Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mí známí ho volili všichni.
  • Potřebuješ nutně hospitalizaci tam co Ivetka. *1* *1*
  • Pan Zeman je náš prezident, byl zvolen drtivou většinou občanů, byla to dobrá volba, neměl konkurenci, Dinsbier mu nesahá ani po kotníky,,
  • Souhlas, taky jsem ho volil s celou rodinou.
  • Po vzoru Petra Cibulky vyzývám všechny čtenáře Tiscali kteří sledují můj
    boj s přesilou agentů KGB a kteří umí pracovat s informačním Kyvadlem
    ať si zjistí kdo z nás není Ruský agent.
    Ten seznam bude hodně krátký - budu na něm pouze já Jiřík Bobo a Anonym.

    Kyvadlo je opravdu dokonalá věc protože vesmírné informace nepodléhají žádné
    státní cenzůže a každý se k nim může dostat.

    Lidi jsou však bohužel líní si informace hledat a ve volbách to podle toho taky vypadá.
  • Pan Zeman je náš prezident, byl zvolen drtivou většinou občanů, byla to dobrá volba, neměl konkurenci, Dinsbier mu nesahá ani po kotníky.!!
  • Smůůůla. Nechodím do hospody, jelikož makám čtrnáct hodin denně, protože jsem ten živnostenský parazit, který platí zaměstnancům formou státního výpalného placený dovolenýýý a taky aby si mohli hrát na kadliky, zatimco já pořád makám. Víííš, kadliku, béééé. *1* *1* *12*
  • Jasně. Ty jsi prostě takový Rudý děd vševěd že.

    Takové jako ty najdeme v každé hospodě. tito moderní Nostradamové však nemají
    křištálové koule ale pivní sklenky . Když do nich otupěle hledí pokládají
    si známou filozofickou otázku od Williama Shakespeara - pít či nepít. *2* *2*
  • Bude to asi tím, milý Kadliku, že mám dobré informace přímo od zdroje. To, o čem se tu bude psát za týden, já vím už teď. A víš proč? Protože nejsem žádný Kadlik, kadliku. Beeee!!! *1* *1*
  • Jak to že tu vesele vtipkuješ zatímco soudruzi drží smutek za soudruha Rubla
    který leží na smrtelné burzovní posteli!

    To je na stranickou důtku! Předseda Filip ti sebere chlebíček. *15* *15*
  • Jak se ta době mění že.

    Když Rus okupoval Československo tak to dělal pod krycím názvem - bratrská pomoc.
    Když nyní okupuje Ukrajinu dělá to pod heslem - naši vojáci jsou tam pouze na dovolené.

    Ale nic jiného čekat ani nemůžeme. V Rusku stále vládne Staro Nové Rudé panstvo.
    Můžou změnit oblek ale ne svoje chování. *15* *15* *15*
  • Jediné, co ti můžu napsat kremelským slovníkem je, že potřebuješ Makarenka jak pra.e drbání, ty hrdino. *1* *1*
  • Soudruh poprvé v životě viděl pravdu a dostal z toho šok. To se komunistům stává. *2*
  • Kremelským Rudým slovníkem bych nejel bojovat do sousední země
    ale jel bych pouze na dovolenou. *1* *1* *1*
  • Co to meleš? Koukám, sis nevzal prášky. Aaaach jooo a todle se motá mezi dospělý. *7*
  • No, máš pravdu, ty ruský soldaty jsou umělý a ty blbec.
  • No ty máš dost. Jediný, komu se podařilo uklidnit vždycky problémový Balkán, byl Tito a jeho následovníci. Tím, že se to rozpadlo, tu máme opět semeniště války v Evropě. Vidím, že jsi zapálený válečný štváč. Můžu ti tedy napsat jen jedno. Seber se a jeď bojovat do první linie, ať učiníš svým slovům zadost. Pokud ne, pak jsi jen žalostný ubožák a ještě k tomu blbec, co se nevyzná ani v základních dějěpisných reáliích. *12* *12* *11*
  • Tak to bylo slabý pusinko, už ti dochází dech? Ale rubl, ten jde nahoru. *1*
  • A hlavně pozor na ty létající Imperialisty - Americké brouky!

    Já sedím celý den v hospodě a pole svou přítomností nijak neobtěžuji. Přesto ho
    mám stále zdevastované a zpustlé.
  • Karel ničemu nevěří, ani že se narodil *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit