Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak tady čtu příspěvky a reakce na ně, tak jste tady hezká partička zachladlých funkcionářů uličního výboru KSČ a členů Lidových milicí čekajících až vám vymění bažanta nebo pemprsky, neštítících se zneužít ke svému ideologickému boji kapitalistický vynález - internet a počítač. Opouštím schůzi vaší stranické buňky. Spěte sladce a ať se vám zdá o soudruhu Kimovi, Stalinovi, Gottwaldowi i Putinovi. A nebojte se žádné rakety hrdého lidu KLDR k vám nedoletí - mají málo zrní.
    • Zapomněl jsi k nim dodat Havla, Klause, Zemana aj.
    • Také se nebojíme. Správně se píše Gottwaldovi. Je vidět, že tu nádhernou dobu před listopadem jsi nezažil. Proto nemáš možnost současný ráj na zem s čím porovnávat. Za to já jsem vděčna za to, že tato doba nepřišla dřív. *14*
      • já jsem teda taky skoro už babka, ale dobu před listopadem rozhodně za nádhernou nepovažuju........ *7*
      • za opravu děkuji a nádheru před listopadem jsem zažil včetně tanků a bratrské pomoci
  • babko, každý by měl začít u sebe...kritizovat je snadné, ale v životě žádnému kritikovi nepostavili soch,to spíš těm, kteří byli kritizováni...
    • To máte Evičko pravdu......
  • Fotografie ukazují na normální život. Nedivím se, že některé pravičáky naštvaly. Co ukazuje ta silnice není jasné. Lidé tam neskáčou po stromech jako opice a chybí mi fotky bezdomovců a žebráku. Asi je fotograf nenašel, určitě by je do souboru s radostí přidal. To by se měly vyfotit naše silnice. Trosky zemědělství a schátralé budovy, ve kterých se před rokem 1989 vyrábělo kvalitní zboží.Kde jsme se za těch nadějných 23 let dostali. *16*
    • ta silnice ukazuje, že tam nemají žádná auta, je to potěmkinova vesnice, cesta, která vede od nikud nikam a nikdo po ní nejezdí, ale to nepochopíš
      • Takhle silnice vypadaly před 25. lety v Číně. Člověk tam maximálně potkal peleton cyklistů. Teď se tam pro smog nedá dýchat.
      • Tak to může pochopit po svém jen demagog. Myslíš, že i když u nás jede jedno auto za druhým by bylo nemožné vyfotit prázdnou vozovku? Fotka je vteřinová záležitost. Pochop, fotoaparát je už za posledních 100 let dokonalejší. *6*
        • milý babko, to chápu, jestliže jsi chodil na jinou školu než VUML, tak jsi měl fyziku a víš jakou vzdálenost urazí auto za vteřinu jede-li 50,80,100 nebo 150km/h rychlostí a podívej se na délku silnice na fotce. Zamyslí se nad svým příspěvkem a jdi se stydět. Fotoaparát se opravdu zdokonalil, ale ani 18 megapixlů nevyfotí Pobědu na cestě, když tam ta Poběda není
          • Demagogu. Taková námaha od Tebe. To jsi ses nemusel tak snažit s vysvětlováním. Asi Ti na tom dost záleží. Jistě, že si fotoreportér nevybral autostrádu, nebo dálnici. Fotil zřejmě v místech, kde u nás by byla možná "polňačka". *14* *14* *14* *14* *14*
          • v USA je takových silnic mraky
            • Jo správně Doktore1962. To víte, když Kill a jemu podobní nechtějí chápat, je lepší říci máš pravdu a já klid. Jinak hledám těch 5 rozdílů, z kterých pan František porovnával rok 1913 a 2013. Františku ozvěte se.
  • To snad není pravda píše se rok 2013 nebo 1913?
    • Františku najděte alespoň pět rozdílů mezi rokem 1913 a 2013, které je patrno z fotografií. Nebo jen tak kecáte? *12*
      • Schválně posun o100 let ironie, že? Ta propaganda ješílená a ve světě stále přetrvává! *12* .Je smutné že v moderním civilizovaném světě se dějí ještě takové věci.
        Dovedete si představit že tohle by dělala Slovenská republika? Cikáni se tady mají lépe! *12*
        • Rozumí tomu někdo?
          • Korea, ČSSR také byla jednotná neviděl jsem na Slovensku takové plakáty. Asi budeš tupan *1*
  • Komunista na špagátu v průvanu se houpá... Krása.
    • Hloupej českej Honza zůstane Honzou.
    • A jak přijdete blíž, tak zjistíte Pištu !!!
    • Lepší než Švorcka za pultem!
    • Až se začnou věšet také blbci tak si dávej pořádného majzla. Jsi ve vážném ohrožení. *1* *1* *1* *1*
      • To už je druhý důvod proč to budeš ty.
        • Dělat ze sebe pravičáka a bojovníka s komunismem a dát si nick se jménem soudruha Ransdorfa.
          No to může udělat jen blbec. *1* *1* *1* *1* Jsi jasnej. *1*
          • Seš trapnej rudořitník bez humoru, jsou tu lepší.
            • Ano jsou tu lepší a humornější přispěvatelé než já. Bez mučení to rád přiznávám. Ale moc mě těší
              že ty mezi ně rozhodně nepatříš tupá hlavo. *1* *1* *1* *1*
  • když vidim to mesto a ty silnice no tak mi to pripada,že jsme se mi moc nepohli nafotit ty nase silnice tak bych myslel korea no ,ale maji to tam hezci mame co dohanet chce to vice bezdomovcu at je dozenem
  • H O V A D A komunisticky, nemaji co do huby, ale valku by chteli. *12* *16* *11*
    • Nemají co do huby? no podívej se někdá na pohublé trosky lidí z koncentračních Německých a táborů a porovnej si obrázky. Děti i dospěláci jsou dle fotek normálně krmeni.. *1* *1* *1*
      A tím že to nejsou oficiální propagační fotečky ale tak říkajíc fotky z druhé ruky a ještě k tomu pořízené cizincem maj ještě větší důkazní hodnotu.
      Chápu vztek zdejších kovaných pravičáků. Zhroutil se jim svět a názor že Severní Korea je pustina
      kde nic není a lidi choděj v bederních rouškách jako divoši. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dneska nebyli rudořitníci ve své kůži, jindy je s nimi větší sranda. Tak čest a rudé sny!
    • Máš pravdu, brácho. Asi je sprdnul šílenej Gréba.
  • Podle fotek to není žádná zaostalá holá zem kde lidi žijou jak v pravěku. Pravičáckou propagandu je třeba pořád brát s rezervou. Říděj se totiž heslem lhát. Jako ty údajné zbraně hromadného ničení v Iráku které dodnes nikdo nenašel *1* *1* *1* *1* *1*
    • možná máš pravdu, ale Irák /Husain/ šel po Kuvajtu a to znamená po ropě, amíci jdou po ropě a tak logicky podpořili Kuvajt a vyřešili Husaina. V KLDR krom zbídačené země komunisty nic není. Když měli velký hlad, tak hodili pár granátů na Jižní Koreu, za což vždy dostali něco potravinové pomoci a byl klid. Teď mají asi velký hlad, že chrastí jadernou zbraní. Nechci být špatný prorok, ale myslím si, že KLDR vůbec nic neudělá, komanči jen čekají jestli jídla nebude více.
      • Co to tu blábolíš? Pokud nemají co do ..., jak nám to tu prezentují, tak je zásobuje Čína. Jistě si KLDR pomocí pár raket zajišťuje kus žvance pomocí raket. Bože bože svatá prostoto...
  • Jsem spokojený. Méně vyspělým jedincům dochází argumenty a snaží se vystupovat tak, jak pravičáci vystupují. Sprostě, urážlivě,bez myšlenky,bez argumentů pouze v mantinelech, které jim nízké IQ umožní sesumírovat. No jo, ono to bez řádného vzdělání nejde. Věty rozvité,nebo souvětí jsou jim cizí, vlastní názor nemají, tak jen papouškují. Je to skutečně elita pravého spektra české politické scény. A to chtějí diskutovat zde na těchto stránkách. Vždyť ani neví, co to diskuse je.
    • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou *1*
    • A ty si myslíš, že má člověk zájem debatovat s bolševickým idiotem?
      • No když na to ten člověk nemá, tak se nedá nic dělat. Říká se, že rovný, rovného si hledá. Hezký večer nicko.
      • kde te ucili fasizmu hola lebko
        • To je další nick Pišty, už neví, jak by se pojmenoval. Asi ta jeho koza měla menses, tak je neukojen a takhle blbne.
        • Hitler se učil od Stálina, rudořitníku!
          • Hlavně, že se tvoji rodiče nebo prarodiče třásli před Hitlerem a s nadějí očekávali Stalinovu osvobozeneckou armádu. To ti nevyprávěli? Byli to Rusové, kteří se postavili u Stalingradu proti německým vojskům. Dali do toho všechny své síly a životy, i civilní obyvatelstvo, aby zvrátili boj v útok, tak se laskavě neotírej o ty, kterým doteď v každé rodině někdo chybí. Buď jsi moc mladý a papouškuješ nebo jsi se stařeckou demencí.
            • dnes se ví, že Stalin si s Hitlerem hezky rozuměl při rozdělení a následném napadení Polska a pomohl mu vraždami polských důstojníků v Katyni a kdyby je Hitler nenapadl, tak by se snad objímali až dodnes. Stalingrad byl zvrat ve válce na východě a hrdinství sovětů, ale nebyli v tom sami, nesmí se zapomínat na materiální pomoc západu a na konvoje zbraní a voj.materiálu do Murmanska

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit