Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znásilňování žen islámisty se už přeneslo i do Evropy, doporučuji přečíst
    http://skutecnosti.cz/je-znasilnovani-zen-narodnim-sportem-islamistu/
  • Asi nám ukazují poslední mírové fotky z KLDR. Co nevidět budeme koukat na unikátní fotografie americké humanitární pomoci vzdušných sil AirForce.
    • Myslím, že ne, pokud tedy Severní Korea jen bude vyhrožovat, ale nic nezačne. Ono si i Amíci spočítají, že jim tam nebudou střílet něco, co by jim snadno zlikvidovali. Třeba poskytnou atomovku Talibánu, kdo ví ???
  • Bez kapitalizmu se dá žít. Kdyby někdo nafotil naši zuboženou zemi po 20-ti letech in natura (např. současný stav vozovek, bezdomovce a géta třeba v Chomutově a číselně vyjádřil stav naší ekonomiky) a porovnal je se stejnými před rokem 1989, tak by asi nikomu moc do smíchu nebylo. A to není všem slavným dnům kapitalizmu v této zemi ještě konec. Proto nechť si každý zamete před svým prahem a nekouká k sousedům.
    • Rád bych věděl,jestli by jste dokázal v takové zemi žít...V zemi kde ekonomika je jen slovo a v podstatě geto je celý stát...no a co se týká vozovek???kdyby tady projelo tolik aut jako v Koreji,tak by se nemusely opravovat vůbec.Chtělo by se jen trochu zamyslet a přiznat si,že i když to tady není to co jsme chtěli a o čem jsme snili kdysi za totálu,že pořát to není tak špatný jako v Koreji.
      • Nikdy jsem tam nebyl, nemohu soudit podle toho co ukazují naše cenzurovaná media vymývající soustavně naše mozky. K těm vozovkám toliko jednu otázku co, ta projíždějící a přetížená auta přinesla naší ekonomice, při pohledu na naši zadluženost opravdu nevím, kde je tedy efekt ? Nebylo by třeba lepší se přikrýt peřinou a nedělat raději nic ?
      • jsi tam byl , ze mas takove presne a fakticke informace ??
        • Ty ses tam narodil rudej idiote, že?
          • A opět někdo jiný. Takto bych já nikdy nediskutoval. Je vidět jak se umí ubohost projevovat.
            • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou *3*
            • Opět Pišta, nebo NOT CSSD, ti jsou nejsprostější. Neboj, pravého Leryho poznáme z textu, blbci se prozradí sami. nejsou schopni psát inteligentně.
      • To chceš říct že tam zboží a materiál na to vše vozí po poli nebo letadlem? Ty jsi krásně cvaklej. A přesně *1* Nezapomeň si otřít ksicht od stolice...
        • Tupej sprosťáku!
          • Tak někdo již nevydržel a začíná používat můj nick. Ten pravý Lery nikdy nepoužívá vulgárních slov. Je vidět jak těm duševně méně zralým dochází argumenty. Chlapci snažte se!
            • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou *15*
        • Pizdo bolševická!
  • Komunisté mají vymytou dutinu lebeční marx-leninskými bláboly a tak se s ními nedá normálně domluvit. Komunista nechápou, že v té Kimkorei se cizinec nemůže svobodně pohybovat a nemůže svobodně fotografovat co by chtěl. Mají tam v hlavním městě pár staveb ještě z doby než tam zavládl komunismus a ty cizinci ukáží a dokonce mu dovolí je fotografovat. Venkov, kde lidé umírají hlady nebo koncentrační tábory mu neukáží.
    • Josefe (.),Jak erudovaný názor. Plný osobních poznatků a nepřeberného vzdělání čerpaných ze studnice "demokracie" v České republice. (Nebo jsi z jiné planety?). Již níže jsem psal, že komunisté neexistují. Neexistuje ani komunismus. Takže máš velké mezery ve vzdělání. Představuji si tě jako velmi zmateného člověka, kterému v hlavě straší,komunisti,fašisti,utlačovatelé,nevzdělanci,válečné hrozby a bůhví co ještě. Každý národ má nárok na sebeurčení. A neměl by mu do toho mluvit žádný jiný. USA dokázaly ve své historii, že oni jsou tím světovým pupkem a všichni budou poslouchat. U nás do zadku lezectvím byli proslavení Havel, Vondra a mnoho dalších.A mám dojem, že patříš mezi ně.
      • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou.. *5*
      • Ty si nedáš pokoj rudá zrůdo?
    • Prostě mně to nedá nereagovat.......... Vy jste tam osobně byl, nebo jste to někdě četl či slyšel ?
      • milý Zorro, reaguj až se podíváš na film "Vítejte v KLDR". Můžeš si ho stáhnout z www.uložto.cz nebo Torrentz - jestli to umíš. Tento dokument běžel také na ČT2 a je tam jasně vidět co dokáží komunisté s vlastním národem udělat za ostnatým drátem, když dostanou volnou ruku. Potřebují prachy na své zbrojení a tak se jim k oživení státní kasy pár turistů z devizových zemí hodí, ale pustí je jenom tam kde chtějí a mluvit smí jen s učenými libmi.
        např tady:
        http://kat.ph/v-atilde-shy-tejte-v-kldr-wel-north-korea-2009-documentar-t5899998.html
        • Milý kille, já budu reagovat kdy mně se bude chtít, a ne až Ty mně to doporučíš. Pochopils ?
          • pochopil jsem, dál budeš plkat ideologické kydy a nepřipouštíš jiné možnosti nebo fakta, jak typické pro komunistického ideologa
        • Zorro je rudý pablb!
          • Zřejmě za tím stojí ona (.), kterou nazývám Josefem, nebo to je "Demo". Marný, méně chytrý zůstane méně chytrým.
            • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou.. *14*
  • Je vidět ze v zemi oné žijí lidi . Měli bychom se s nimi domluvit. Střílet na sebe nukleárními raketami je cesta do pekel.
    • Zatím střílet chtěli oni, pokud se nepletu - a rovnou jadernými zbraněmi. Ignorují celý svět a vyznávají Kima jako náboženští fanatici. A kdo se tak nechová, jde na převýchovu do pracovních táborů. naštěstí tohle známe z 50-tých let.
  • Klasická česká ubohost. Nedokážeme si udělat pořádek doma, ale posmíváme se druhým.
    Kdo z vás v té Sev.Koreji byl, aby mohl soudit ? A to se té země nezastávám.
    Věříte všemu jako děti a necháte s sebou manipulovat. Zdar !
  • Komunistický kanibalismus, nebo kanibalistický komunismus?
    • Příspěvek mdlého projevu. Mozek zřejmě nedovolí napsat větu rozvitou, natož duchaplnou. Sám uzavřen do svého nízkého IQ zíráš na obrazovku PC, bez možnosti chápat, o co jde, natož vyplodit do klávesnice rozumný a alespoň inteligentní slohovou práci žáka druhé třídy.
      • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou *6*
      • Zase plácáš; už si konečně nech vysvětlit, že seš tady největší pizda!
        • Znáš pořekadlo o potrefené huse? Jestli ne, tak se doma mrkni do zrcadla. Takové reakce mi dělají radost.
          • Přestaň kejhat a polib mezi půlky Grebleníčka, rudořitníku!
            • Škoda, že nemáš Skype, abych viděl, jak jsi celý bez sebe, Tu tvoji vzteklou tvář a neschopnost strávit své nízké IQ.
  • Bravo. Tam se alespoň buduje a dělá něco pro občany.
    • Alespoň je vidět, jak nám tady lžou.
  • Včera jsem viděl komunistu - to vám byla p*del.
    • To jsi asi ještě večer seděl a říkal si, tak to jsou oni, ti co chtějí spravedlivý svět? A tak možná stále sedíš u PC a jsi u vytržení, že jsi viděl komunistu. Mohu ti říct, že to byl pouhý sen. Komunisté nejsou poznat, protože neexistují. Je to výmysl těch, kteří si hrají na antikomunismus a jen při vyslovení tohoto slova, se třesou, pojímá je hrůza a vztek. Proč asi? Ve svém zatemnění mozkových plen máš asi přeludy. Je to nebezpečné a měl by jsi jít na vyšetření na PL.
      • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou *7*
      • Ani zrno nazmar!
    • A já teď čtu nějákýho blba,ty vado...
  • Rudokožci, kterým stačí pár naaranžovaných obrázků z Kimkoree, slyšeli jsme někdy termín "Potěmkinovy vesnice"?
    • prece americky novinar a fotograf se zkusenostmi . Ten se snad rohlikem opit neda. Parkrat tady uz nekolik tech tvych Potemkinovych vesnic ze Sev koreje bylo vyfoceno a nemohu si pomoci. Nic zvlastniho. Bezny zivot v bezne zemi. Tak kde se ty hruzy skryvaji ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit