Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že musí komunikovat, aby předešli potížím?
  • sno, zdá se, že se NATO pomaličku začíná rozsvěcovat v hlavách , chápou, že Rusko neporazí naopak, že budou jeho vliv moc a moc potřebovat.
  • Tady máte vysvětlení - uvnitř článku. V klidu přečíst.. *3*

    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1644-valka-v-evrope-je-asi-nevyhnutelna-ukrajina-mezi-benzinem-a-hasicakem-co-putin-chce-amerika-potrebuje-rozpoutat-valku-mir-totiz-znamena-pro-rusko-vitezstvi-je-jeste-nadeje.htm
  • Simča pojede se mnou na ruskou daču, kde bude i Putin. Chce mu vzdát holt a možná prý i něco víc. *1*
    • Myslis ze ma putin takovou nouzi? hehe
      • No, víš, živý cíle se každý den nenabízí. *1*
  • Že by NATO přišlo k rozumu?
    • Nikoli. Když začne Putin zlobit, tak bude stačit jenom zvednout telefon a říci "Putine, Putine, přestaň zlobit nebo dostaneš na "píp", že se z toho po"píp". *2*
      • No jo, ale kdo bude ten druhý hlas? Kdo si myslíš, že na toto bude mít koule? *1*
    • Nikolivěk, bolševický bastardde! Je to putinovská finta! Doplatí na to!!
      • Ale no tak, Simone, proč tolik nepřátelství? na daču jsem tě mohl vzít, s Putinem vodečky popít, amerikánce poplivat a ty se hned čertíš. Já vím, je to naoko, jak jsme se o tom bavili... *1*
        • Jsem holka.

          Simona.

          A Prague je klučičí přispěvatel. Neslučuj trapně nicky.
          • Je mi jedno, CO jsi, živočichu. je mi jedno, kolik nicků používáš, a jak sis přiznal, tak si používal jak ženské, tak mužské, takže co to tady dokola stále hraješ za trapárnu, hermafrodyte!

            Já jsem pro mír a jednání - ty stále podjebuješ a štveš pro válku. To může chtít je naprostý pitomec, nebo někým placený, uvozhřený mentální mrzák.

            Válka je vool! *16*
    • No tak bych jim zrovna nefandil, ale je to lepší, než předtím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit