadl? Okresní státní zastupitelství přikryje Policii,což jsem sám prožil a navíc mi to říkali i lidi z Policejního prezidia,kterým bylo trapně za můj případ,tak se mi svěřili,že Policie je v rozkladu a že se to drží silou vůle v mantinelech před vylitím do anarchie.Probuďte se do Česka 2011! *4*
            • Zastupitelství že přikryje obyčejnýho řadovýho policajta který se proviní?to jste se zbláznil,obyčejnej policajt je pro ně nic a nestojí jim za to aby ho nějak kryli a pálili si kvůli němu prsty.Jak je to u výše postavených nevím,já píšu o těch řadových policistech kterých je většina.A v Česku 2011 jsem plně přítomen,bohužel....
  • Policistů je příliš mnoho, v řádu desítek procent nad průměr srovnatelných zemí, zcela v intencích policejního státu, přitom nikdy nejsou tam, kde být mají, natož třeba včas.. a korupce je v policii
    již dávno nadřazeně systémová, nejde jen o úplatečky za dopravní přestupky ale i o drogy
    a nájemné vraždy, obranné mechanizmy prakticky neexistují! Kromě toho přece nikdo nikoho nenutí
    "sloužit" veřejnosti, veškeré nářky jsou proto liché a jejich jediným účelem je vydírat jak je v zemi dobrým zvykem! *5*
    • To se tvrdí, že policistů je mnoho na počet obyvatel, ale nikde a hlavně nikdo neuvádí, že v jiných zemích mají ostatní instituce jako soud, státní zastupitelství a různé vládní organizace své vyšetřovatele, kteří dělají policejní práci a proto ten počet policistů na počet obyvatel je menší než u nás.
      • Také nemáme vnější hranice schengenského prostoru, natož třeba moře... ale jinak máte skoro pravdu, otázkou je, co za plýtvání a korupci převzatý zbytnělý bolševický model výstavby této "policie" s sebou přináší...Paměť národa již dlouho a úplně marně volá po deregulaci a racionalizaci tohoto mastodonta, stojícího už přes 20 let nad jakoukoliv vládou, ahoj... *5*
  • I kdyby se policii zvýšily platy o sto procent, korupce tam bude zrovna tak, jako nyní. To není v platech, ale ve společnosti, ta je už na morálním dně. To samé soudci, doktoři, úředníci s razítkem. Ukrajina hadr.
    • Stejný názor ,který zastávám, to není v této společnosti o penězích,ale o zdevastované morálce na všech úrovních našeho snad ještě státu.Ta tady bude stále,kdo má víc chce ještě víc.To je o výchově v rodině a škole.Já dělal funkce a zadarmo a připadalo mi to normální,že to dělám pro sebe a hezký vzhled okolí.Dnes si připadám jako blb,všude bordel,špína .Doufám,že za to nemůžou komunisti po 22 letech.
  • Pane Valachu,ale Vy si vybíráte otázky,které Vám vyhovují a hájíte své kolegy,aniž byste připustil,že jich většina se raději dívá jiným směrem,než tam,kde se něco děje,že jich dost nechává odtahovat auta a dostává tzv. nálezné od odtahových firem,že nevyšetří žádnou krádež auta,atd.atd..
    • Já jsem jen napsal svou reakci na Vámi uváděný konkretní případ a jeho průběh! Pokud nechcete aby na Vaše příspěvky někdo reagoval tak proč je proboha píšete.Nikoho nehájím,jen jsem napsal svůj názor jak věc měla proběhnout, a v případě že se tak nestalo,jak postupovat.Znovu opakuji,kolegů se nezastávám a pokud víte o jediném konkretním případu kdy berou od odtahových firem peníze,tak to a to se moc přimlouvám, hned oznamte na st.zastupitelství-pokud ani tomu nedůvěřujete,tak nevím....Vaše výhrady,že policie nic nevyšetří jsou populistické a vyvrací je statistiky objasněnosti TČ kde nezaostáváme za průměrem dosahovaným v EU.Je spousta nedostatků a policie má co zlepšovat.Jen prosím objektivně a nedělejme z PČR složku která nedělá vůbec nic a kterou ják píše přispěvatel by havíř nahradil líp.Myslím že je spousta lidí kterým policisté pomohli a pomáhají.
      • Vážený pane mongolide, na Paměť národa spáchali vaši kámoši z "Policie ČR", Ústecký kraj, Litoměřice, vše StB, 21.7.2002 pokus nájemní vraždy, Paměť národa si proto musela veškeré důkazy svou investigativní činností opatřit sama a u soudu dostala podmínku, což ji existenčně i sociálně zlikvidovalo, věc totiž vyšetřovali nájemní vrazi...Paměť národa dnes již zná í jména objednavatelů a tedy plátců, inspekce ministra vnitra se jí však již 5 let nedokázala ani ozvat k předání důkazů, za Íčka není divu, za pana Johna je to už smutnější, a co pan Kubice, asi taky nic, vždyž by to mohlo znevěrohodnit českou policii, tak se svými kydy děte někam... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit