Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opilec a hulvát Kalousek tak může někoho kádrovat.Ten už měl za svoje zlodějny na MNO
    dávno vystřídat Kájinka. *16* *16* *16*
  • dearputin.com
  • a jeho lumpenparta hystericky řve, tím víc jsem přesvědčen že Babiš jde správným směrem. Minule jsem ho nevolil, ale jak to tak vidím asi mne brzy protibabišovské křížové tažení přesvědčí, abych mu přece jen dal hlas. Bárta byl prostě jen slabý a nevěděl mezi jaké mafiány se odvážil vkročit. Babiš to je tvrdá nátura ten se nějakého "siciliána" nelekne.
  • Bárta narozdíl od Babiše neměl vzhledem k preferenčním hlasům strany v příštích volbách možnost dělat premiéra, a proto je Mirďovi bližší
  • Věci veřejné byly proti ANO vcelku pravdomluvní skautíci.

    Jednotky politické špíny - veverka a kobliha.

    1 kobliha = 10 veverek
    • Od zloděje Kalouska pochvala.
  • Babiš je necitelný a nebezpečný diktátor, který chce o všem rozhodovat tak, aby z toho měl sám největší prospěch, chce "řídit stát jako (svůj) podnik". Zapomíná, že stát se musí SPRAVOVAT a nikoli řídit, což není totéž. Je to necitelný sobec, který nepřipouští jiný názor, drze skáče do řeči a obklopuje se stejnými lidmi.

    Dnes v Moravcových hovorech byl Babišův poskok Faltýnek a ukázal se jako stejný gauner. Něco takového nepatří mezi slušné lidi.

    Tupé ovce, které chtějí volit za koblihu konfidenta StB Bureše a jeho smečku, jež ani není politickou stranou, ale prý jakýmsi "hnutím", by si měly přečíst jak se dostal k moci Hitler. A když jeho voliči prokoukli, bylo už pozdě.
    • Naštěstí hlupák jako ty o ničem nerozhoduje.
      • Vážený Riccardo Klemente, nehodlám hodnotit tvou inteligenci ani morálku, ale hlupákem bych tě nenazval.
        A pokud jde o mne, jsem plnoprávným občanem ČR a tudíž ve volbách rozhoduji. Patřím mezi ty, kdo tu pochybnou smečku konfidenta StB Bureše volit nebudu.
        Přál bych si, aby země v níž jsem se narodil a kde žiji, aby prosperovala a vzkvétala. K tomu je nezbytná demokracie, kterou komunisti po ruské okupaci v květnu 1945 a zejména po puči v r. 1948 zničili. A fašistoidní ÁNO smečka, která se zjevně stala útočištěm těch "bývalých" by opět chtěla udělat z naší země jeden velký koncentrák.
        • ano retorika komunistů se v tobě Občane nezapře
  • To je legrace, z Kalouska a Bárty jsou už jenom druholigoví političtí prašivci. Z trůnu je sesadil velmistr Andrej.
  • každý ale naprosto každý je tady u nás ferovější než tady Mirda. TOPhlupákovi nelze zapomenout jeho nejznámější eskamontérské kousky. Jak například nechal přistavit na letištní plochu před rolující letadlo cisternu. Jen pro to, že měl představu nenechat odletět nějakého darebáka. Darebáka o kterém bylo oficiálně rozhodnuto. Vážně tak Mirda ohrozil bezpečnost cestujících když se dvě bezpečnostní služby státu chystaly k přestřelce. A takový šmejd nám sedí a nadále řečnuje ve sněmovně.
  • Kalousek porovnával férovost někoho???? Jak může porovnávat něco co nezná???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit