Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepěstujeme si něco podobného tady u nás? *16* Pracuji ve školství(střední škola) a podívejte se sami co se tam děje! Děti vychováme tak, že si mohou dovolit skoro vše a my je stále omlouváme a tím v nich pěstujeme pocit, že pouze to co chtějí oni je správné nebo alespoň nepostižitelné. Jak je od tohoto daleko přesvědčení, že některý, promiňte mě to slovo, vypatlanec bojuje za "správnou" věc(dnes např.IS) a tak se k němu přidat je správná věc"... a když se to nepovede no a co?" *15*
    • Vychováváte děti, že si mohou dovolit skoro všechno?
      Je mi líto u mne by nevychovaný parchant tvrdě narazil a pokud učitelé ve školství neumí vychovat slušné lidi ...................nemají tam co dělat.
      • Podle reakce zřejmě situaci ve školství neznáte! Ne že mi vychováváme, my nemáme jinou možnost reagovat na nevychované dítě jinak než slušnou domluvou a ani nesmíme (teoreticky ) zvýšit hlas. Domluvě se tito ...... pouze smějí a není snad výchova slušného chování na straně rodičů? Chyba je v systému ! Kantoři na to upozorňují stále, ale okolí je hluché. Bohužel následky poneseme všichni. Vlastně už se tak děje...
      • jak chceš smrady vychovávat když ti za zadkem stojí ministerstvo? Když rodič smrada napíše stížnost a inspektorská komise se v tom matlá s radostí sobě vlastní. Když darebák zná perfektně svoje práva a ty nemáš v ruce krom houby a křídy nic. Mazej raději na hřbitov!
        • Nech si dát přes ústa a potom ti bude ministr chodit plakat na hrob. Nedivím se, že se k tobě takto chovají, když se chováš taky tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit