Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mého názoru není rozhodující "životní úroveň obyčejných manuelně pracujících lidí". Mnohem důležitější je svoboda, demokracie, respektování morálních pravidel.
  • Putin je jediný miliardář na světě, který si ty miliardy dolarů vydělal poctivě!
  • Jégl Jégl tobě hrabe říkám ti to furt.Vždyť Babiš je in přesně podle doktríny Jů Es Ej náš vzor.
    Jégl co víš o Bakalovi,Koženým,Mrázkovi,Pentě,PPF,Řebíčkovi a podobných při jejich zázračném zbohatnutí.To bylo křišťálově čisté viď ty užitečný id i jote.
  • Sobotka, Kalousek a spousta jiných chytrých parlamentních hlav můžou za to,že je tady pan Babiš. Využil špatných zákonů k ušetření svých peněz. A kdo ty děravé zákony vytvořil? Možná si ty zákony tvořil někdo pro svoje podnikámí a nebo odborníci udělali někde chybu a ještě za to pobrali dost peňez. *1* Teď se ti odborníci zlobí,že to někdo využil. Lidi už chtěli změnu,protože za 25 let demokracie se životní úroveň obyčejných manuelně pracujících lidí moc nezlepšila,spíš naopak. A to nám velel nejlepší ekonom na světě a pak taky nejlepší ministr financi na světě. *1*
  • ...Tak půjdeš třikrát,co?
  • Šafr nebo Jégl ,jste jedna pakáž placená závislou českou televizí a teplým česanem Sobotkou.
  • ...zkus zase volit Kradouska,aspoň ten tvůj hlas propadne. Ty morálko.
  • A co by měl Babiš dělat,ty blbe,asi jezdit traktorem,nebo péct housky. Kdyby jsi měl jen jednu firmu,která ti bude makat,tak taky budeš za vodou... Češi a jejich závist.
  • Já podnikám již od revoluce a ty mi píšeš, že nemam ani páru? Co mi tady vyprávíš za bludy. Já jsem měl obchod potraviny a 20 prodavaček. Dával jsem jim nadprůměrné mzdy. Teď mam 15 lidí v jiném oboru. Ty mi píšeš, že u Vás můžu podnikat? Ty mně, který byl zavřený jako politický vězeň a Babiš jako stranický aparátčík jezdil po světě, ze svým komunistickým tátou?
    Táhni do prr......................doktore
  • bingo *1*
  • přééééésně, Babiš je mesiáš a tím že se vzdal veškerého svého miliardového majetku ve prospěch nějaké nadace hovoří za vše

    vivat Babiš






    YEAH !!!
  • Prosím tě meleš kraviny, jsi paranoidní psychopat, stále kolem dokola meleš: Havloidi, Zeman a teď Babiš.
    Havel je již po smrti kolik let, to se ho stále bojíš? Zeman je chudák s cukrovkou na kterou zemře ani doktoři mu nepomohou. Babiš je normální podvodník, který si hraje na podnikatele a pokud zastřešuje 250 podniků, a nevíš jak se to dělalo, tak se drobet vzdělávej. Babiš jenom vydělává na dotacích to jsi nepochopil? Ovládat 250 společností a vlastněn nic nedělat jenom brát dividendy.
  • havloidi nechali na pokoji pana prezidenta zemana a zavěsili se na babiše *1*
  • Mně stačilo vidět Hrabiše v neděli v Otázkách Václava Moravce. Choval se jak samolibý primitiv, skákal do řeči vedl svou řeč a nepřipouštěl nikoho ke slovu, v každé druhé větě nadával na Kalouska, lhal a choval se namyšlený samovládce. Něco takového volit tak, aby se to mohlo stát premiérem a k tomu to co straší na hradě, tak tu máme komunistické otroctví jak vyšité. Volit to Hrabišovo ANO může pouze jedinec s defektem rozumu nebo s defektem morálky.
  • No Těpic! No Těpic!
  • Reakce na "křesťan".
    Díky tomu,že se se už u nás může podnikat,nemá cenu nadávat na schopné podnikatele, zvláště když jich je zde jako šafránu.Od vás je to jen slepá česká závist.Je vidět,že z vás kecalů nikdo nikdy nepodnikal,investice do legálního obchodu je základním předpokladem úspěchu.Jen naši hoši ve vládě mohou za to, že jsou v zákonech díry,kterých schopný bussinesmen umí legálně využít.Uč se a nezáviď,ty můžeš dělat do smrti za pár tisíc a nadávat.O obchodě nemáš ani páru.
  • No Těpic!
  • Oprava :ja imigrant z čobolska budu nejbohatší na světě.
  • Klokánku poslal mega a z daní ukrad miliardy, jo kdyby nebylo bureše hrabiše a jemu podobných tak ty děti mohli v klokanech jezdit na výletě v Austrálii.On už se dávno má líp jak v Německu.
  • No nevim ja myslel že všichni s IQ pod 30 volí Babiše a na blití je z tvého guru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit