Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vidíme asi tak: česká justice je prolezlá korupcí skrz na skrz. O tom není třeba diskutovat. A není to jenom u nás. Před několika lety jsem zaznamenal zprošťující rozsudek u olympijské sportovkyně v Polsku. V obci na severu země se řítila svým sportovnm mercedesem bez střechy 100 km rychlostí a v úzké aleji předjížděla jiné auto. Pochopitelně to nezvládla a napakovala to čelně do stromu a zabila svého vedle sedicího bratra. Posudek znalce zněl, že zjištěná rychlost byla nezbytně nutná pro uskutečnění manévru předjíždění. Takže z toho je vidět, že pro někoho lze dokonce i ohnout znění paragrafů, jen aby zůstal lump na svobodě. Náš štajger vždycky říkal: "tak tohle pánové se za minulého režimu nemohlo stát ani náhodou..." A měl synek recht...
    • ... piš do Polska a nes*r se sem, balíku :)))
      • Kdybys nebyl debil, byl bys komunistou
        • ... cha cha cha :)))
  • Není to náhodou manželka toho slováka, co z k u r v i l název našeho letiště?
    Opětné přejmenování bude něco stát, tak by se na tom měla také podílet!
    • Ne to byl b.zna Fenič.
    • Pro mě a mnoho normálních lidí to bude vždy letiště Ruzyně,ale ta budova poblíž by se tak měla jmenovat,aby ta svoloč z hrádečku byla jako doma.
      • ... to ty jako se řadíš k normálním lidem, tupane?
    • To byl Fenič. *11*
      • Těmi slováky se to tu jenom hemží, jestli jsem zaměnil autora názvu letiště, tak to beru zpět.
        Vrátit původní název letiště se ale musí, to by se také budova parlamentu mohla přejmenovat na "Parlament M.Němcové" apod.
        • ... jsi v koncích, trapná koktající nedomrlá nulo :)))
      • ... jsi dobrej, smekám, dnes je ze velký přetlak nevzdělaných demoušů, jen do nich :)))
    • ... ty se už nejlépe na ničem nepodílej, vypatlanče :)))
      • Náš obecní blbeček nastoupil na šichtu a hned začal nadávat! Do kolika tu dnes vydržíš, parchante?
        • ... to bys chtěl vědet, ikváči, mě blb jako ty nikdy nenadzvedne :)
          ... co děláš jinak chytrýho, ať všichni závidí?
          • Tebe z toho vozejku nadzvihují dvě sestry, to já vím, parchante!
            Co se týká ostatního, tak teď zrovna píši (dnes poslední) odpověď jednomu blbečkovi, co si říká Prdící.
            • ... kdybys viděl, jaké mají mé sestry krásné kozy a jak vyniknou jejich prdelky naostro :)))
            • ... se na to dvakrát netřesu, vypatlo, mohu se víc věnovat tvým duševním konkurentům :)))
  • no, vsadím se, že nedostane ani podmínku. U nás 100% funguje dvojí (nejméně) výklad zákonů.
    Pro "normální" lidi a pro tzv. VIP, politiky a jinou verbež... *7*
    • .... čau, Evčo, škoda psát a dohadovat se s tupcema jako např. s jan jan nebo s ??? :)))
      • Díky za skvělé hodnocení mé osoby po dlouholeté známosti.Předpokládám že znáš mé curriculum vitae.Jsi okouzlující debilek,ještě že takoví jako ty existují,už přezdívka mluví sama za sebe, jen u tebe prdíci je spojená s hlavou.Ale v každém případě piš dál ty svoje komentáře,já se každé ráno po probuzení cítím vždy líp když vzpomenu na tebe a vím že někde existuje tak okouzlující blbeček.Ještě,že nejsme přátelé.chudáci jsou ti kteří mezi ně patří.Contra imprudentem stulta est nimia ingenuitas.
      • Ahoj Prdíku. Nemá cenu si kvůli blbcům mačkat nadledvinky... Jak se máš při pátku...? *7*
  • no jo, další celebrita. podobně jako lobbista, politik a podobně, je nakonec křišťálově čistá. *11*
  • Když bude hodně zle,příjde za zásluhy abolice.
    • ... už je hodně zle, nasral jsi se sem ty :)))
      ... za čárkou se nechává mezera, inteligente
  • V těchto případech se přesně ukazuje rovnost před zákonem.Někteří jsou holt rovnější\Rolins,předpokládám že i Janoušek a spol\.To nemá smysl vůbec komentovat,žijeme v Česku.
  • Ježíš ta je ale ošklivá.
    • ... odhaduji, že ty jsi krásný jak prde* paviána :)))
  • Bude osvobozena,stejne jako Dara. Oni jsou prece jiní.Jak by dopadl jiny ridic?
    • ... staň se celebritou :)))
  • měla předvídat. Takový byl verdikt soudce, který nedávno odsoudil borce, co jel po hlavní a z vedlejší mu pod auto vlétl cyklista. Tohle bylo na přechodu, takže bych to viděl na 3 ročky.
    • jj, zrovna jsem na to taky vzpomněl...
  • Vlasy obarvené na červeno, v uchu trojúhelník, kolem krku hadici... ta ženská není normální. Jestli usmrtila chodce na přechodu, tak je to snad jasné. Jsou země, kde musí řidič před každým přechodem pro chodce zastavit.
    • ... zatím jsi zde největší debílek, ale to je pro tebe denní chleba :)))
    • Takhle nějak vypadala Alžběta Bathory, když po koupeli vylezla z necek.
    • Aha, takže pokud má někdo červené vlasy a jako ozdoby věci, které se vám nelíbí, je to automaticky viník... Ale Česko není země, kde se musí před každým přechodem zastavit, ať už máte vlasy červené nebo zelené, takže jasné není nic, možná exotům jako vy.
      • Doporučuji několikrát si můj příspěvek přečíst a teprve po plném pochopení jeho obsahu reagovat.
        • ... jenom magor jako ty čte příspěvky dehonestovaného mozku, a takový další není :)))
          • Prdíci:"dehonestovaný mozek",vytváříš nová slovní spojení,která nemájí hlavu a patu,ty jsi opravdu tak hloupý nebo to jen hraješ.Ale pokračuj,čím víc takových blbečků jako ty tím se mi lépe žije a to nemyslím materiálně. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit