Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slyšel jsem v radiu mluvit jednoho z těch mladíků, byla to taková hodně "opálená" řeč. Hrůza udělal chybu že se do nich montoval když se rvali.
  • aby se Hruza neposral
    • Blbe
  • Oni nic neudělali, slavný soude. Oni přiznávají, že lehce zmlátili nějakého mešuge, který se do nich ve tři ráno ve Stodolní montoval. A už jenom z tohoto faktu musíte pochopit, slavný soude, že to musel být duševně ne zcela příčetný protinožec, ne-li rovnou marťan. A určitě to nebyl zde přítomný pan Hrůza, kterého znají, a kterého si váží.
  • Vyhlašená Stodolní která dělá reklamu skoro všude a hle,kde byla policejní hlídka,co kamery?Jak to tam bude vypadat až bude mistrovství světa v hokeji.Doufám,že viníci budou spravedlivě potrestání.
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,
    • Splácejte šicí stroj a neplkejte na netu .
      • Janičáre vševědoucí, nebyl to mladej Říman? Ten už těch rvaček měl povícero ale díky imunitě jeho fotra se to vždy zahrálo do autu.
  • smažky se porvali vo štětku.....
  • studenti ? co studují ? vysokou kapsářskou a pasáckou ?
  • hoovno chtěl zabránit rvačce..chtěl vyhulit od sedmnáctileté cikánské štěttky a její pasáci jej napadli,tot celé.viz výpověd
    • to je nějaké divné, kdyby chtěl výhul od štětky, tak by si asi nechala pořádně zaplatit. pokud by věděla o koho jde a její pasáci také
  • Jde to s ní od desíti k pěti! Má vzory v západní mládeži, kde už je takové chování normou.
    Trochu však přehlédla, že tamní mládež se mrzačí a střílí v průběhu školního roku a svou oblíbenou "zábavku" (alkohol, drogy, hazard, sex) provozuje taktéž ve školním roce. Teď jsou ale prázdniny, a tak by si naši mládežníci mohli od této činnosti trochu odpočinout, nikdo jim ji nesebere! Máme přeci tolik prázdninových aktivit, např.: lezení na skály, jízda na raftu, lezení po mostních konstrukcích, rychlá jízda na motorce nebo v autě, skoky z mostu na gumovém laně, koupání se v říčních jezech, výroba domácích rachejtlí, létání na rogalu, je toho prostě mnoho.
    Po prázdninách se ti co to přežijí opět vrátí do škol ke své "zábavce" a bez obav mohou očekávat vysvědčení nebo diplom, neboť "fotrovy peníze a vliv udělá divy".
    • No jo, kdežto vy jste v jejich věku chodil na žně a na podzim na brambory . Po večerech na schůze a hlásil se na stavby mládeže . Zkrátka jste budoval ten " Nový lepší svět" a na " blbosti" vám nezbýval čas , že ?
      • ano, skoro tak to bylo, nestydím se za to!
        • Už tehdy jsme měli z podobných prču . Na bramborové brigádě jsem byl jednou. Jako šofér jsem odvezl mikrobus nešťastných kancelářských na pole . Tam jsem vzal koš a šel sbírat , po nalnění zamířil k mikrobusu a vyprázdnil do připraveného pytle . Tak to pokračoval dokud jsem nenaplnil 4 pytle na zimu . Zamkl mikrobus a šel na houby . Rostly .
          • Tak, to máme 4 pytle po 50 Kg x 4 Kčs/Kg. Dlužíte předsedovi JZD 800 Kčs. *3*

            PS: Můžete sdělit místo, kde rostou? Děkuji.
        • No vidíte! Dneska místo oněch požitků se hulí herák, kterej taky staví mosty a ještě můžete i lítat. To je holt pokrok.
  • A bude hůř. Ti paraziti se množí jak potkani. Až zase přijde nějaký magor s knírkem...
    • Chtěl jsem napsat něco o tom, že kdyby to ten magor s knírkem stihnul, tak bychom tu teď nemuseli řešit podobné problémy, ale protože bych mohl být trestně stíhán, tak jsem si to rozmyslel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit