Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blábolíte vy. Nikdo vás nenutí se koukat na cizí instagramy. Pokud ano. 

    Ragujete na něho žalobou, jak doporučuji výše. 

  • Mnooo...

  • No - vsechno ne.

    Neziji s o 20 let starsim STBakem, ktery lze jen otevre hu.u .

    A napr. vim, ze k princeznam se necicha a na prince se nesaha. :-)

  • Jen závist nýmandů od péra. A jejich nemyslících přitakávačů. Jak jednoduché. 

  • Je pěkné, moc pěkné že paní premiérová žije svůj život.Spokojený plnohodnotný.Je moc pěkné, že podstatná část článků o ní - se k ní ani nedostane.Proč?Pořád tady máme skupinky novinářů, kteří se snaží prorazit.A nejlépe si pomůžu, když otřu botku o pana premiéra.Je pěkné, že lidi už takové psavce prostě ignorují.

  • Já jsem psal, že se Babišovi o něco snaží? Oni se "o to" nesnaží, oni to dělají - zveřejňují ty fotky na sociálních sítích, jako facebook a pod. Nikdo cizí ty fotky tajně nedělá a nezveřejňuje, aby je tím poškodil. Vše si obstarává rodinka Babišových sama.

    Je to jako když Babiš vykřikoval, že jeho starší dcera má bipolární poruchu (dřive označovaná jako maniodepresivní psychoza) a starší syn schizofrenii, aniž se hokokoliv na to ptal, nebo se o tom někde zmínil; až tatíček Babiš to na své děti práskl.

  • Mě to píše URL nerelevantní. Už jsem na Tiscali podal stížnost za potlačování svobody projevu.

  • Vaše starosti a Rotchildovy prachy bych chtěla mít. ..

  • Jeste nejake moudro ktere jsme jeste necetli ? S vekem se to jen zhorsuje , znama vec. 

  • ,Co , kde a jakou ostudu dela tenhle vypraskany parecek slovaku je me celkem jedno. Jedno mi ale neni , ze ta zverstva cini s ceskym pasem v kapse. Jak k nemu tihle typci prisli asi ? 

    Kus rodinky uklizena ve Svycarsku , jak typicky ruske , zbyva tedy jeste Malta a Kypr. Tusim , ze se tenhle Slovak zrovna v lete chlubil ze na Kypru travi svoji " zaslouzenou dovolenou ". Ze uz by si tam umetal unikovou cesticku mezi dalsi oligarchy ?? Tam prodavaji obcanstvi take a moc se neptaji. Od urcite sumy se neptaji vubec. Urcite se ted ozve rada " znalcu a odborniku", ze to tak urcite neni, ale to same plati i o tom svatem Svycarsku. 

    Tady kazdy kvici neco o nejakych migrantech. O necem , o cem nema ani tuseni co to vubec je. Ovsem tenhle Slovak ktery se dostal nekam , kam se to nikdy napriklad Viktoru Kozenemu ani nesnilo , tak ten jim nevadi.  Jak neznaboh , uz prosim panaboha aby sem seslal to strasidlo zvane krize . Snad to nekterym , ne vsem , nekteri dalsi jsou naprosto beznadejni , otevre oci. Az nebudou mit co do huby a poleti z baraku ze nemaji na najem. Uz aby to bylo. 

  • alicia1

    Blondýnka sa vráti z dovolenky z Vysokych Tatier a suseda sa jej pyta:

    "No co, ake mas zazitky?" A blondýnka na to opáči: "Pekné, pekné, ale nám aj klamali. Vraveli, ze sme vyse 1000 metrov nad morom a žiadne more som nevidela.

  • Doba kdy rozhodoval za nás co je krásný někdo jiný je naštěstí pryč. Tak že si Štefan strč svůj članek za klobouk.


    Děkuji Tiscali za 7denni ban co už trvá 14 dní. Holt Jeglovi pravda nevoní.

  • dzixy
    Proč si myslíš, že se o to snaží? Další Pýthia😇😎
  • Obávám se, že je to jen a jen paní Babišové, případně rodiny pana preméra,  privátní věc.

    A zbytku světa zbytečná starost.

    A myslím, že některé komentáře níže jsou opravdu hnusné!

  • dzixy
    Kde bereš tu odvahu si myslet, že jsi právě ten, kdo umí posoudit Babišovou?? Pomlouvat, tak to by Ti šlo experte😀
  • dzixy
    Hlavně že to všechno máš Ty😎😎
  • dzixy

    Autor článku se chová podle lidového" jedna paní povídala, když Babišovou odsuzuje podle toho: " Během procházky s francouzským politikem po městě si na sebe totiž vzala rifle, což řada lidí vzhledem k situaci odsoudila jako nemístné oblečení.

    A stejně řadě lidí se to líbilo a stejné řadě lidi to bylo fuk.😇😎. 

  • Neobávejte se, ty fotky a povídání zveřejňují Babišovi sami a to s vydatnou pomocí divize Media Skupiny AGROFERT (zodpovědný vedoucí je soudruh Marek Prchal zvaný Mára(kděstě). Máte ovšem pravdu,že je to "zbytku světa zbytečná starost", ten totiž z Babišovců neudělá "arbitery elegantiarum", i kdyby se po.ral.  

  • Konstatovat, že se Babišová obklopuje kýčem a že nemá dobrý vkus je nenávist? Jste zřejmě hlupák ...

  • O vkusu a nevkusu naštěstí nerozhoduje pan Štefan a redakce Tiscali. Já za tím vidím jen závist a zase závist. Také by rád projevoval takovou míru nevkusu, ale v zaprděné garsonce na Jižním městě to moc nejde, že? 😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit