Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla mi od Tiscali vystavena stopka na 7 dni.,

    Redakce mi neodpovedela na mu dotaz - za jaky prispevek a proc se 7 dni 'jaksi' protahlo...


  • Kobliharka potvrzuje - za penize si vkus, chovani a inteligenci nekoupis...

  • Laciné antibabišovské pózy mě neiritují. Co udělala Monika Babišová tak špatného, že je terčem nenávistných výpadů ? Podotýkám, že jsem nevolil babišovce a mám alergii na EET.
  • Obávám se, že je to paní Babišové privátní věc.

    A zbytku světa zbytečná starost.

  • Pořád něco a někoho kritizovat to dokáže jenom ubohý čecháček, který si nevidí dále jak na špičku nosu a v životě dokázal to, že vlastně nic nedokázal. 

  • Bejvalej Estebak a jeho heeerecka... To jsme to dopracovali 30let  po sametu... Ano a bude jeste hur!

  • Neblábolte. Je to ale trochu zarážející, že manžel takové milovnice nevkusu a kýče, šéfuje české vládě a představa, že je na tom co do vkusu stejně, je až nepříjemná.

    A ta fotka pod nadpisem je opravdu mimořádně trapná. Ještě, že nás nikdo nenutí se nato dívat.

  • "Z obsahu, který pětačtyřicetiletá choť předsedy vlády vytváří, člověka mnohdy opravdu bolí oči. Babišová je evidentně skutečnou milovnicí laciného kýče a přeplácaného nevkusu jak vystřiženého z přebalů růžové knihovny."

    .

    Já to vidím, apne Štefane, na žalobu vůči tomu, kdo vás nutí násilím dívat se na cizí instagramové stránky!

    Věřím, že policie nebo soud toho násilníka zpacifikuje a vás osvobodí z jeho područí! Nenechte se takto zotročovat! Jste svobodný člověk!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit