Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože jsi Kingu hlupák, jasné vítězství 80 procent hlasů mluví za vše.
    • Zeman jasně vyhrál ve 2 kole prez. voleb - Martine dostáváš cenu za
      největšího vtipálka roku. *1* *1* *1*
      • Takže ty jsi King a vypůjčil sis nick X.! *15* *3*
        • Pravičáci kradou všichni, nicky počínaje.
  • Já mám také hodně přátel ale nikdo z nich Zemana nevolil. Bude to nejspíš
    tím že se stýkám se slušnýma lidma a ne s agenty KGB. *15* *15*

    Kyvadlo které doporučuje hrdina protikomunistického odboje Petr Cibulka
    je úžasná věc. Lze jím získat odpověd na každou otázku.

    Je to jediný necenzurovaný zdroj informací protože vesmír nezná žádný
    komunistický cenzorský úřad který by věci zatajoval.
    • a znáte se s Cibulkou z léčebny?
    • No jasněěě!!! A navíc ti kyvadlo na každou otázku odpoví tak, jak chceš ty!! No není to úúúžasné pro individuum hitlerovsko-banderovského ražení jako jsi ty? *1* *1*
      • Zato ty jsi extra případ ne všeználka ale neználka. *15* *15*

        SSSR se veřejně paranormálním věcem posmíval a odsuzoval je jako pověry.
        Zatím je však za scénou zkoumal.
        Takže dnes Ex vojáci Rudé armády přiznávají zájem státu o UFO.

        Jinak Stalin měl svého léčitele a měl ho také Brežněv.

        Komunistický materialismus byl dávno vědou překonán a odvezen tam kam patří
        na smetiště Rudých dějin. *15* *15* *15*
        • Já nic nepsal o posmívání se, blbečku. Já jen psal, jak to takovým blbům, jako ty, funguje. No a vidím, z těch tvých domnělých bludů, cos vys.al, že jsem se trefil do černého. *1* *1*
          • Na rozdíl od tebe funguju dobře. Proto mám taky krásnou ženu!
            Zatímco ty komunista jen tajně slintáš nad Americkýma kráskama v TV: *1* *1*
            • Vidím,že jsi nebyl v Americe a nebo si požítkář žen z USA míry 90-100-150 a jinak nastupuje plastika.Pamatuj si,že nejkrásnější přírodní ženy jsou v Česku,Moravě,Slezku a Slovensku.Rozhodně ne v USA a okolí tam to začíná od 4XL.
            • Nick - slíbil jste něco rusky - tak čekám....
            • Já ti taky něco napíšu rusky. Durak! Nemecky. Du bist sehr dumm. Italsky. Stronzo! Hindu. Ačarja! *1* *1* *12* *12*
            • Tak ti napíšu něco z Ruštiny - té budeš dobře rozumět soudruhu

              Davaj! Nejprv Vodka a potom možná bude i práce. *1* *1*
              Rubl Nět. Kaput. Nyní WC papier. *1* *1*
            • Hovadiny pro kadliky nesleduju, jelikož po nocích studuju sanskrt, po kráskách se nedívám, jelikož jsem šivaista a navíc jsem utahanej a vůbec, nerozumím tvému konzumnímu slovníku, kadliku, bééééé!!! *1* *1* *12*
    • Dej si pozor aby tě to kyvadlo nekleplo po makovici.! *15*
  • Pan Zeman je náš prezident, byl zvolen drtivou většinou občanů, byla to dobrá volba, neměl konkurenci, Dinsbier mu nesahá ani po kotníky,,
    • Mí známí ho volili všichni.
      • Jelikož zvítězil s 80 procenty hlasů bylo to jasné vítězství.
  • Po vzoru Petra Cibulky vyzývám všechny čtenáře Tiscali kteří sledují můj
    boj s přesilou agentů KGB a kteří umí pracovat s informačním Kyvadlem
    ať si zjistí kdo z nás není Ruský agent.
    Ten seznam bude hodně krátký - budu na něm pouze já Jiřík Bobo a Anonym.

    Kyvadlo je opravdu dokonalá věc protože vesmírné informace nepodléhají žádné
    státní cenzůže a každý se k nim může dostat.

    Lidi jsou však bohužel líní si informace hledat a ve volbách to podle toho taky vypadá.
    • Cibulka ty údajné seznamy má odkud?Odnesl si je z kanceláře v kachlíkárně?
    • a takoví jsou odpůrci Zemana a Ruska všichni.... *15* *15* *15* *15* *15*
    • Potřebuješ nutně hospitalizaci tam co Ivetka. *1* *1*
  • Pan Zeman je náš prezident, byl zvolen drtivou většinou občanů, byla to dobrá volba, neměl konkurenci, Dinsbier mu nesahá ani po kotníky.!!
    • Souhlas, taky jsem ho volil s celou rodinou.
  • Jak se ta době mění že.

    Když Rus okupoval Československo tak to dělal pod krycím názvem - bratrská pomoc.
    Když nyní okupuje Ukrajinu dělá to pod heslem - naši vojáci jsou tam pouze na dovolené.

    Ale nic jiného čekat ani nemůžeme. V Rusku stále vládne Staro Nové Rudé panstvo.
    Můžou změnit oblek ale ne svoje chování. *15* *15* *15*
    • amerika má jiný slovník na nejen okupuje, ale taky zabíjí ba vraždí a mučí a to pod heslem . přivezli jsme vám demokracii
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Jako vysokn vzdelany clovek VS zadam demokraticky staty na velkou pomoc Ukrajine proti ruske OKUPACI!!! Je nutne jednat z velkou tvrdosti!!!
    • Začni u sebe a jdi jim tam ty moudra vyprávět.Co na to doktoři?
    • já myslím, že se tam přímo mlžete vydat a zapsat se jako dobrovolník do ukrajinské armády, ať se Doněčtí taky zasmějí,,,
  • Ruská armáda převáží na Ukrajinu zbraně a munici. Ruští vojáci okupují
    Ukrajinské území.

    Ale jejich vrchní velitel Putin křičí do světa: - Lidičky já za to opravdu nemohu!
    Oni jsou na dovolené. Jiní tam zase jen náhodou bloudí.

    Putin je fakt dobrý herec. Zítra píšu do USA aby mu dala Oscara za nejlepší
    herecký výkon tohoto roku! *15* *15*
    • No, dyť je doba dovolenejch *1*
    • Já miluji soudružku Semelovou!

      Dům si oplotíme ostnatým drátem a budeme stát fronty na banán.
      Budeme se mučit a kdo první přizná že je nepřítelem lidu prohrál.
      Zatímco lid bude spát my budeme bdít aby imperialista nemohl přes práh projít.

      Tím bude v naší Rudé domácnosti Komunismus vybudován. *14* *14*
      • A hlavně pozor na ty létající Imperialisty - Americké brouky!

        Já sedím celý den v hospodě a pole svou přítomností nijak neobtěžuji. Přesto ho
        mám stále zdevastované a zpustlé.
        • proto je to tady jenom hangár Amazonu.
  • Žel, nemohu věřit ani Putinovi, KGB ho dobře vyškolilo (nejen zabrání Krymu, a obsazení 68) ani Porošenkovi - normální stát si přece ohlídá hranice se všemi sousedy i vzbouřence. Ukrajinská armáda a bezpečnost jsou prostě v pr..li. Ale nelze věřit ani západním či našim politikům (např.chemické či nukl.zbraně v Iráku, které se nenašly). Prostě, jak se někdo dostane výš tak bezpodmínečně musí mlžit, lhát, podvádět, okecávat, vymlouvat se, oblbovat, atd. Vidím to i na místní úrovni v obci.
    • Karel ničemu nevěří, ani že se narodil *1*
  • Ruští vojáci na Ukrajině jsou tam prý o dovolené a stát o tom nic netuší.

    Zajímavé že stát vlatním vojákům toleruje převážet armádní ( státní) zbraně a munici.
    Logicky dojdeme k tomu že tato teroristická Ruská výprava není dobrovolná ale
    organizovaná. *15* *15*
    • a naši policajti kšeftujou s drogama a stát taky nic neví - jak je to možné?
      • Tak to bylo slabý pusinko, už ti dochází dech? Ale rubl, ten jde nahoru. *1*
        • tomu se ale říká věcná argumentace jiřiku, to ale ty neznáš, viď
      • Tak všude tedy i v Rusku najdete na hranicích nepoctivé policisty.
        Proto je směšné tvrdit že Ruští vojáci převážejí přes hranice na Ukrajinu
        zbraně i munici a stát o tom prý nic neví. *15* *15* *15*
        • To je mínusů. Ruské příznivce kteří věří tomu že v Rusku mají samé poctivé
          policisty nebo tomu že Moskva neví nic o pašování zbraní na UKrajinu
          chci pozvat na detektor lži - pokud řeknete věřím stroj ukáže že lžete.

          A bude na světě důkaz. Vy však zase řeknete že je z dílny CIA: *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit