Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem legenda a proslavil jsem se smajlíkama.
    • ... ty jsi jen maximální primitiv :)))
      • tak od tebe, umouněné socky z kanálu taková moudrost sedí.
  • Nevolit ANO,které neschválilo protikuřácký zákon a tabáková firma jim přihrála 500 mil.Kč.Křišťálově čistý Babiš své podvodníky nemá v lati.
    • ... tvůj pitomý názor nikoho nezajímá, pitomečku :)))
      • Jo? Od kdy tady páchnoucí lopaty rozhodují co koho zajímá?Pěkne zalez do popelnice.Mezi sobě rovné lopato.
        • co kdyby jste si vy dvě dem..entní homoklády vyměnily telefonní čísla a nadávaly si mimo tento chat ?
  • Já to rád zaplatím. Jsem milionář a peníze nepotřebuji.
    • Tak plať a nemel ty milionáři pitomej. Kde jsi ty milióny nakrad.
      • Nevěř něčemu co kdo zde něco napíše, vždyť se zde lidé chovají jako Bakalové a spol. Ten kdo napsal pod jménem Milan, je jenom hlupák a toto jménu mu nepatří.
      • Od Kalouska. Dělal jsem mu matraci a Kníže na nás jenom smutně koukal.
        • Proč si nezajdeš někam k lékaři na vyšetření kradeš zde jména jiných, co tím chceš říci, že budeš zajímavější a nebo někomu záměrně ublížit? Seš jenom blbec.
          • Závidíš? Jsem milionář a ty jsi nula *5* Tak čau.
        • trapné teplomete *7*
  • pořád ty samé dvě držky se tu budou hádat, táhněte zlikvidovat jinej chat zlej trolle
  • Děkujeme pane Zemane za OKD, krapet jste to před léty nedomyslel, hlavně že jste četl Peroutkův článek který neexistuje kretééééne
  • http://video.aktualne.cz/svet-na-hrane/rusko-omezuje-dovoz-leku-zoufali-pacienti-si-je-nechavaji-i/r~4ae05494232c11e6a77e002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=videobox&utm_content=1&utm_term=position-1
    • To je natáčeno u nás. A namluveno jako Ruské! I tak nás nechají klamat NAŠI pohlaváři.
    • A teplej kretéén z redakce Tiscali, který si nechá říkat Simona se ozval a já už myslel, že chcípnul..hi..hi..hi.. Chudák má strach, aby Rusové měli dost léků.
      • ještě začni gájínkovat zlej trolle, bože ty jsi kus hovada, nech tenhle chat ne pokoji ty buzno *10*
      • Zatím jen kradu nicky. Ale jednou chcípnu a světu se uleví.
        • To si piš, že chcípneš teplej Simone.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit