Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přes prsty bolševiku
  • neznám
  • Soudružka Alina a její IQ sklenice vody.Nebo je to spam?
  • Fašista reaguje.
  • ten co zbude?
  • To je moje vlast, tam jsem se narodila a tam patřím.
  • co ti řeklo kyvadlo?
  • On ho nepomlouval,on jen ukazoval jeho IQ tykve.Jak řešil na MZV odebrání synů v Norsku?Nebo tam měl jen lacinou postel za slušné peníze?Jak vyřešil únos dvou hloupých holek v Pakistánu?Myslím,že toho by bylo hodně.
  • A co na to fašista Putin?
  • Pane Porošenko!

    Těžké zbraně od Doněcka nestahujte. Namiřte je na Moskvu a řekněte kouzelné
    slůvko PAL! Celý demokratický svět vám zatleská! *14* *14*
  • neumíš číst. Podívej se nad diskusi pod název článku na této stránce kde to máš jasně napsáno....
  • kde je prosím cccp?
  • Fašismus a terorismus se z CCCP šíří do celého světa!
  • Ukrajina není v EU a tedy nemůže být ani východní EU, jak je možné, že ti protiruští přispěvatelé jsou tak pitomí? to musí složit nějaké zkoušky z blbosti nebo co?
  • aha a kde jsou ty miliony? seber se a jeď pomoci kyjevským náckům hned, na co čekáš?

    Moc jsi mne pobavil tím civilizovaným světem. Ti, kdo po světe roznášejí válku a smrt, kdo zabíjejí malé děti, aby získali přístup k cizímu nerostnému bohatství, ti kdo zničili jen za posledních dvacet let několik prosperujících zemí, ti tedy civilizovaným světem, nejsou
  • Dřívejší tečko, tvé příspěvky, jako vždy, nepostrádají velkou dávku imbecility. K tématu se nikdy nevyjadřuješ, jelikož diskutovat neumíš, ale jen opakuješ své výkřiky, které ti někdo na stranické schůzi vložil do úst. Bohužel i takoví lidé mají právo špinit veřejný prostor svými vulgaritami a nenávistí. Neuvědomují si ovšem, že nejvíce tím škodí sami sobě.
  • Velmi zoufalý výkřik, Klobásková.
  • Slušní lidé se ptají jak zabránit Ruským vojákům v bloudění po Ukrajině.

    Jednoduše. Chce to zaminovat celou hranici a až se začnou Moskvě její žoldáci
    vracet domů v rakvích tak si jejich kolegové dají lepší pozor na to na jaké
    straně hranic se ozbrojení procházejí. *1* *1*
  • Tito byl Chorvat, znalče, a takovým slepencem a to nepřirozeným už snad bylo staré Rakousko a teď se ukazuje být i Velká Británie nebo Šúpanělsko ... doba jde pořád dopředu. a vím, Chorvatům se moc líbil Hitler....
  • No dvěstě tanků by dnešní špionážní a sledovací satelity nepřehlédly ani kdyby jezdily jednotlivě. Rusové jistě nejsou žádní beránci a snaží se ovlivňovat a zasahovat do svého okolí (zrovna tak, jako Američané, ale ti se snaží ovlivňovat nejen své okolí, ale celý svět). Ukrajinci nejsou o nic lepší a nová vláda v čele s Jaceňukem vzbuzuje asi tolik důvěry, jako vedení islámského státu. V ukrajinském konfliktu, za jehož vznikem podle mě Rusko nestálo, se kupí tolik lží, navíc podporovaných našimi médii, že pravdu se člověk nedozví nikdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší