Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obávám se, že akce "Pád VV", "Holešovská výzva" a "Registrace HV prostřednictvím DSSS" mají jediného společného jmenovatele: Vyčistit prostor kolem ODS, TOP 09 a ČSSD od nepříjemných konkurentů a remcalů. Za ty si může každý sám snadno dosadit jednotlivé strany a hnutí. Schválně počkejte, co se stane, až se pirátské strany v Evropě pokusí sjednotit. Tady nebude nikdy pokoj, dokud budou vládnout politici. Pokoj nastane, až bude vláda svěřena skutečným, nepolitickým odborníkům, řádně a veřejně vybíraným. A také zavíraným, když se jim prokáže lumpárna, protože nebudou mít politické krytí.
    • Pod tohle bych se podepsal.
  • Konecne to bude mit nejake schopne vedeni. *11*
  • jirko, až budou za 2 roky volby tak se ukaž doopravdy jak to myslíš.
    ted z tebe čiší zlo,a bud rád že jsi ještě nenarazil na cigoše.
    sto pro by jsi si upravil názor.
  • To je ale sv.ně ten Vandas!!!!! Takhle diskreditovat výzvu slušných lidí po změně! Tak jestli jsem jen na chviku uvažoval o Vandasově podpoře, vzhledem k severu Čech, tak to padá a navždy!!!! Sr.či! Nebo je to všechno trochu jinak a tajná policie "poradila" Vandasovi, aby předběhli HV a vzali jim podporu, protože vládnoucí garnitura dostala vítr z lidí? Vlastně tak zabili dvě mouchy jednou ranou: Na jedné straně vzali "značku" HV a Vandas, jak trotl, si myslí, že ze lži a zlodějny si postaví popularitu. Vandasi, Vandasi, jsi buď prodejná sv.ině, nebo prostý blb a zdiskreditoval jsi celou DSSS.
    • Vandasovi průměrně inteligentní člověk přeci nemůže dát podporu. Celou svou kampaň staví na populistických heslech a na nespokojenosti občanů s pozitivní diskriminací.
      Stejně tak získával před válkou podporu Hitler.
      Mezi řádky jeho prohlášení je nutné číst, že teď jsou cílovou skupinou zrovna romové, ale pod prohlášeními typu "podpora tradiční rodiny" já osobně necítím nějakou zvláštní podporu rodin s dětmi, ale další možnost pronásledování těch, kteří v "tradiční" rodině nežijí. Ať už to jsou samoživitelé/živitelky nebo homosexuálové.. Možná jsem jen psychoidní, ale já to tak cítím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit